Skoči na vsebino

Mobi krog


miki

Priporočene objave

evo nove teme...

v topicu okol SV650 je blo govora o mobi krogu...

zdej pa mene zanimajo podrobnosti...

cena najema?

kako je sploh dirkališče primerno za motorje (men se glih ne zdi)

in še kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni primerno. asfalt se izmenjava z deli betonske piste. nekateri ovinki so skoraj pravokotni. vglavnem ni dobra podlaga. najboljse pa je da ni nobenih izletnih con in ce se zabremzas al pa pades si takoj v bunkerju, drevesu ali kaki ograji. vglavnem za kako resno voznjo je samomor. no vse zgoraj napisano je bilo aprila, ce so zdaj kaj popravili ne vem.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ni primerno. asfalt se izmenjava z deli betonske piste. nekateri ovinki so skoraj pravokotni. vglavnem ni dobra podlaga. najboljse pa je da ni nobenih izletnih con in ce se zabremzas al pa pades si takoj v bunkerju, drevesu ali kaki ograji. vglavnem za kako resno voznjo je samomor. no vse zgoraj napisano je bilo aprila, ce so zdaj kaj popravili ne vem.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

popravili niso nič.....

kaj pa cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma ce sploh lahko gres kar tako vozit. cena ?????

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to kar so danes na TV kazal takoimenovani MOBIKROG.....potem so ga sigurno KREMENČKOVI projektiral!

JEST TUT U SANJAH NEBI ŠOU PROBAT1

klimbra....in dom zaživi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je fantje... Mobikrog je bil narejen za dirke avtomobilov in je sploh sreča, da v Sloveniji imamo sploh to ubogo stezo... Asfalt ali beton... To sploh ni vprašanje... NI POMEMBNO! Trentuno nerešljiv problem za vožnje z motociklom pomeni pomankanje izletnih con...

Katera z malim ni zadovoljna, ji velik nikdar ne bo zrasel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če je to kar so danes na TV kazal takoimenovani MOBIKROG.....potem so ga sigurno KREMENČKOVI projektiral!

JEST TUT U SANJAH NEBI ŠOU PROBAT1

klimbra....in dom zaživi

no po moje je še vedno 100x bolj varno kot pa na polno po navadnih cestah a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mobi krog - boljse kot nic ampak za motorje neprimerno in tudi ni videti da bi kdo razmisljal o kaksnih spremembah. samo za avto pa se to baje bolj pogojno. vglavnem to NI dirkalisce tako da je brezveze razmisljat da bi sel vozit tja. mamo dosti lepsih in bolj varnih cest.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmm... Dobr, sej zdej je itak že kasno za dirkanja in podobne ljubim-jih-zadeve, sem pa na strani tistih, ki mislijo, da je MobiKrog še vedno vsaj 10x varnejši (za nažiganje), kot lokalne ceste.

Osebno se veliko vozim čez Gorjance (Novo mesto - Metlika), nekaj manj pa tudi Dvor - Kočevje. Čez gorjance je v zadnjih treh letih ratal tolk prometa, da imaš ful srečo, če ti ostali udeleženci ne nardijo vsaj 2. kritičnih situacij (pizdarij). Kočevje je blo letos praktično dirkališče za motorje, žal pa so rezultati jasni - mrtvi, poškodovani, razbiti!

Kalšen mesec nazaj, nas je (Divje Peteline) kolega iz NM povabil na MobiKrog, ker ga je dobil v uporabo za en dan (nekakšna kompenzacija). Jaz sem bil čist prvič na dirkališču z motorjem, sem pa tako navdušen, da se bojim, da se bom po cestah začel vozit počasi.

Pravzaprav se moram popravt - bil sem že na MobiKrogu, 1x predlani s Pegaso (1 krog) in 1x lani z SV650S (tudi en krog). Obakrat sem si mislil - pa tle se res ne da pelat!!!

No ko pa enkrat narediš več kot 3 kroge v rundi, ugotoviš, da pravzaprav sploh ni take krize! Po 20 krogih se že pelješ hitreje in bolj divje kot bi si lahko sploh kdaj predstavljal (glede na kvaliteto dirkališča). Najbolj mi je všeč, da asfalt (in beton) slabo drži in dobiš full občutek za drsenje! Izletne cone so res mal u pizdi, ampak res nevarno je samo na dveh delih (ovinek pred ciljno ravnino in ovinek pred bunkerjem).

Pa še nekaj po cca 70km (cca 30 krogov) sem bil tak, kot bi šel 5x čez Gorjance (25km v eno stran), to pomeni, da se da ful znoret!

Gume ni šlo velik (relativno), nekaj olja smo dolil, pa precej bencina!

Če boste mel prilko it na kakršno koli dirkališče (vrhunsko al pa čist poden) po mojem je boljše kot cesta!

Še to - neuradno se govori (na dolenjskem), da bodo na MobiKrogu dodali še nekaj steze!

Pozdrav vsem

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Mobikrog ! FUJ ! Sm vozil po njemu v aprilu, ko je mel BMW dneve odprtih vrat. Pa to dirkaliąče je v kurcu. Prvič je mal betona mal asfalta, drugič ni izletnih con in tretjič ovinki. Oviki so vsi najmanj pravokotni, eni celo 180 stopinjski (tisti v ciljno ravnino). Vse ovinke moraą voziti v prvi prestavi. Ni takih ovikov, da bi v tretji pri 170 km/h drsal po tleh s kolenom - to je pravo uľivaąko dirkanje.

