Skoči na vsebino

Novo Leto


Priporočene objave

Najprej ga bom praznovala na novoletnem forumskem srečanju (kdaj in kje in kako bo letos :hmm: ) , potem pa še doma. Obakrat s tistimi, ki jih imam rada. :)

Tako kot lani. B)

Pri meni bo zgleda enako.

Itak pa zurke NFS prekasajo silvesterske klasicne novoletne zabave.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, vem pa da bom obiskov kolegovo vinsko klet kaksen dan prej.. Tko da malo jedace, veliko pijace, po moznosti zenska druzba nekje na toplem :rolleyes: :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, vem pa da bom obiskov kolegovo vinsko klet kaksen dan prej.. Tko da malo jedace, veliko pijace, po moznosti zenska druzba nekje na toplem :rolleyes: :)

lp

A pa ti bojo pustli starši :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
če bo vse po sreči na Karibih - Dominikanska r., Puntakana

:D

Točno pred enim letom sem v dominikanki republika prav tako na Punta Cani, če kakorkoli obupavaš ti povem da ne omahuj!!! Obvezno se udeleži izleta z Jeepi na polotok Samana, ter pojdi na ribolov daleč na odrpto morje.

Za vse ostale info kont. na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem, kje bom. če gledam povprečje zadnjih let,obstaja velika verjetnost da ga enostavno prespim :rolleyes: :doze: :P :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s kakimi študentskimi večdnevnimi bolj poceni variantami za mesta, kot so npr. Praga, Brno, Bratislava, Budimpesta, ipd.? Se splača?

Hvala,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bom za novo leto? Hmmmm....... Ne vem še. Morda bom kam šel, vendar verjetneje ne. Dopuščam tudi možnost, da ga bom prespal :zzz: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s kakimi študentskimi večdnevnimi bolj poceni variantami za mesta, kot so npr. Praga, Brno, Bratislava, Budimpesta, ipd.? Se splača?

Hvala,

lp

To, kako zgleda tako silvestrovanje, ti lahko iz prve roke povesta Marem in D-D.

Mislim, da ne bosta sla nikoli vec.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrtujem grupnega za novo leto, tko kt pred dvemi leti. B) B) Pr men doma. Very kuul!

A se kdo (beri: katera) pridruži? Zaželjene venersko obrite! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bosta sankala in smucala po rjuhah?

No, jaz sem omenjal drugacna zimska veselja, ampak tvoja varjanta je vsaj toliko mamljiva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrtujem grupnega za novo leto, tko kt pred dvemi leti. B) B) Pr men doma. Very kuul!

A se kdo (beri: katera) pridruži? Zaželjene venersko obrite! :yea2:

A sprejemas prijave parov?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s kakimi študentskimi večdnevnimi bolj poceni variantami za mesta, kot so npr. Praga, Brno, Bratislava, Budimpesta, ipd.? Se splača?

Hvala,

lp

Ja midva sva bla lani v Bratislavi in kot je reku Tadej, nikoli več.

Šla sva z ZMT-jem, organizacija v kur..., vglavnem vse je blo na robu propada, če te kej več zanima, loh tud na PM pišeš, vglavnem odstvetujem, vsaj bratislavo, ki je MRTVO mesto!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem biu z agencijo v Pragi, pa so nas stalno gonil okol, mraz je biu kt sto mater, tko da sem se od paba do paba že streznu, nov let pa na ulci. Ni omembe vredn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načrtujem grupnega za novo leto, tko kt pred dvemi leti. B)  B) Pr men doma.  Very kuul!

A se kdo (beri: katera) pridruži? Zaželjene venersko obrite! :yea2:

A sprejemas prijave parov?

Tadej

a bomo kej svingal... :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!