Skoči na vsebino

Kawasaki KLE 500 z 60 KM ?!


DORA

Priporočene objave

ZANIMA ME,  ČE JE ŽE KDO PREDELAL MOTOR KLE 500 NA MOČ MOTORJA GPZ 500S. PROSIM ZA PODROBNEJŠI OPIS DELA.

hm...kako to misliš....misliš na 60 konjskih sil ali kaj....ali misliš kar mašino od Gpz-ja vtaknt not....

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič pametnega nikjer.

Tud mene zanima kaj vse se razlikuje mašina od GPZ-ja od KLE-ja.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... ...ne morem rect nic konkretnega, sam po mojem mnenju se razlikuje v izpuhu (to 100%), uplinjacih (od tod naprej pa nisem vec 100 ziher), timingu (vzig), in pa po kurblveli (odmicni gredi), ki je pri GPZju verjetno bolj ostra kot pri ER5 in KLE. masina je v osnovi enaka. aja, mogoce je drugacna tudi glava ali pa bata (zaradi kompresijskega razmerja). ne vem, no. pozanimaj se pri pooblascenem serviserju! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jts sem spraševal serviserja in smo gledali filme in nekako ugotovila da se načeloma razlikuje samo odmična gred in elektronika vžiga. Možno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa noknvela je druga. Vprašaj na Klemenčič classic bikes (02 420 31 28) Tona pozna zadevo v nulo.

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa noknvela je druga. Vprašaj na Klemenčič classic bikes (02 420 31 28) Tona pozna zadevo v nulo.

lp Bajsi

Pa Bajsi - noknvela je vendar odmična gred!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Bajsi - noknvela je vendar odmična gred!

Kaj naj rečem v zagovor - mehanik nisem, slovenskih delov motorja pa ne poznam oz. kaj je v slovenščini noknvela..... :hmm:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem v zagovor - mehanik nisem, slovenskih delov motorja pa ne poznam oz. kaj je v slovenščini noknvela..... :hmm:

js sn enkrat na strojnistvo.com omenju "clips, šplinte, sponke, kakorkol se ze rece" - jao, kok sn jih poslusu, da se rece ZEGERJEV OBROCEK!! :xx: :cry: :unsure: :wacko:

hvala bogu je motosvet bolj "cloveski" glede tega! B)

BTW, vceraj sm bil pri Klemencicu, ma not unga harleya k je bil v Motoristu objavljen! .)

BTW, sorra za off topic. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!