Skoči na vsebino

Mobi krog


miki

Priporočene objave

quote:

Me zanima, koliko od vas je že tekmovalo v kakšnem moto športu,pa

kolk pokalu že mate k ste vsi tako hudičevo pametni.

Jaz tekmujem že nekaj časa in vem kako kaj zgleda

no, kako torej zgleda????

kaj pa tekmujes ce smem vprasat, glede na to da te na DP v CH nisem zasledil?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HARD: sorry, tisto prejsni post ni bil misljen kot napad na tebe ampak me res zanima kje tekmujes, kaj si dosegel in kaj mislis o mobi krogu. to zato ker sam ne tekmujem ampak sem pa ze probal mobikrog in grobnik (sam, ne skupinsko) pa me zanima. sicer poznam bivse in sedanje tekmovalce ampak noben od njih ni vozil na mobikrogu, da bi lahko kako bolj "strokovno" mnenje dal!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: No pa nazaj na mobi krog!!! Jaz nimam pojma zakaj so zgradili dirkališče, ki sploh ni namenjeno za motocikle??? Po moje je to slaba naložba denarja, ker papirje za gradnjo so očitno imeli, zeleni so se tudi strinjali, prostor tudi ni slab, skratka žalostno...

Saj Mobikroga v pravem pomenu besede niso zgradili, ampak so enostavno "poštukali" že obstoječe dele stranskega dela vojaškega letališča.To so naredili zelo na brzino, da so še ujeli termin za dirko (ki je že bila v koledarju FIA), potem pa naj bi se to urejalo in gradilo naprej, pa se žal ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj Mobikroga v pravem pomenu besede niso zgradili, ampak so enostavno "poštukali" že obstoječe dele stranskega dela vojaškega letališča.To so naredili zelo na brzino, da so še ujeli termin za dirko (ki je že bila v koledarju FIA), potem pa naj bi se to urejalo in gradilo naprej, pa se žal ni.

Ja pa se nikoli ne bo, ne verjamem, da bo šli prestavljati vse tiste ograje, da bi lahko naaredili izletne cone. Po moje bi bilo najbolje nekje drugje naredit vse novo za vse kategorije dirkanja. Ja ja saj vem baje ni placa.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

:kva2: HEHE zelo zanimiva tema, zlasti če bereš od začtka :wacko:

Pa da moj post ne bo čisto off topic- kakšno je kaj stanje na mobikrogu, je podlaga že kaj boljša, se kaj dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prav, res je zanimiva , koliko enga sran... na racun mobikroga, jst sem ga prav vesel, mobikroga ne pa sranja, ko vse clovek prebere vidi koliko so eni da nerecem kaj, ja kje pa so izletne cone na cesti, kje se pada na cesti , na ravnem ali v ovinkih ja pa ka tam ni drves in ograje pa ka tam niso se blizje k teb , prav na smeh mi gre ko realno pogledas kaj se menijo tuki in ko primerjas

1. kvaliteto slovenskih cest in mobikroga

2. izletna cona na cesti in mobi krogu

3.traktorje in slepce na cesti ki te ne vidijo

4.policija in nepotrebno bezanje + poloznica

ma da se nenasteva bi lahko bilo da konca strani zakaj je mobi krog boljsi za divjat ali pa rekreativno voznjo boljsi kot pa lokalne ceste

sam sem bil prica najmanj 30 padcem na mobikrogu pa razen same plastike ni bilo nic hujsega pol pa eni recejo da ni varno padet, ja sevda ni varno . kje pa je varno padet, halo. pa ni treba padet, ce se bos vozil na mobikrogu kot po cesti ziher nebos padel, ce bos pa hotel se vozit bolj ekstremno pa imas vse moznosti da pades tako na mobikrogu kot pa na grobniku ali pa ne cesti ali pa bilo kje drugje. brez veze pisat take klanfe danes nas je velik velik takih ki smo srecni da imamo saj mobikrog.

