Skoči na vsebino

Novo Leto


Priporočene objave

Glede BRATISLAVE: ne se preveč veselit.

Gostilno je težko najti odprto, folk zamorjen, kelnarjem smo bolj v breme, kot v veselje, da jim delamo profit, naša vodička ( odboboturs ) ni imela pojma o pojmu, hotel smo mel kar solidn, a okoli njega daleč, daleč niti trgovine, kaj šele bznce ali pivnice, in še in še in š...

No mel smo se vseen fajn zarad družbe in alkohola, ki smo ga pa pozno ponoči že kar težko kje našli. Ni mi žal, da sem šel, sem vsaj spoznal morda najbolj zamorjeno prestolnico na svetu.

Letos nekako premišljujemo o SARAJEVU. Ima kdo kaj izkušenj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

DOMA! :BUA: :BUA: Pred 14-dnevi kupu nov motor, zanj porabil ves keš do zadnjega tolarja! Nimam niti za burek! :) Tako da bo to novo leto verjetno bolj žalostno.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex naj ti dam en predlog kak ga lahko prezivis - NA motoru :grim Tak sem jaz naredo ko sem bil za NY v sluzbi in to sam. Ko je ura odbila sem dal gasaaaaaaa in na svojo prvo furo po stezah objekta - malo fanaticno sicer ampak jebiga, mors si naret sam nekaj ce nimas druge izbire :grim In verjemi mi, takoj zamenjam s tabo - ti meni motor, jaz tebi karto za Sofijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA, bom razmislil o predlogu :D Drugače pa ideja ni slaba, preživet novo leto na motorju, sam kaj ko niti za bencin nimam .) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ, v krogu dobrih prijateljev, mrzle pijače, dobrih prigrizkov in še boljših... :blush:

Fino bo. Veselim se že.

Se bom podkrepil :beer1:

in potem :beer2:

in potem :wacko:

in potem :naughty:

in potem :fight2:

in potem :SS

in potem :yea1:

in potem :SS

in potem :beer1:

in potem :SS :SS :SS

in potem :zzz:

in potem :trance_33_sleep:

2. januarja pa ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa u eni stari hiši naredu mal žurke na varni razdalji od staršev! :grim

Mal muske,mal tekočine,mal za pojest,pa tabolš prijatli(ti so na prvem mestu)! :OK:

Lp tato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!