Skoči na vsebino

Haloo, star sem osemnajst!


Gloga

Priporočene objave

- in sploh še s fantom.....

Ja......fant je vir zlonamernosti, potuhnjenosti in pohujšanja. :wacko:

Vsak "taprav fotr" dobro ve, kaj bo "fant" naredu z njegovo "punčko" :yea2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je dobrih punc veliko, ampak nekako ne najdem pravega pristopa do teh. :hmm:

Bo ze prisel dan, ko se mi bo nasmehnila resnicna sreca v ljubezni, do takrat bo pa treba se malo potrpet, in mislt pozitivno se naprej.

Ni vse v sreči. Je treba tud marsikaj narest za to .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je dobrih punc veliko, ampak nekako ne najdem pravega pristopa do teh. :hmm:

brez skrbi ... pride samo od sebe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa meni najbolj čudno!!

Ko sem bila v srednji šoli sem imela sošolko, ki jo starši niso pustili veliko ven... razen kakšne izjeme....bilo so res strogi!

Potem pa dobi ta sošolka fanta. In po 2 mesecih, ko sta par, lahko ona kar pri njemu prespi - ali pa on pri njej

Mogoče pa zaredi tega ker pač mislijo,da če ji pustijo spadi z fantom,potem ne bo menjavala fantov in postelj kot spodnje perilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v sreči. Je treba tud marsikaj narest za to .

Misls? :hmm: :P :lol: :D

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys bom mel čez 12dni 18 years, počutim se pa še zmerm 10, nevem, mogoče zato k bi jih rajš mel 10 k takrat nimaš nobenih problemov in vse je tko lepo k še neč n razumeš kaj se sploh dogaja okul tebe.... Nevem, meni se sploh ne zdi to nevem kšna prelomnica, večina-99% jih misli d zdej lahko delajo kar čjo, pa se motjo, več ti je dopustno k si mičkn :P pa še zamirjo ti ne če je neumna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še predolgo si lahko zunaj(do 2:00)halo!!!! Pol pa v cajtngah samo čitaš kaj delajo mulci,razbijajo,se tepejo,preprodajajo drogo,bla,bla,bla,bla!

Jaz sem morala biti tudi pri 19 letih ob 10:00 doma pa mi ni žal,da so me imeli na kratko.Npr.mojemu bratu so dovolili vse že pri 15.letih in kaj je danes iz njega?? NIČ!!!! Če ne bi imel punce, še danes ne bi prišel k pameti.

Verjami,da ko boš ti sam imel otroke boš drugače gledal na to kot sedaj. Ko si boš sam zaslužil kak tolar delaj kaj hočeš,sedaj pač moraš plesat tak kot ti stari svirajo. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem morala biti tudi pri 19 letih ob 10:00 doma pa mi ni žal,da so me imeli na kratko.Npr.mojemu bratu so dovolili vse že pri 15.letih in kaj je danes iz njega?? NIČ!!!! Če ne bi imel punce, še danes ne bi prišel k pameti.

Ane, ane.....

Dašenka moja.... ti si res čist boga.... vse kar lahko počneš je (da ko te mama ne vidi) kažeš joške po plaži..... :) ;)

Drgač pa....... saj te poznam"!!!!!!!!!!! :OK: :OK:

Muca :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem morala biti tudi pri 19 letih ob 10:00 doma pa mi ni žal,da so me imeli na kratko.

js pa sploh nimam limitov glede ure kdaj prit domou, lahko tudi drug dan zjutro ;)

neki pa je res, starši mi dovolijo jit povsod, sam js ne grem nikamor!

zadnič me je mama prašala zakaj ne grem nikoli do diskota al pa kam na kašn party :blink: :ph34r: to d te mama praša kej tazga je čudno ne :hmm: pa zakaj bi hodu med tiste divjake, sploh niso normalni, nevem ma js se ne znajdem med tistimi ljudmi (mojimi vrstniki)

K grem pa na zbor motoristou je pa prou drugo, z vsemi se je normalno razumet, pa ne zato k so motoristi, pač pa zato k so starejši :blink: mogoče sm čuden, ma tko je. meni se te moji sovrstniki zdijo izjemno otročji in neumni-sploh se ne zavedajo sveta okrog sebe :BUA: verjetno jih mata mama in tata še zavite v puh, sami pa nočejo vn. al pa se enostavno ne razumejo kukr naša družina :OK:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v sreči. Je treba tud marsikaj narest za to .

da da..nekako takole gre..prides na randi v lokal, se butnes na stol ter se režiš ko pečen maček...zraven pa upaš da ji boš ušeč......

....pa kako neumnost vsake tok prijaviš da ni skos tišina... :lol1:

jest ze pri 15 nisem imela skoraj nobene omejitve izhoda....v skrajnem primeru, ko je staršem res slo kaj v nos sem pojamrala da grem itak s fantom ven...in ker je poba resno znal ocarat mojo mat in dobit zaupanje mojega strašno paranoičnega očeta smo bli lahko zunaj celo noč.....tako so starci vsaj vedeli da se mi naceloma ne bo zgodilo nič slabega in bo poba pazil name....in ne boste verjeli...res je pazil :naughty:

vslogijemoč press

opomba: ura omejitve izhoda je po mojem mnenju brezpredmetna ker mularija lahko počne idijotizme tudi sredi belega dne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj v psihologiji ljudi je težko razložiti.

