Skoči na vsebino

3. Novoletno Forumsko Srečanje (NFS) motosvetovcev


Noise

Priporočene objave

Tele župe bomo morali res skenslat iz jedilnikov vseh nadaljnih FS ker RESNIČNO VSEM ŠKODIJO ... :cry: :wacko: :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele župe bomo morali res skenslat iz jedilnikov vseh nadaljnih FS ker RESNIČNO VSEM ŠKODIJO ... :cry: :wacko: :blink: :lol1:

predlagam, da naslednjič namesto katerekoli župe kot opcijo ponudimo tudi gin-pir-tonik :D al pa kar dva.

@PEPE - če sem ti res nart izmaličil, ti ponujam mojega, pa ga lahko ob priliki presadiva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In za nami je 3. novoletno srečanje.

Bilo je lepo in predvsem pijano, hmeljev sok je tekel v potokih, nekateri so vstrajali do zgodnjih jutranjih ur,.....

in še in še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdaj bo pa gobova juha kriva !? :lol1: :lol1: :lol1:

Fantje in dekleta, ne ga piti tolk in primerni uri it spat. :P

(SPAT. Ne v posteljo gledat pod kauter kako Motosvetovcu(ki) ura svet v temi O:-) )

Dobro je bilo, zelo.

Pa še ves film mam.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto resno ... če ste na izhodu pogledali na desno je na steni visel jedilnik Jakca ... kjer so bili menuji in čist pri vsakem menuju je pod 1. pisalo GOBOVA JUHA ... js ne vem kaj Jakec vanjo daje ampak res je sumljiva, še sploh pa zato,ker je na vseh menujih ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v posteljo gledat pod kauter kako Motosvetovcu(ki) ura svet v temi O:-)

Meni v bistvu durhmarš stoji.

Ura...

Poceni madžarska roba...

@Symči: Po treznem premisleku sem se odločil, da bom obdržal svojega. Nart namreč. V trajen spomin nate. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, ne ga piti tolk in primerni uri it spat. :P

Dobro je bilo, zelo.

Pa še ves film mam.

B)

Ja, ja,...tolk zgodaj kot ti in ostalih 7+1 padalcev... :yea2: :grim

( tisti +1 je bil revež menda kar ven zaprt par ur, čeprav ga imam na sumu, da ni našel vhodnih vrat... :cry: ...seveda je bila kriva gobova juha... :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto resno ... če ste na izhodu pogledali na desno je na steni visel jedilnik Jakca ... kjer so bili menuji in čist pri vsakem menuju je pod 1. pisalo GOBOVA JUHA ... js ne vem kaj Jakec vanjo daje ampak res je sumljiva, še sploh pa zato,ker je na vseh menujih ... :hmm:

AFRODIZJIAK :lol1: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gobova ni škodla, sumim pa, da so štirje krožniki kisle juhe čez par kosov torte res too much :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gobova ni škodla, sumim pa, da so štirje krožniki kisle juhe čez par kosov torte res too much :D

Bi si mogu torto v juho dat, bi blo ziher boljš :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da mi ne bi kdo alkohola krivil za :SS...

tolk kot smo ga spili bi lahko že ob 20h :SS ...

Hmmm mogoče je pa bil alkohol ... ker jaz sem :SS šele nekaj ur po tistem, ko sem ga nehala konzumirat in mi je pomanjkanje le-tega očitno zelo slabo nardilo :? :hmm:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mogoče je pa bil alkohol ... ker jaz sem :SS šele nekaj ur po tistem, ko sem ga nehala konzumirat in mi je pomanjkanje le-tega očitno zelo slabo nardilo :? :hmm:

Valči......................to bo to................POMANJKANJE!!!!!! :(

Sicer pa...POMANJKANJE itaQ povsod škodi!!!!!!

Ni mi pa čist jasn kake boge želodčke mate,da vam je vsem po vrsti kei slab :? :hmm: :hmm:

Pil sem velik!

Jedu vse po vrsti!

Kadil preveč!

Noru tut!

Želodček pa k nov!!!!!!!!!

IpaQ se stari mački ne damo tko hit podret!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vrnem na izvorno temo, ki nekako ni "prebavne motnje alkoholiziranih populacij na pohorskem zraku" :BUA: :hmm: :BUA: :devil: , .... torej, ......

NEPOZABNO; FANTASTIČNO IN JAP ČESTITKE VSEM KI SO MAKAR SAMO ZOBOTREBEC PRI ORGANIZACIJI PREMAKNILI! :OK: :yea2: :notworthy: :OK: :notworthy: :yea2:

ItaQ nimam kaj dodati, ... tako da grem nekam, ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEX, DRUGS & ROCK N'ROLL !!!!!!!!!!!!!! :yea2:

no ja prvega sicer ni blo (z moje strani) ampak glede na količino ostalih dveh kategorij bi itak bilo utopično kaj pričakovat :devil:

vglavnem 1A, juha pa je bla čisto OK, jaz nisem imel nobenih problemov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ob 7:30 Južnjaške utehe zmanjkalo

- ob 11h glava kot nova le malo zaspana

- ... dodati nimam kaj, ker ste že vse povedali :yea2:

prijavljam se na NFS 4.0

P.S. Raca pa je že na poti na doljenjsko kjer bo bdela nad vinogradi ... :)

:beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juha pa je bla čisto OK, jaz nisem imel nobenih problemov :OK:

jaz tudi ne (ker je nisem jedel) ... mensezdi :o :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tole forumsko je pa res bilo ultraturbomegathebest.

Mislim, sm postala precej zbirčna in se ne zgodi tko hitr, da izrečem tako oceno za kak žur. Torej res :OK: :OK: :OK: Štajerska naveza se :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pridem pa na katerikoli žur, ki ga boste vi organizirali. :yea2: :yea2: Count me in.

Muzika je pa res rulala. Hej, pa res ne srečaš več velik bendov, ki bi tak dober rock nažigali. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem je bila pa juha tista!!??? :lol1:

Saj sem vedela, da je bilo nekaj narobe... :D Vidiš, na juho sem pa čisto pozabila.. :kva2:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobova juha da je bila problematicna? Ehehe, jaz nisem imel prav nobenih problemov, sem celo dva talerja onega cuda pojedel :D Skupni imenovalec problemom bo vseeno C2H5OH :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Fizicno nisem bil tam ampak z mislimi pa. B)

Zalost sem pa kar v lokalnem bifeju utopil in se tigrom zjutraj spomnil vseh vas... - "moralna podrzka"... :notworthy:

Is there anybody who has any further doubts in "Stajerska team"??? :angry:

Lp de DaNe

se vedno v Dubaju - ampak to je ze druga zgodba... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!