Skoči na vsebino

>>neonke<<


jure318

Priporočene objave

Ok!! zanima me ce se vm zdijo neonke varne al nevarne ce recimomas na podvozju montirano pa se razbijs ti tisti stekleni delci ne pumagajo glih obratn pa akumolator ti rab !!!!! no dost glede tega se vi kj puvejte!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od neok maš napisano čuda in vse do podtankosti.

Sej neki cajta nazaj sm jst vidu APNko k je mela v spredni luči zelene ledice :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej... to je sam za frajarijo... pa se sam ponoc je korist...ponoc pa vsi vemo kasne luci majo skutrji, da o tomos ne govorim..no comment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi brezveze res da lepo zgleda sam po se morš pa skos kej merket da kšno lukno ful ne nabašeš da neb use skup crknlo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, gremo lepo po vrsti:

@Zok-> Kaj si ti že kdaj vidu kako zgleda tako osvetlen skuter? ne bi rekel ker maš osvetleno vse naokrog s tem da je svetloba točno pod skuterjem pač najmočnejša.

@Langus-> Res je to samo za pozirat. Sicer se pa po tem ko jo daš gor začneš čudežno veliko vozit ponoči. Recimo jst sm se prvi dan vozil do polnoči :D Za močnejšo luč pa preprosto menjaj žarnico za močnejšo. Pri meni je delovalo...

@Jerry_junior-> Mal je tut treba mirkat sam so neonke zlo trpežne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej so tut razlicne neonke pomoje. Ene so bl vzdrzlive...samo skoda dnarja,raj dam za kksno drugo predelavo dnar.

Edin sm pa opazu da pleharce noro palijo na tele neonke :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sm ze vidu kr dost skuterjev z neonkam, en sosed ma pa celu APNko pa navadno pobarvano zarnco spodi da mu modro sveti pod masino... :lol1:

sicer pa ma beno prav - namest 3, 4 jurje za neonko jih raj dam za liter olja al pa poln tank bencina! .)

no, na avtu je pa vse skup mal bol - mocnejsa osvetlitev, pa okol ceuga avta, pa zgleda res sminkersko! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce vas skrbi da bo jo razbil kupte ledice ena ledica k full noro skor tok k moja neonka je v eni trgovini v lj. 200sit! pa full je mejhna, res bolše pa cenejše ledice se nism vidu! :yea2: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest si bom nasopal se ledice na motor :)

hehe a to zej prpravlaš novoletno jelko an :P :P :P :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: j.o.k.e.

drgac mi je pa full zov, da sm pozabu pogledatm kuko mas neonke pa ledice pošlihtane, ksi mu pr Benotovmum atiju skutr na servisu! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce vas skrbi da bo jo razbil kupte ledice ena ledica k full noro skor tok k moja neonka je v eni trgovini v lj. 200sit! pa full je mejhna, res bolše pa cenejše ledice se nism vidu! :yea2: :notworthy: :OK:

Kje si ti to gledu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka supersvetla LED dioda hudicevo dobr svet za svojo velikost - tudi nekaj deset tisoč mCd! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!