Skoči na vsebino

Glej zunaj sneg je!


Priporočene objave

Tajfl! :angry: :angry: :angry:

Pa sem upal, da ga vsaj pr nas ne bo. Je bilo treba z busom na šiht. No ja, tud v redi, je blo en par luštnih deklc za pogledat. :P :wub: Sem se prej zbudil! :D :D

(StarKozuMedŠtudentkamiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In danes zvečer bodo pri dnevniku popolnoma vzhičeni poročali kak fenomen da to je, ter 10 minut kazali padanje snega po različnih delih slovenije.

.........no, pa saj nekako morajo zapolniti čas :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mene kaj praša, bi moral biti sneg z zakonom prepovedan, vsaj za Ljubljano in okolico, kjer bi moralo biti konstantno jasno s povprečno temperaturo cca 24 stopinj C. Sneg bi bil dovoljen le v območju, ki ne sovpada s prej napisanim. Torej, glasujte zame (btw. obljubim da vam zgradim motoristično pisto v kakem industrijskem delu Ljubljane BTC/rudnik....) B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno prisel v sluzbo :D Z letnimi pnevmatikami <_< Cestarji bodo mel spet dialoge "lej, lej, negaj belega pada! Z neba! Le kaj bi to bilo .... :blink: "

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so naročili sol, samo še ni prišla - ziher pa zorganizirali se še niso, nimajo razporeda za nočne pa to - enkrat marca bo že vse ulaufano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno prisel v sluzbo :D Z letnimi pnevmatikami <_< Cestarji bodo mel spet dialoge "lej, lej, negaj belega pada! Z neba! Le kaj bi to bilo .... :blink: "

:lol1:

Božja MANA??????? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so naročili sol, samo še ni prišla - ziher pa zorganizirali se še niso, nimajo razporeda za nočne pa to - enkrat marca bo že vse ulaufano

:angry: :hmm:

Sol je že v skladišču :yea2:

Tud zorganiziral smo se že , če je treba začnemo takoj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :hmm:

Sol je že v skladišču :yea2:

Tud zorganiziral smo se že , če je treba začnemo takoj :wacko:

Nič ne začnemo........ZAKONSKIH 10cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRPITE!!!!!!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, ja tko je najbolš -> z letnimi na sneg, baje da prov priporočajo :BUA:

Pol so pa cestarji za vse krivi, ker folk cijazi z 10 - 30 km/h in se zaletava v drevesne veje, ki ležijo čez cesto na 200 metrskih ravninah, ker prej pač niso mogli ustavt z letnimi gumami (videno danes zjutraj). Revčki bogi.

Pol naj pa 5000 cestarjev (govorim na pamet) počisti vse ceste v SLO v, mah, najboljše še preden sploh sneg zapade, da jim tud vej ne bo treba pospravlat :?

aja, cyc, to ne leti sam nate (sam UPAT da ne bo pizdarij je pa tud rizkantno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe - saj imas prav, ampak skozi okno sem videl da je v bistvu kopno. Ce bi sneg pokrival cesto bi sel lepo z unim ta velkim mercedesom ... ;)

P.S.: nisem se 30 cijazil :P Upam pa da ne bo cez dan kaj padalo, ce ne bom lahko LPP vajo izvedel popoldne <_<

P.P.S.: uno o cestarjih kar sem zacel je zajebancija, danes itak se ne bi imeli kaj poceti na cesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tajfl! :angry: :angry: :angry:

Pa sem upal, da ga vsaj pr nas ne bo. Je bilo treba z busom na šiht. No ja, tud v redi, je blo en par luštnih deklc za pogledat. :P :wub: Sem se prej zbudil! :D :D

(StarKozuMedŠtudentkamiPress)

Horjo to smo škratje zrihtali zato, da bo 08. novembra lepo :D

LuškanHropecMedBejbamiSeRečeNePaStarKozel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg..juhuhu :D ..sam vseeno mal prehitro.

Na šiht mi pa (še) ni uspelo pridet, pa ne zarad letnih gum ampak zarad nesrece!!! Oz. teh je kr malo več na moji vsakodnevni relaciji..neprimerna oprema?!? :cry: boljš da grem kr gume menjat... pol pa na šiht, "kolker ga bo še ostal" <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nas je spet presemetilo, tko kot vsako leto? No ja, za teh par snežink še ne rabijo cestarji na cesto, bolj zanimivo bo danes ponoči in jutri zjutraj, ko naj bi temperature padle pod -10. Bomo videli, koliko in kako so cestarji pripravljeni na soljenje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mene kaj praša, bi moral biti sneg z zakonom prepovedan, vsaj za Ljubljano in okolico, kjer bi moralo biti konstantno jasno s povprečno temperaturo cca 24 stopinj C.

Seveda........Ljubljana skrbi zopet samo za sebe. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda........Ljubljana skrbi zopet samo za sebe. :BUA:

Tiho... brigaj se zase... :devil: :devil: :P :P :P

p.s. ej jorge... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal pri nas sneženje že ponehuje. :(

Včeraj popoldne preobul avtomobilčka.

Pri tem zlomil en vijak. Smo hropci še vedno močni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!