Skoči na vsebino

kaksna hitrost je bila?


Priporočene objave

Če malo bolje pogledaš :hmm: , podvomiš v vse skupaj.

Zgleda, kot da je motor naknadno postavljen v avto....

Sam moje mnenje

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kot 120 km/h.

Ma dej dej, kšnih 120 na uro, ta ni šou čez 40. :lol1: :lol1: :lol1:

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ta slika še v eni temi???

Fotomontaža......... Če pa mislite drugače, povejte kako je motor podrajsal celo stranico avtomobila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotomontaža......... Če pa mislite drugače, povejte kako je motor podrajsal celo stranico avtomobila?

Ne bom se spuscal v to, ali je fotomontaza ali ne.

Kdo pa pravi, da je stranico avtomobila podrsal motor? *sigh* Kaj, ce je avto podrsal nekdo drug (nek drug avto/ograja), zato ga je zavrtelo, vanj pa je priletel nic hudega slutec motorist? Meni se ne zdi tako neomogoce, da bi lahko govorili o fotomontazi samo zato, ker ima avto podrsano stranico. Bo potrebno najti kaj drugega.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ma sej je sam po eni strani poskodovan... :lol1:

RIP, whoever u were! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

photoshop... :hmm:

Dvomim da bi vozili po takem trku na cesti ostali,

praske na desni strani so res mal sumljive in

zdi se mi tud da je pri mašini motorja nekaj motno(zbluran).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr dobr ga je zličkal ja kakih 160

take fotografije bi mogu vsak avtomobilist vidt tako da bi ugotovu da je tud on zelo ranljiv pa bi pol mogoče še enkrat premislu predn bi šu motor izsilt :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč je res fotomontaža,poglejte okrog mašine od motorja-vse je motno,tud motor je nekam čudno not postavljen...

sem pa vidu sliko (mislm da v motopulsu) kuko je en c CBRo priletel v fičota in ga prevrnil,motor pa ostal zapičen notr tko da gleda zandnje kolo v zrak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim jaz se nič ne čudim in mi je čist jasno, da se to komot zgodi.NI mi blo pa jasno ko je v Planini na golfu in to na strehi ležala aprilia 125 al 250,zgledalo je kot da nima za prikolico pa jo vozi na strehi.Je glih tundercat pripeljal na to nesrečo le kaj si je mislil pa še čelado je neki s ceste pobiral poba pa so odpeljali z rešilcem baje da ni bilo hujšega.Potem se je ta fotografija pojavila na naši kabelski,to pa je blo res neverjetna fotka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa res Peugeote sovražil.

pomoje to ni fotomontaza saj če pogledas sence, pa tudi luc se vidi- odsev!

edino če je bil naknadno noter dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo mislil, da se naslajam nad nesrečo drugega. Vsakomur od nas se to lahko zgodi, če se glih 20 km/h ne pelješ :devil:

Imam pa rad črn humor, priznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa vidu sliko (mislm da v motopulsu) kuko je en c CBRo priletel v fičota in ga prevrnil,motor pa ostal zapičen notr tko da gleda zandnje kolo v zrak

aaaaa, hudooooo, tta fotka je bla v MotoPulsu, pa poln folka okol firbce pasl - res hudo!! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!