Dirkaliąče je mogoče primerno le za kako supermoto dirko.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Tadej... Dirkališče je res v kurcu, sam če je zate užitek samo to, da drsaš s kolenom pri 170kmh, še ne pomeni, da se po MobiKrogu ne da pelat. Tud pri 80kmh lahko drsaš s kolenom, pa sproti še uživaš v drsenju! Lorč (tip star bliz 40, ki je včasih dirkal v DP) pravi, da je dirkališče po kvaliteti materiala primerljivo s Hungaroringom!

Any comments?

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal....HUNGARORING....je dirkališče za F1.

Tale naš mobikrog najbi biu pa še z betonsko pisto kombiniran!

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, si že pelu nordschleife. Če si opiši občutke in spoznanja

yep....ne bom...pojdi in probaj ......samo toliko

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lorč (tip star bliz 40, ki je včasih dirkal v DP) pravi, da je dirkališče po kvaliteti materiala primerljivo s Hungaroringom!

?????????????????????????????????

OK nevem kje in kdaj je ta tip dirkal ampak MOBI krog NI dirkalisce za motorje! prisparajte si zivce. material in denar in idite na grobnik. TO JE PRAVO DIRKALISCE!!!

glede obcutka za drsenje: kako drsenje???? v cestni voznji ni drsenja razen ce si tip ala McCoy & company. asfalt more drzat!!!

bi pa rad videl kako na mobikrogu peljes po kolenu in drsis z zadnjim kolesom??????!?!?!?!?

no vglavnem jaz bi se sel se kdaj peljat ampak ne dirkalno, kvecemu za uzitek!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da smo o tem že debatirali pa naj vseeno še jaz ponovim:Mobikrog ne valja pol k...a,je popolnoma prenevarno.Sam sem z VTR-ko,prevozil kar neki krogov in se nisem imel nič kaj lepo.Tudi hitrosti ne morš razvit ker več kot tretjo brzino nisem šaltal,pa še to bolj zaradi občutka da šparam drugo,ovinki so pa tko gladki da te mine.Kdor hoče uživat naj gre na grobnik,to je prava uživancija.Lahk rečem da je bolš vozt čez Gorjance v Metliko kot mobikrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy: Welcome to dolenjska, pa boš vidu drsenje!

Kar se tiče nurburgringa nimam pojma, sam Lorč pravi da je ful umazan in drseč!

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy: Welcome to dolenjska, pa boš vidu drsenje!

to cudo pa si pridem pogledat!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sporočim, ko bomo spet dobil dirkališče!

Si sicer kje z Dolenjske?

Ostali: Najem dirkališča je bil!!! cca 200DEM (/dan/motor), kar je čist totalno preveč, pa še nobene prve pomoči ni, pa gasilca. Ampak zdej so tistmu ki je to upravljal nekako to vzel (kakor sem jaz informiran), zdej se bom pa pozanimal kako je z najemo trenutno (oziroma kako bo spomladi). Ko kaj zvem, vas obvestim!

Še vedno se strinjam, da dirkališče ni DOBRO, je pa boljš kot nič!

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ti sporočim, ko bomo spet dobil dirkališče!

Si sicer kje z Dolenjske?

Ostali: Najem dirkališča je bil!!! cca 200DEM (/dan/motor), kar je čist totalno preveč, pa še nobene prve pomoči ni, pa gasilca. Ampak zdej so tistmu ki je to upravljal nekako to vzel (kakor sem jaz informiran), zdej se bom pa pozanimal kako je z najemo trenutno (oziroma kako bo spomladi). Ko kaj zvem, vas obvestim!

Še vedno se strinjam, da dirkališče ni DOBRO, je pa boljš kot nič!

"Dober petelin ni nikoli debel!"

cakam na poziv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ti sporočim, ko bomo spet dobil dirkališče!

Si sicer kje z Dolenjske?

1. sporoci

2. nisem ampak vseeno pridem, no problem.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STVAR JE TAKA STOJI PA TAKO: NEMOREMO

JO PRIMERJATI Z GROBNIKOM NIKAKOR. POVEM PA VAM TO DA KO PRILETIŠ ČEZ CILJNO RAVNINOS cca200 km/h JE KAR DOBR.TUD MEN SE JE ZDELO ZELO BREZ VEZE PRVIH PET KROGOV, KER IMAŠ OBČUTEK DA NIMAŠ POJMA ,KO PA TISTO MEJO PREVOZIŠ JE PA ČIST VREDU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAR SE PA TIČE DRSENJA PA VAM POVEM TAKO. NA MOBIKROGU SE JE ZA MANO POZNALA ČRTA-VSAK DRUGI KROG. PA VAM ŠE POVEM DA JE TO UŽITEK KO VEŠ DA TE MOTOR UBOGA IN DA GA TI UPRAVLJAŠ NE PA ON TEBE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posluši ti Mccoy,če si se ti pelu po mobikrogu čez ciljno ravnino 200km/h,sem jest BIN Ladnova desna roka.S čim lahko na 150 metrih ravnine dosežeš to kar nakladaš in se pri tem še ustavš da zvoziš pravokotn ovink?To je probu šumaher pa si je zlamu taco pred leti in to v formuli!Ne vem kje ste vsi ti maherji,ki se tolk usajate s podvigi na takih al drgačnih zverjakih,da vas ne zasledim na kakšnih dirkah da bi pokazal svoje spretnosti,bi vsi sam zjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!