imam zx 10 r sem pobral oklepe dol in lucke, koliko toliko pristimal motor za na pisto, ker ga nisem kupil zato da bi se kurcil in napihoval po kk ampak zato da se bom pelal in uzival na pisti nisem noben dirkac ampak se vozim za svojo duso pa koliko gre gre, aha pa se to, pred enim tednom sem sel z komoratem na en giro v trbovlje v klub 666 pa je bilo kr zaprti in smo podaljsal giro do litije,uh komi sem cakal pridet nazaj, pa dej no, pa sej nemorec naucit 200 km na pamet ceste kje je kaj, na mobi krogu odpeljes tri krog da ogrejes gume in ze znas vse napamet kje je kaj , moje osebno mnenje je da se nobena cesta v slo nemore primerjat z mobikrogom kar se tice in varnosti in adrenalinske voznje pa ceprav je tako slab mobikrog, je pa tud res da se mobikrog nemorje primerjat z drugimi dirkalisci

vsi zeljni dobre voznje dobrodosli na mobikrog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš kej vozt pazi ker je skoraj po celi progi razlito OLJE :angry:

zgleda da je šu not en z avtom, pri tem je mogu poškodovat karter, pol se je pa še po idealni liniji pelu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kaka druga tarifa kot 3000 na dan?

pa koledar, da vidiš kdaj ni kake dirke itd.. (domača stran naprimer..)

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kaka druga tarifa kot 3000 na dan?

pa koledar, da vidiš kdaj ni kake dirke itd.. (domača stran naprimer..)

LP, El B.

he he he he obstaja. 6000 ko je dirka

soboto 8. maja je dirka in prost trening

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Billy v temi " kačje ride " govori, da se to soboto na Mbikrogu nekaj dogaja ? !

Lahko da kdo kaj več točnejših podatkov ?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajanje se začne nekje dopoldne okoli 10. ure. Nekateri so tam že prej. Prijaviš se na mestu samem, cene gredo nekako takole: 6000 sit za celodnevni trening + dirko, 3000 sit za trening, 1500 sit za uro vožnje po pisti. Sicer pa so ažurne info ponavadi v temi Moto dogodki / Amaterski pokal mobikrog 2004.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes precej drugače kot smo navajeni na mobi krogu. Imeli smo varno vožnjo z vozili AUDI. In sicer pod taktirkami nemških inštruktorjev varne vožnje v vozili AUDI A8 4.2 quattro ® z avtomatskim menjalnikom (itak je bil stalno na opciji sekvenčnega-volan). Avteke smo sterali na rob zmogljivosti. Vaje so temeljile na delovanju ABS (proti blokirni sistem zavor) in ESP (sistem proti zdrsu avtomobila v ovinkih). Imeli smo 2 vaji: vožnjo med stožci (slalom) in izmikanje oviri med stožci. Po končanih vajah smo se zapodili za inštruktorjem 7 krogov po mobikrogu, pole počitek 5 minut (d se pohladijo žlajfi in gume) in spet 7 krogov. Pokazal nam je vožnjo po idealni liniji itd. Mojster pa nam je bežal izpred oči :kva2: ma ne velja, on je mel novega S4 mi pa A8 k ima lih na dvojno maso pa brez športnega podvozja :P Izkupiček dneva: Nasmeh nekako takole :D :OK: narejenih 36km, skurjenih 20L bezina, in uničen komplet 4h gum (dunlop sport 9000, 235/40/18) :grim ob odhodu domou u mojem golfu................mater nikamr ne gre ta kišta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo ta vikend kej dogajalo na Mobikrogu, al bodo kmetje spet gnojne barikade postavl (v Slovenskih novicah - barikade starodobnikom, minuli vikend):?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no,mene tudi zanima kaj se bo še letos doghajalo na cerlkljah;

nisem še vozil tam a je po prvotnem koledarju bilo predvideno menda še ena dirka

18/9.

ali se bo stvar odvijala, kaki pogoji so za udeležbo fan-durista?

kong :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,mene tudi zanima kaj se bo še letos doghajalo na cerlkljah;

nisem še vozil tam a je po prvotnem koledarju bilo predvideno menda še ena dirka

18/9.

ali se bo stvar odvijala, kaki pogoji so za udeležbo fan-durista?

kong :)

Vse si lahko prebereš v tej temi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

sej smo vedeli, da se bo enkrat zgodilo :cry: . Zdaj upajmo da bodo kaj ukrenili glede varnosti, še bolje bi blo če bi zgradili novo varno dirkališče :yes:

sožalje vsem ki so ga poznali, še posebno najbližjim :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!