I just found my perfect bumper-sticker... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je dobrih punc veliko, ampak nekako ne najdem pravega pristopa do teh. :hmm:

Bo ze prisel dan, ko se mi bo nasmehnila resnicna sreca v ljubezni, do takrat bo pa treba se malo potrpet, in mislt pozitivno se naprej.

Vsekakor ohrani pozitivno miselnost. To pa ne sme biti opravičilo za pasivnost.

Žal ti moram povedati, da kljub temu, da v španskih nadaljevankah lepo izgleda, se pari večinoma ne srečujejo po principu "bo že padlo iz neba".

Če si želiš dekle, bo (na žalost) treba kaj storiti v tem smislu. In ne skrbi: ne bo bolelo (razen če boš izustil kakšno neumestno in dobil za odgovor šamar :lol1: ).

Be the master of your own destiny.

Tip for the day:

Vedno, ko spoznaš kakšno dekle, bodi takšen kot si v resnici. Tega ti nihče ne more vzeti. In če ji boš všeč takšen, imaš dosti več šans za naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa sploh nimam limitov glede ure kdaj prit domou, lahko tudi drug dan zjutro ;)

neki pa je res, starši mi dovolijo jit povsod, sam js ne grem nikamor!

zadnič me je mama prašala zakaj ne grem nikoli do diskota al pa kam na kašn party :blink: :ph34r: to d te mama praša kej tazga je čudno ne :hmm: pa zakaj bi hodu med tiste divjake, sploh niso normalni, nevem ma js se ne znajdem med tistimi ljudmi (mojimi vrstniki)

K grem pa na zbor motoristou je pa prou drugo, z vsemi se je normalno razumet, pa ne zato k so motoristi, pač pa zato k so starejši :blink: mogoče sm čuden, ma tko je. meni se te moji sovrstniki zdijo izjemno otročji in neumni-sploh se ne zavedajo sveta okrog sebe :BUA: verjetno jih mata mama in tata še zavite v puh, sami pa nočejo vn. al pa se enostavno ne razumejo kukr naša družina :OK:

Le nekaj ne razumem...po eni strani bi se rad vrnil in zabubil v varno obdobje 10-ih let, po drugi strani pa so ti vrstniki preotročji in bi se rad družil s starejšimi.

Odlično, da se v družini dobro razumete - to je največ vredno. Če pa se želiš družiti s starejšimi, si zgleda že malo bolj zrel od svojih vrstnikov in imaš drugačne potrebe kot oni. A le pazi, da te vrstniki ne bi izključili iz svoje družbe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je edina napaka, ki si jo naredil do sedaj ja ta, da si predstavil (pošteno9 svojo težavo na motosvetu. Tu dejansko ne boš dobil pametnega odgovora (z vsem spoštovanjem do vseh tistih, ki so komentirali, vključno z mano). Motosvet je pač namenjen glodanju kosti in ti si pač vrgel kost.

Drugace sploh ne berem takih tem, ampak slucajno sem ujel tvoje mnenje. Kako prav imas. Skoda je, da je na Motosvetu toliko pacientov, ki zdravijo svoje rane na napacen nacin, pri tem pa se se pomembne cutijo. Ampak to je tudi del demokracije... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Mustang prevzame PČ II., ker je ustrezno kvallificiran za tovrstno delo.

Alla, dober predlog. :yea2: Problem je, ker pacienti nocejo vstopiti, pa toliko jih je, da se dobesedno obnje spotikamo... Bo treba en dober marketing narediti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip for the day:

Vedno, ko spoznaš kakšno dekle, bodi takšen kot si v resnici.

Tako si je verjetno mislil tudi Jack Razparač :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip for the day:

Vedno, ko spoznaš kakšno dekle, bodi takšen kot si v resnici.

Tako si je verjetno mislil tudi Jack Razparač :lol1:

Češ rečt, da je tak pristop tud Trobčevim dekletom, pomagal skozi dimnik ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da PČ ne potrebuje nekoga, ki bi jo prevzel, saj gre Gregsu prav dobro od rok. :OK: Neštetokrat se pokaže v praksi, kako so lahko prav "nekvalificirani" ljudje najboljši terapevti...

Sicer pa je tema odprta in lahko vsak v njej napiše kar želi.

Nisem hotel nikomur soliti pameti, le tema me je pritegnila, saj je močno povezana z mojim zanimanjem in trenutnim ukvarjanjem. Upam le, da je mogoče glogi ali morda še komu moje pisanje kaj pomagalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem se takole naskrivaj, sam pri sebi spraševal, kdo pravzaprav bolj potrebuje koga:

pacienti šrinke ali obratno. :hmm:

Zdaj se pa ne bom več.

A lahko ugotovitev deliš s skupino?

(tipična terapevtska iz ameriških sit-comov :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lahko. 8. novembra se bodo zgodile MIŠI. Kar pomeni, da se bo zgodil Svetovni kongres skupine škratov, vil, naključnih wombatov, marsovcev & hropcev. V veselje mi bo z njimi deliti tega, kot tudi vse ostale olupke svojih ugotovitev ;)

(8.november, dan ko bodo MIŠI dobile povsem nove dimenzije... ) :kva2:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!