Skoči na vsebino

Novo Leto


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
A to mislis une sanke za sankanje po rjuhah :devil: ?

Tadej

ja une sanke so itak v paketu, sm misnla na une za sankanje po snegu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno razmišljam o silvestrovanju kje v bivši Jugi - Novi Sad, Beograd, Sarajevo,

tam se ljudje še znajo "otkačit". Ali pa mogoče v kaki madžarski čardi? :hmm:

Ima kdo kakšne izkušnje s tem, ali pa je to nova modna muha ( glede na reklame, ki jih slišim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boma skupi?? Žur ipaq bo!!  :kva1:  :beer2:

Orašje?????? Js tuuuuut!!!! :OK: :yea2: :kva2: :yea1:

Za novo leto priporočam od cenejših variant Beograd... bila enkrat in je bil hud žur :yea2: - vsak dan in vsako noč, najraje kar v našem razpadajočem hotelu Slavija (nič hudega, če se mimogrede ša kaj polomi... itak nihče ne opazi razlike) B) Vmes pa ven na pol prasca, v kako tapravo domačo gostilno na lozo ali pa na tržnico.. presenečenj polno, takšnih in drugačnih... odbito dovolj in še preveč (če se prepustiš)... skratka - za doživet. Pa ne nasedat raznim vabilom agencij, da vas zvlečejo v Tri šešire ali pa v kakšen zelo znan klub... brezveze :BUA: . Na ulici, med domačini... se dogajajo 'prave stvari' (vsaj zame).

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v budimpešti je bilo fajn enkrat...drugače pa preživljam ta čas v širši okolici rodnega mesta...sem že pozabil zakaj....letos pa je kr nekaj ugodnih ponudb...Sarajevo za 29k za 4 dni je zanimivo....pa Turčija za 39k 2 dni..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene full mika sarajevo, sam je fora, da vsi kolegi nekaj strajkajo, kao da nimajo dinarov itd.,pa ceprav bi sli preko colegiuma, ki je kao najcenejsa varianta. a je mogoce kak interesent oz. se boljse interesentka za v sarajevo?

Glede Bratislave pa, se bil lani tam, pa so bli Slovenci na vsakem vogalu, drugace pa je edina prednost to, da je pijaca in hrana zlo poceni,pa se zelo blizu centra smo bli na sreco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se žura tiče v bivši Jugi je zakon, fešta pri fešti, ulice so vesele, vglavnem se dogaja, še nism slišala koga rečt da mu ni blo všeč, pa še vse je napol zastonj.

kar se pa Bratislave tiče, je pa čisti poraz, pa čeprov so vsi letaki pisal da je Partyslava.

Mesto so okrasil točno 31.12 pravtako so takrat postavl štante, pivnice se zapirajo ob nenormalnih zgodnih urah, slovenci pa res na vsakem voglu.

Vglavnem nikad više. Čisti užas, študentska organizacija pa v čistem kur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s kakimi študentskimi večdnevnimi bolj poceni variantami za mesta, kot so npr. Praga, Brno, Bratislava, Budimpesta, ipd.? Se splača?

Hvala,

lp

pred leti brno 5 dni zagrevanja in novoletna praga, vse v lastni režiji - ZAKON!!!

leto 2000 - amsterdam (mondial) - dobra fešta, OK organizacija

leto 2001 - hvar (mondial) - toplo, dobra fešta, dobra organizacija :OK:

leto 2002 - budimpešta (bo-bo tours) - dobra fešta v klubu, OK organizacija

leto 2003 - ????? vsi ki jih poznam grejo v berlin, beograd ali sarajevo, meni to ni, še se odločam - berlin je drag, pri BG in Sarajevu me moti misel na čago ob hopa cupa ajde kolo hopa cupa :P

je pa problem prage, budimpešte in podobnega da ne moreš biti zunaj (mraz) zato je obvezno treba preverit če imajo rezervirano čago v kakem klubu in potem tam čagiraš in greš ven samo za par minut ob polnoči. če si sam si je treba najt družbo, jaz vedno hodim na študentske fore kjer že prej poznaš par ljudi in že med vožnjo spoznaš ostale tako da si itak sami naredimo čago če je že nebi bilo.

