Skoči na vsebino

Glej zunaj sneg je!


Priporočene objave

Oh that'll be fun ... za menjavo pnevmatik sem 3.11. narocen, do takratr pa ... LPP :? <_<

Danes bo pretežno oblačno, padavine, v notranjosti Slovenije povečini kot sneg, bodo čez dan oslabele in do večera ponehala. Na Primorskem se bo delno zjasnilo, čez dan bo začela pihati zmerna burja. Ponoči se bo povsod zjasnilo. Jutri bo precej jasno, Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Burja bo čez dan bo oslabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, v alpskih dolinah do -10, na Primorskem okoli 2, najvišje dnevne pa od - 1 do 4, na Primorskem okoli 10 stopinj C.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej narod od kje vi tele centimetre ven vlecete? V LJ na Brdu sicer fino snezi ( :BUA: :fight2: ) ampak se ne prijemlje cest, tudi izven je komaj kaj, 2-3cm ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh that'll be fun ... za menjavo pnevmatik sem 3.11. narocen, do takratr pa ... LPP :? <_<

Ketne lahko kar takoj kupiš, če bi jih slučajno rabil ... drgač pa se da tud z letnimi gumami počasi in varno po mestu peljat... sam ne bremzat, kjer so kakšni sloji bolj žilave žlufre ali celo snega in ledu na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa sonček sije, burja ne piha in tut dežuje ne več ... KDO SE GRE VOZIT .... :P

Kje se dobimo?Jaz sem takoj ˝za˝ B)

In kje pravte da pada sneg? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobimo?Jaz sem takoj ˝za˝ B)

In kje pravte da pada sneg? :naughty:

Nedelja ... bi šlo ... js nimam čelado (jo je zavarovalnica zaplenla) in grem jutri po novo :D ... drgač pa če do 15.00 prideš v KP dobiš kavico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo precej jasno, Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Burja bo čez dan bo oslabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, v alpskih dolinah do -10, na Primorskem okoli 2, najvišje dnevne pa od - 1 do 4, na Primorskem okoli 10 stopinj C.

evo vremenska napoved :OK:

BTW..jest mama pa ze zimske gume gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medveda se odpravljata na zimsko spanje. Ko tako ležita v votlini in opazujeta naravo, prvi reče:

Ima me, da bi enkrat ostal buden čez zimo. B)

Zakaj pa? :?

Zato, ker bi rad videl tiste norce, ki listje nazaj na drevesa obešajo.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medveda se odpravljata na zimsko spanje. Ko tako ležita v votlini in opazujeta naravo, prvi reče:

Ima me, da bi enkrat ostal buden čez zimo. B)

Zakaj pa? :?

Zato, ker bi rad videl tiste norce, ki listje nazaj na drevesa obešajo.... B)

Tega ti je pa ziher Ajgor povedu :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ena od stvarih, ki jih pozimi najbolj pogrešam .... SNEEEEEEEEEEEEEEEEEG ... škripanje pod nogami, žlubodranje po žlobudri, drsenje po pločniku, snežinke, ki ti padajo na nos ... tega tle ni :( :( :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: ... a sem že omenila, da je padel samo zame ... :wub:

res je....lubica :wub: , prve snežinke so bile samo zate...

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je....lubica :wub: , prve snežinke so bile samo zate...

:004 :004 :004

... in še vedno ... :wub: ... padajo ... :wub: ... snežinke ... :wub: ... jih bom shranila nekaj ... :wub: ... da ti podarim za "najin" roj. dan ... eno izmed prvih letošnjih ... :wub: ... snežink ... :wub: ...

... O:-) ...

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle v ljubljani ga ni več...sam še voda....zdej se pa domov odpravljam....tam pri nas pa je zgodba čisto drugačna...rokavice kapa in gasa domov.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belo govno ... :P dobro da ne snezi zdaj. <_<

ti pa za r.d. dobiš eno kuglo u glavo, a prov?!...:002

ampak....z najlepšimi željami... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kosilo snežne kepe v paradižnikovi omaki, za večerjo pohan sneg, za zajtrk pa snežni kosmiči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že sonce!

je že fajn!

še malo, pa bomo spet vilco za ražnjiče obračat mel v rokah!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat prišel iz Ribnice pred eno uro in je rekel da ga imajo več kot 10 cm in da so ag že plužili-na cesti je bil že zglajen sneg :?

Sicer pa je danes zjutraj ga. Tanja Cegnar rekla da je bi lnazadnje oktobra sneg v Ljublajni leta 70. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat prišel iz Ribnice pred eno uro in je rekel da ga imajo več kot 10 cm in da so ag že plužili-na cesti je bil že zglajen sneg :?

Sicer pa je danes zjutraj ga. Tanja Cegnar rekla da je bi lnazadnje oktobra sneg v Ljublajni leta 70. :wacko:

A je kej omenjal veje, ki so visele na cesto?

Zjutri so ble še čist cele, ko sm se pelu nazaj pa vse oguljene (večina še vedno čez cesto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!