Skoči na vsebino

Popravljanje postov


suzuki

Priporočene objave

Hola!

No, morda sem samo jest tako neroden, da velikokrat po objavi posta opazim kakšno (npr tipkarsko) napako. In bi jo rad popravil, pa ne morem, ker je "zlatih" pet minut že minilo...

A bi se dalo čas možnosti editiranja posta podaljšati na npr 15, 20 minut??? Jest bi bil zelo vesel tega, verjamem pa da tudi še kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo čas možnosti editiranja posta podaljšati na npr 15, 20 minut???

ponavadi 10 minut po moji objavi symru že petkrat odgovori na moj post :fight2: ....tako da če bi tvoja obveljala bi lahko potem poste folk spreminjal po odgovorih na prvotni post... :hmm:

bolj bi bila varjanta da dokler kdo ne objavi za tvojo objavo lahko popravljaš zadevo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....bolj bi bila varjanta da dokler kdo ne objavi za tvojo objavo lahko popravljaš zadevo O:-)

...alpa prebere, sam to bi blo pa najbrž prehitr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj bi bila varjanta da dokler kdo ne objavi za tvojo objavo lahko popravljaš zadevo O:-)

in te pri tem opozori na napako v tvojem postu, ki pa jo ne moreš več popraviti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na zamenjane ali izpuščene črke smo navajeni.

Če gre pa za kakšne kapitalne vsebinske napake, pa mi lahko verdno pošlješ PM in ti bom popravil zadevščino.

opomba moderatorja SymRu: meni tudi... hehe... "To protect and to serve." :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj desno imaš link na katerem piše: Opozori moderatorja na temo. Klikneš tja pa ti brez problema popravimo, res pa je če bi lahko bil ta čas malo daljši bi mi imeli kaj druzgega takrat za počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
bolj bi bila varjanta da dokler kdo ne objavi za tvojo objavo lahko popravljaš zadevo O:-)

Hola!

Ja, se strinjam, že to bi (vsaj meni) ful bolj ustrezalo!

Torej, admini, se da narediti kaj v tej smeri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hola!

Ja, se strinjam, že to bi (vsaj meni) ful bolj ustrezalo!

Torej, admini, se da narediti kaj v tej smeri?

Žal ne, te možnosti forum ne podpira. Piši razvijalcem, morda bodo idejo upoštevali in jo vgradili v novi različici foruma... še naslov http://www.invisionboard.com/.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem možno je da sem zamudil čas, ki je določen za edit posta......u glavnem tipka edit je še bila v zgornjem desnem kotu moje objave, ko pa sem jo pritisnil:

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, you do not have permission to edit that message

???? Admin, moderator, a mi lahko kdo tole razloži, da se v prihodnej temu izognem??

Hvala lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je ravno v tistem trenutku potekel čas za popravljanje... torej, stran se naloži... ti iščeš gumb za EDIT, vmes poteče čas, ko pritisneš gumb, pa zaradi tega nimaš več možnosti urejanja objave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je ravno v tistem trenutku potekel čas za popravljanje... torej, stran se naloži... ti iščeš gumb za EDIT, vmes poteče čas, ko pritisneš gumb, pa zaradi tega nimaš več možnosti urejanja objave.

morda....nisem si mislil...hvala za razlago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Noise, hvala za odgovor - saj mi ni preveč všeč, ampak zdej vsaj vem, da je pač tko in pika...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!