mene mika kam na toplo, treba preverit kako črno morje ali kaj podobnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je budapest v redu, če odmisliš mraz

kaj pa hrana, je za kej? mislim porcije, raznolikost in cene...v stilu prage al slabš..praga je po pričevanju kolegov zakon za ljudi, ki ne rabijo ravno organiziranih izletov zaradi lastne neiznajdljivosti "na terenu"

rabim čimveč info!! pliz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je budapest v redu, če odmisliš mraz

kaj pa hrana, je za kej? mislim porcije, raznolikost in cene...v stilu prage al slabš..praga je po pričevanju kolegov zakon za ljudi, ki ne rabijo ravno organiziranih izletov zaradi lastne neiznajdljivosti "na terenu"

rabim čimveč info!! pliz

letos se ti tudi zaradi mraza ni treba bati...cene v budafešti so bile zelo nizke včasih zdej pa ne vem kako je...če znaš kej nemščine ti pride prav ker angleško neradi govorijo...drugače se pa z rokami vse zmeniš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...rabim čimveč info!! pliz

Jest vem veliko. :rolleyes: Samo informacije dajem samo na kraju "zločina", torej me moraš vzeti s sabo. <_<

p.s.

Ups, sori, pozabla, letos ne morem, sem že rezervirana..... :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je budapest v redu, če odmisliš mraz

kaj pa hrana, je za kej? mislim porcije, raznolikost in cene...v stilu prage al slabš..praga je po pričevanju kolegov zakon za ljudi, ki ne rabijo ravno organiziranih izletov zaradi lastne neiznajdljivosti "na terenu"

rabim čimveč info!! pliz

PRedvsem pazi, da te ne okradejo in da ti v lokalih dajo račun, ker zelo radi zaračunajo dosti več, če vidijo da si turist ... men osebno ni bla všeč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Budimpešta tudi ni bila všeč.... Mraz za znoret, v kafičih ti zaračunajo pogrinjke :wacko:

Šle sva z kolegico preko agencije (nevem več točno katere) pred petimi leti, imeli smo rezerviran hotel v centru, tudi silvestrovanje v diskoteki. Na poti v Budimpešto so vodičko klicali po gsm-u in ji sporočili da je naš hotel zaseden in da so nas premestili v drugega. Peljali so nas nekam bogu iza nogu v en čuden hotel, ki je imle rešetke na oknih v spodnjih prostorih :blink: :ph34r: . Da ne rečem, da je bil hotel iz centra oddaljen 20km. Seveda smo totalno pošizili v hotelu, da kakšna organizacija je to itd. :fight2: :fight2: Ker ni bilo druge variante smo ostali tam in si naredili žurko v parih sobah. Tako da smo imel vsaj nekaj od novega leta.

Nikoli več ne grem v Budimpešto silvestrovati. PIKA!!! :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj slabi vtisi na splošno, torej :(

mađari, prekleti ogri hudičevi al kako

manu, če mi tut ti kej poveš, ti pošljem zvrhan koš poljubov, nesterilnih!!

drugače pa za novo leto iščem državo ki bo cenovno sprejemljiva, dovoljevala vstop samo z osebno in bo slovela po doobri kuhinji

češka je idealna, samo rabiš pasoš :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....drugače pa za novo leto iščem državo ki bo cenovno sprejemljiva, dovoljevala vstop samo z osebno .....

Si se morda pozanimal, kako je s Sončkovim klubom v hotelu Maestral v Novem gradu? O:-)

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pomeni da greš z mano kot "vodička" :naughty:

Ne smem. :cry: Me je fifty okregau, ker sem ti lupčka narisala. :(

Zdej mam pa hišni pripor. :mellow: Pa do jutr ne smem televizjie gledat. :huh:

Pa tud za novo leto ne bom smela gledat ognjemeta. :unsure:

p.s.

Mogoče ti bom pa pm z obrazložitvijo poslala. :devil:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden pride nekdo in zbriše ducat zadnjih postov..

a bo šel ognjemet direkt v perservacijo in bo zaradi tega neviden :)

toplo pričakujem razlago :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!