Skoči na vsebino

Nalepka!


bOnZy

Priporočene objave

no mam en problemčič:)

Rd bi dau novo nalepko 54 na tisto stran na katero sem padel! Danes sem vzel list papirja in orisal 54 stevilko kot se za gre, sliko sem zej skenirov, in zej bi rabu enga k bi mu v photoshopu,še bl naostru robove, pa dau taprave barve gor po tem bi mi pa poslov ta file na mail in bi jest to na disketi nesu do enga tipa k dela nalepke!

Rd bi da bi bla nalepka skor iste velikosti +0.5cm -0,5cm se ne bi tok poznal, tko da je se mal fore, za barve bi pa rd da je skor ista mal! meja bi bla le tok da se ne bi opazl da je na drugi strani nalpeka ponaredk <_<

No kdor mi to lahko nardi nej mi posle PM alpa nej koj tukj pove! Po možnosti lahko plačam, samo za to mora un kbi to delov prej povedat, pa kok bi mogu plačat!

Pa še 2 slikce, od mojega orisa(ki ni taprave velikosti, tapravo velikost bi poslal po emailu!) iz katere bi nastala nalepka in taprava nalepka na drugi strani skuterja, za pripomoček pri delu!

tnx

LP,bOnZy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='24 Oct 2003 @ 18:58'] a da bi pa iz druge slike ven zrezal pa na novo sprintal to pa ne ? :)

ja sori ampak jest tega ne znam! zato pa sprasujem ce mamo kej na forumu takh k to znajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sošolc ma veze pri tiskarni v Ratečah men je zrihtov že negativ nalepke yamaha. pa če ti na komp use zrihtaš tko da ti un samo še natisne pa izreže sploh ni drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa si daš stiskat dve (ali pa še kako več, za rezervo, boš sigurno rabil), pa jo zamenjaš še na drugi strani (če originalna ni prelakirana)... Bo najmanj očitno!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšno nalepko je potrebno izrisati VEKTORSKO, da se lahko na Cuterju izreže - 2 barvi. Folija pa pomožnosti naj bo SOFT FOLJA.

File naj bo v CorelDraw formatu ali pa še boljše v AI (Adobe Illustrator).

Photoshop TIF ali JPEG formati ne pomagajo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšno nalepko je potrebno izrisati VEKTORSKO, da se lahko na Cuterju izreže - 2 barvi. Folija pa pomožnosti naj bo SOFT FOLJA.

File naj bo v CorelDraw formatu ali pa še boljše v AI (Adobe Illustrator).

Photoshop TIF ali JPEG formati ne pomagajo nič.

a ni en prog. da ze obstojeco rastorsko sliko (ce je tvoja seveda taka) spremenis v vektorsko, sej tle sta sam 2 barvi, popacenje bi mogu bit minimalen........

ja pa res soft folija........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vektorsko indeed.

mislim da se celo v corel drawu da spremenit jpg v vektorsko. samo ze dolgo nisem nic tam delal.

"convert to curves"?

vektorsko pa zato, da jo lahko po mili volji raztegujes in zmanjsujes, kvaliteta bo vedno ista. jpg pa ne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!