Skoči na vsebino

Ali bi vozili ponarejeni Ferrari?


Morpheus

Priporočene objave

Sem že vidu to repliko v resnici! Ni kej prida. Precej daleč od originala. Skropocalo. Nekako bi razumel, da si nekdo kupi repliko od oldtimerja, ki je zelo redek. Ti Ferarriji so pa prilično "poceni" in jih je morje na trgu. Če računaš MR2 pa kit pa delo! Se ne splača! RAje si človek omisli kako Cobro al pa XK 120 Jaguarja, maš vsaj malo stila, pa še zgleda veliko bližje originalu!

Se nebi mogu bl strinjat s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je podobno kot vprašanje: ali bi vozil poceni motor, preoblečen v drag motor (namenoma sem se izognil navedbam firm, ker bi se spet klali)... :rolleyes:

moj odgovor? ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi...za kaj pa ne če bi ga dobil zastojn?!!? ;)

No sam da bi pa plačeval kašne velike denarce za tole bi pa raj še premislu! :hmm:

Sam mi je pa tistle kit tasrebrn čist noro ubijalski pa bi velik raj unga gor nalimu kt ponarjen ferrari...čeprov Ferrarije obožujem :naughty: :devil: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ferrari praznuje 60 let

Šestdeset let je v svetu avtomobilizma doba, ki jo vsekakor velja praznovati. Še bolj zavidanja vredna pa so ta leta takrat, ko govorimo o znamki, ki že ves ta čas velja za sinonim športnih avtomobilov, o Ferrariju.

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ga mel, pol bi pa najdu enga kekca in mu ga prodal kot original :stupid: :grim

:afro1: :grim :grim :OK:

:hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ga mel, pol bi pa najdu enga kekca in mu ga prodal kot original :stupid: :grim

sploh nisi tok neumen kot zgledaš, problem rata pri prometni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometno mu pošti pošlješ, ko je že plačal.

Pa pod havbo mu ne smeš pustiti pogledati, da ne vidi, da je mašina od Toyote noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali bi vozili ponarejeni Ferrari?

NE!!! Veliko raje Toyoto, ce ze ni denarja za pravega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!