Skoči na vsebino

sezona se končuje...


ae-rox

Priporočene objave

kot sami vidite se sezona počasi zaklučuje! mene pa zanima kako spravite svoje "sesalce" :D čaz zimo? (stojijo kar tako v garaži ali ....?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga na počitek pripravim tako, da v tanku pustim kaki liter bencina, akumulator dam not na toplo, potem pa ga 1x na teden na nožnega zakurblam pa ga kakih 5 minut pustim na štangusu potem pa vgasnem in je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja žal se sezona res končuje :BUA: :BUA: :cry: . zato bom jaz tut akumolator kr ven vzel. in ga zakurblo vsake tolk cajta. pol pa ko se nova sezona začne :D :D :yea2: . pa gre takoj na barvanje pa malo valčke preskuševat pa kake lučke še pol pa :yea2: :yea2: :yea2: .

samo do takrat je še dddddddddooooooooooooooollllllllllllggggggggoooooo!!!!!

na žalost skoraj predolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz bom tudi mojega pocasi pospravo pa pripravo na prodajo :) Akomulator ven vzel pa ga lepo na prirejeno stojalo dal pol pa ga malo cez tedn zakurblal pa bo to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm....

ko bo sneg pa bom jas lepo imel čas, bom se spravo v garažo, celiga sleko, plastike umil in felne spoliral, pol pa če bojo financa (božiček čakam te) ga bom dal celiga na štrihanje :)

drgač pa aku vun, noviga noter, mašino razstavit,...

torej to je: variomat vun, kuplongo vun, jermen (da nebo celo zimo raztegnjen:) ...

če pa nebo snega pa se bom jas še vozil :)

no vsaj do lee pa nazaj :D

vglavnem zima je čas za popravlanje skutera :D

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke te ni strah da bi mu plastike dol pojemo - pa jih nebi več nazaj dobo? :?

heh, ne :D

sn ga lani že celiga narazn razstavo :)

samo finta je bla v tem da sta mi 2 šraufa ostala :D :D :D

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ne

sn ga lani že celiga narazn razstavo

samo finta je bla v tem da sta mi 2 šraufa ostala

hehe

:D :D :D :D :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

(kak se že citira?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga postavim na 2 stojali, da so gume od tal, zalaufam 1 na tedn, in spustim gume na 0.5 bara, ponavad ga se spucam in gume namazem z glicerinom.....ce se mi pa da pa se jermen vn uzamem......

drgac je pa zima cas za prenovo motorja.......mene caka se kr neki dela (nosilci masin, lezaji na balanci, jeba z bremzami, itd....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke te ni strah da bi mu plastike dol pojemo - pa jih nebi več nazaj dobo? :?

Ne ker jih mamo vsaki drugi tedn v prafaktorih pa ti ga z zavezanimi okami skup sestavim in mojega in od perota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes se pa cez zimo kr lepo vozm ... mi tut podrazno ne pade na pamet da bi ga tko pospravu k vi, ker enostavno neb mogu zdrzat tolk dovg casa brez skutrja :wacko:

Ce bo pa res hmal sneg bo pa hit treba po gume it k te mam ze skor cist slajke :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga postavim na 2 stojali, da so gume od tal, zalaufam 1 na tedn, in spustim gume na 0.5 bara,

Hmm, in zakaj ga zalaufaš?

Mislim, da boste tudi skuteraši našli ogromno nasvetov in navodil v forumski temi Prezimitev (kategorija Splošno) ...

PS: Da ne bo kdo spuščal zraka iz gum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan fantje!jst se pa vozm skoz celo zimo k pade sneg neham za par dni da se sneg mal zvoz pol pa spet naprej ker to mi je zaenkrat edino prevozno sredstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, in zakaj ga zalaufaš?

Mislim, da boste tudi skuteraši našli ogromno nasvetov in navodil v forumski temi Prezimitev (kategorija Splošno) ...

PS: Da ne bo kdo spuščal zraka iz gum...

hmmmmm zakaj ga zalaufam......?

zato ker imam obcutek, da tist olje ki se ostane v cilindru ce motorja dolg cajta ne laufas, spremeni viskoznost, in se dobesedno zalima na bat+cilinder, in potem ko ga vzges ne izgori do konca, kar pomeni deposite na batu+cilindru......

lohk da se motm, sam lazje pol spim, ce ga zalaufam 1x tedensko........

zakaj spustim gume.......?

zato ker mi ni povseci, da so gume cez zimo na 2,5 bara, in ce jih pol slucajno pozabs spustit, je lohk pol k se segreje zrak (vecji volumen,zato tudi vecji pritisk) in naredi guma lohk kabum.......se posebi se so ze tolk narezane od glazevn, k so moje......in kot drugo jim lohk vsaj tiste 2-3 mesce privoscim nekaj pocitka.....samo ce spuscas gume tako kot jaz, NUJNO uporaba STOJAL, da so gume od tal da ne ratajo jajcaste......pa zazeljeno jih je namazat z glicerinom......

@noise ; in zakaj ti nebi spustil zraka iz gum, in na vsake toliko zalaufal motorja????? ne k to me pa res zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga še nikakor ne mislm pospravt. Fural se bom tud čez zimo, če le ne bo poledice al pa snega. Drugač se bom pa zadihtal ko eskim :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa zdej čez jesenske počitnce izkoristu še za vožnjo, pol pa spravt na toplo, akumulator ven in vsak teden kurblat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst se bom pa vozu do prvega snega pol pa pocaku da skupni ter se pelu na prej. moj scuter nima zimskega spanja.se prej ga moram pa na redni servis pelat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!