Skoči na vsebino

Di tech


Jebediah

Priporočene objave

Ok lej mam di tech l.04 in se uizi pelem pol leta ni problemom kr naenkrat mi zacne cukat recimo tko js se pelem en km in mi cukno tko k da bi zabremzo za 0.5 sekunde in to se ponavla na 10 km recimo in cukne spet ucasih tut dl. Ucas mi sploh ne cukne.

A to zato k ni ogret al kaj sam tega mi prej ni delo.

Aja pa se neki motor mi ful bremza ko se pelem pa spustim gas cutis kako zavira kr da bi mal tisu bremzo pol k pa pade pod 5kmh pa spusti...

TNX za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ko cuka--->zameni svečko, al pa ko cukne spust gas pa navij nazaj prec, če bo delal naprem motor normalno pol zameni svečo, ker je zanič

tisto ko bremza----> to je pr ditechu normalno, ker ima take fedrce, da kuplengo držijo, ko se ustavljaš do enih 5km/h, kot si reku...ko pa hitrost pade se tok zmanjša sila v kuplengi da fedrčki spustijo, in se ti zdi ko da neki popusti, to je pr useh ditechih, razen tistih ko majo trše fedrce al pa drugo kuplengo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hm a auspu maš dobr pršraufan?

ka pa zračni filter? maš vse pošlihtano tk ko mora bit?

LP

ditech dela tudi če daš filter stran.....sploh pa smo že pogruntal da je bla za to kriva odslužena svečka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ko cuka--->zameni svečko, al pa ko cukne spust gas pa navij nazaj prec, če bo delal naprem motor normalno pol zameni svečo, ker je zanič

tisto ko bremza----> to je pr ditechu normalno, ker ima take fedrce, da kuplengo držijo, ko se ustavljaš do enih 5km/h, kot si reku...ko pa hitrost pade se tok zmanjša sila v kuplengi da fedrčki spustijo, in se ti zdi ko da neki popusti, to je pr useh ditechih, razen tistih ko majo trše fedrce al pa drugo kuplengo

Ej a pol da mi neha bremzat morm zamenat sklopko?

BTW : KOci sam ti use ves ej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a pol da mi neha bremzat morm zamenat sklopko?

BTW : KOci sam ti use ves ej ...

ja če maš preveč keša lahko :D

drgač je pa isto če zamenaš samo fedrce, daš pač mal trše, kero barvo me ne sprašvat ker to nism nikol probavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k0ci ve vse glede tega motorja, preverjeno :D

ni sam koci expert za einšprice... :P

.)

ja no, sm prepozno opazu to temo, da ne govorim da sm meu po 10 svečk pod zicem, ko sm še mu svojga PureJeta... :D :D :D ...čim je cuknl... opa, jovo na novo, ustavt pa šraufat... jebi ga, to je eden izmed čarjev skutera... sploh pa einšprica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj maš pa zdej če pure jeta nimaš več :?

ja, napisu sm, ko sm ga še meu, sj mende ne prodajam mojga znanja o einšpricih poleg motorja... ;)

ja, trenutno imam picikl pa peš hondo, spomladi pride avto, potem pa gsx :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš vijak ja, tak on pokrov daš dol spredi, ko je čez hladilnik spredi, pol maš pa spodi dol luknco, pa tak zlat šraufek notr ;) Štimaj kolkr te je volja :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je u bistvu pr vseh Italjanih enako... Gilera ima enako sranje za štelat... :D

A DiTech nima dolgih luči? god damn.... kwa pa zdj to? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko je ....

za vožnjo do 45km/h....ne rabiš dolgih...vidiš s kratkimi čisto dovolj daleč za reagiranje na vožnjo..

za kej več...pa bol da si kupš eno svečo pa jo daš pred motor, ti bo dlje svetila :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi se popolnoma strinju, ce se peleš po cesti katero ne poznaš in ni osvetljena je 45kmh preveč, sem probal vrjemi pa sm se peljal po dobro znani cesti, ampak ni bila osvetljena.

LP, weasel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luči so edina slaba stran tega motorja, ker so res zanič ;)

Imam Hondo Zoomer - luči kot na avtu in še meglenka gor ,v naslednjih 14-tih dneh pa še Polini kit že naročil AS Terzin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Hondo Zoomer - luči kot na avtu in še meglenka gor ,v naslednjih 14-tih dneh pa še Polini kit že naročil AS Terzin.

A to misls AS Trzin, tm k majo Honde? Dej mi povej kok te bojo za kit uskubl. Pa kok bo montaza ce ze ves......sam ga verjetn ne bos montiru,ne

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misls AS Trzin, tm k majo Honde? Dej mi povej kok te bojo za kit uskubl. Pa kok bo montaza ce ze ves......sam ga verjetn ne bos montiru,ne

Imam dva Zoomerja eden je zdej star dobro leto ima ca 4k kil.(to je ženin) jaz sem si ga kupil v petek dobil malo popusta(jesenskega) in še Polini bo cenejši točno pa nebi,cel komplet (valčki,elektronika,filter z cevmi in avspuh bom dobil za ceno auspuha v Italiji.Montaža bo zastonj(namreč sam sem mehanik) Zoomer gre že zdaj brez Polinija 60 Km/h(samo malo podrejal prednjo jermenico ca 3 Mil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Živjo,

Imam problem, imam Aprillio SR50 DiTech in noče vžgat! Razlog je v tem, da je zmanjkalo bencina in od kar ga je zmanjkalo, sem nalil novega, vendar kjlub temu noče vžgat.

Svečka in akumulator sta skoraj nova, zadeva pa samo vergla in vergla....

Mi zna kdo pomagati?

Moj GSM 041 979 142 ali ucakar@gmail.com

Zahvaljujem se za kakršenkoli namig ali pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je zgodilo da je zmanjkalo, ampak sem dolil, potem je palil kot nov..Mogoče je pa kaj z pumpo? Poglej v temi od ditecha, k sm napisal tisto k ti motor pokaže napake! (šteješ utripe, pa pol na tabeli pogledaš) .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!