Skoči na vsebino

Novo Leto


Priporočene objave

Kope. 3 dni.

Smučanje po 16 letih.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa praznoval kr z bendom! Bomo lepo v naši sobici pa pir (količina neznana) seveda tud sampanjc! Pa če se bo dal bomo se ksno zaspilal! :afro1:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to se sliši zeloooooo nevarno  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

če upoštevamo to, s kakšno ekipo grem gor (+da ima en član Banditosov (interna fora) še rojstni dan), je nevarnost naleta v smreko ena manjših nevarnosti, ki prežijo na mene v tem "tekočem" NL-vikendu..

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no odločitev je padla - ponudba ugodna - sicer ne pričakujem dosti ampak kako pivo se bo že našlo. torej za novo leto sem v bratislavi pa da še to prestolnico preverim, večino ostalih sem itak že :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo leto..... :) Ze vidim, kaksen nor zur bo.... :grim

Najprej si ga bom ene dvakrat fino med vrati priprl, da ne bi slucajno na kaksno babo mislil :kva2: , potem bom navil Maidne, da bojo se v sosednjih blokih malo z elektriko prisparali :naughty: , potem se ga bom pa tok nasekal, da bom pod mizo oblezal :zzz: vmes pa razbil se pol stanovanja :yea2: , da bojo sosedi spet imeli teme za pogovor :devil:

V nedeljo bom :wacko: , v ponedeljek se bom pa spet :D

:yea2: :yea2: :yea2:

Eh, sanja svinja kukuruz.... O:-) December..... saj sploh ni nobenih praznikov, dopusta je pa skoda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mi (z družbo) pa ostajamo kar v ljubljani... letos se nobenemu ne da delat nobenega posebnega "pompa" za novo leto, tko da bomo verjetno pr meni... u easy... pol če nam bo bomo šli pogledat ognjemet... in nazaj... pričakujem prijeten večer v družbi prijateljev :D

ampak... verjetno bomo na začetku rekli da "noč je še mlada"... :naughty: tko da se lahko še marsikej iz teh pričakovanj razvije :D

mislim da bo :OK:

lp in veselo praznovanje vsem kjerkoli že boste! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nimam pojma...lahk na morje...lahk v prestolnco....gremo ven...tamalga k noniču...mi pa okol...kamor nas bo zaneslo....spali itak ne bomo...prvega me pa mika v Portorož - nekje zasledil da bo ognjemet pa Mambo Kingsi...pol pa kake dva dni smučat , pol pa :zzz: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!