Skoči na vsebino

Novo Leto


Priporočene objave

  • 11 mesecev pozneje...
Leto je naokoli, zato .... kje, skom in zakaj?  ;)

....... nekateri bodo rekl....sam s svojo najboljšo prijateljico,ki jo imam že od rojstva!!!!!!

Kruto.....a žal še prevečkrat resnično.......!!!!!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z kolegi ugotovili, da silvestrovanja v tujini niso več tako poceni kot so bila, za 5 do 7 dni ne pridež pod 100 jurjev. bomo verjetno v rodnem kraju, računamo da bo stalo samo 50-70 jurjev .) :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z kolegi ugotovili, da silvestrovanja v tujini niso več tako poceni kot so bila...

ampak če si študent... :D ... maš tud za 10k ponudbe, pa 20k, pa lahko prideš skozi recimo 4 oz. 5 dni med 25 in 50k :P

jst osebno drgač nism še čist sigurna, ampak mislim da se bom prdružla letošnjemu hitu in s frendi odpeketala v Bratislavo oz. Partyslavo... a ma kdo kake izkušnje s tam, kak študent glede novega leta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak če si študent... :D ... maš tud za 10k ponudbe, pa 20k, pa lahko prideš skozi recimo 4 oz. 5 dni med 25 in 50k :P

jst osebno drgač nism še čist sigurna, ampak mislim da se bom prdružla letošnjemu hitu in s frendi odpeketala v Bratislavo oz. Partyslavo... a ma kdo kake izkušnje s tam, kak študent glede novega leta?

skoraj vedno sem hodil na študentske zadeve, nazadnje budimpešta 2002/2003. saj programi so okoli 20-30 jurjev, a vedi da je to prevoz in nastanitev. k temu prištej še hrano (cca 3000 na dan če šparaš in ješ poceni) in pijačo (cca 5000 na dan če malo piješ in je poceni) pa še kak taxi ali metro in cena hitro zraste. ob tem pa mi te študentske masovke niso OK ker imaš navadno silvestrovanje na prostem (MRZLO!!!!!!!! - razen amsterdama je bilo vedno -10C) ali v kakšnem klubu kjer potem praznuješ z hordo slovencev in je isto kot če si doma v kaki diskoteki + cene za pijačo potem niso več tako humane.

če pa hočeš silvestrovat v kakšni taki metropoli na svojo roko je problem najt dober plac in če imaš srečo da je še kje sploh fraj to dobro plačaš.

torej na koncu ne prideš z manj kot 100 jurji skoz.

PS: aja pri teh "5-dnevnih" programih računaj da oni štejejo tudi pot in si tako realno tam samo 2-3 dni, ostalo pa na poti. štartaš 29.12 ponoči, prideš 30.12 čez dan in greš 1.1 od tam in si 2.1 doma = 5 dni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš vse ful prow, sam... u bistvu nism še nikol kam vn šla... lani v italijo, pa še to ne tko študentska varianta... pa letos vsi tja gor tečejo in sm misnla da pa grem še jst mal zamenjat, se pa v bistvu strinjam s tabo, da ko si na slovenski masovki tam gor, je isto kot da bi doma bil... ampak ok... 1x tolko... ko bom pa velika in bogata se bom pa za bolj poštene variante odločala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumet narobe, važna je družba in mi smo se vedno imeli super ampak smo bili družba od 6 do 30 komadov in bi se itak imeli dobro povsod .)

letos nas je pač 6 starih grč hotelo imeti v lastni režiji ultimativno novoletno zabavo v amsterdamu ali pragi (oba mesta dobro poznamo) pa smo ugotovili, da je enostavno predrago ker smo vsi pivci in jedci (predvsem prvo) :grim . tako smo prišli na minimalno 10.000 sit na dan za hrano in pijačo + nekaj za vstopnine v lokale (zunaj je mrzlo) + spanje v kakšnem youth hostlu (v amsterdamu so zakon) + prevoz z npr. vlakom = več kot 100.000 kar je vseeno dosti za 7 dni pijančevanja in seksa z neznankami, ki se ga tako ali tako nespomniš dobro :devil:

če imaš dobro družbo ti bo fajn povsod, ker pa si punca lahko računaš tudi na nizje stroške za pijačo na račun nekaterih tipov, ki bodo zato posegli v svoj budget. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kje najdete cajt da gledate tako daleč naprej  :?

Pojma nimam in ga verjetno tudi ne bom mel tam nekje do 30.12.

:hmm: sma že dva! :doze:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen je ostati doma! Ne čist doma, ampak lokalno doma. In če grem samo do nekaj kolegov v vasi, ki bojo doma, in z njimi nazdravim v novo leto in spijem po en glažek, me vsaj do 2. januarja ne bo nazaj domov. Kaj pa še rabiš drugega? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm probu enkrat prespat novo leto in je bilo eno najboljših :D

Mogoče tudi letos.

Pol se bom pa prvega zjutraj na kawo vsedu pa vsem po vrsti lušte delal :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo lani najeli dve študentski sobi s kopalnico v bližini štuka v MB. Bilo je res :OK: Luštne sobe s hrano in pijačo, veni pa čaga na kvadrat. Vračali smo se drugi dan popldne, se ustavili še na čaju, kjer sem totalno neprespan, hripav ter nasplošno zelo ubogi še sračal mojo mamo, ki je bila na pijači v službenem času :) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst osebno drgač nism še čist sigurna, ampak mislim da se bom prdružla letošnjemu hitu in s frendi odpeketala v Bratislavo oz. Partyslavo... a ma kdo kake izkušnje s tam, kak študent glede novega leta?

Joj ne sam v Bratislavo ne it, jz sm bla z mojim predlani, in je bil čisti polom. V sobi gretje sploh delu ni, vodič je bil tak bebec da sva se midva na recepciji mogla pričkat dve uri, da so nama dal novo sobo, ki ni bla čist nč bolša od prejšne (ne razumejo pa ama niša anglešk). :fight2:

Zvečer smo mel en diskač rezerviran in seveda plačan za kao spoznavni žur, pa pridemo ke, pa vse zaprt, potem smo bli prepuščeni sami sebi , da smo bluzili po mestu, pubi se večinoma zaprejo ob 1h. Mesto kot mesto je bilo mrtvo, ni nč okrašen, ni štantov, tko k kle v Lj. Silvestrsko noč smo skor zamudil, ker smo se zgubil (2 avtobusa) ker niso znal pridt do diskoteke. Tam je bla pa spet zgodba zase, domačini so kradl, tko da je veliko folka ostalo brez bund , poloverjev,.... To je blo prvič, da sem si neznansko želela pridt domov.

In letos je Bratislava zelo pocen, sm vidla, ampak če mi oni to plačajo me ke več nikol ne spravjo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je šele oktober pa vendarle že marsikdo razmišlja kje in kako bo preživel / dočakal novo leto. Zato s predlogi na plan  :D

Uffff a je letos tut "novo leto" al kwa!?:)Je že mal dolgčas k se to skoz ponavlja.

Letos grem pa v Vatikan "norce brit"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ne sam v Bratislavo ne it, jz sm bla z mojim predlani, in je bil čisti polom. .

:fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

A se spomiš, lolk sta naju vabla, da greva zraven?!?!

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegi gremo v Bratislavo... :OK:

Samo... Sedaj ko berem izkušnje od D-D... Se človek kar zamisli... :huh:

Ampak, po drugi strani, ekipa kolegov, ki gre zravn je ful v redu. Tko da, v to ali bo žur ne dvomim... :yea2:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tremi leti bila v Bratislavi; bilo je the best, ampak samo zaradi dobre družbe in nizkih cen, kar se pa hotela, lokalov in nočnega življenja tiče pa rajš ne bi zgubljala besed. :BUA:

Letos, pa tako kot lansko leto; z lubijm bova doma; sama - sploh me ne mika nič drugega, lani je blo res ful dobro, po mojem bo letos še bolj. Dobra hrana, dobra pijača, dobra muska, najboljša družba :wub:

Pa še v svoji postelji lahko spim! :P Da ne govorim o ostalih plusih, ki jih ponuja domača hiša .)

Lp

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!