Skoči na vsebino

3. Novoletno Forumsko Srečanje (NFS) motosvetovcev


Noise

Priporočene objave

Dobr jutr! Zdele ustal, pa mucek je še vedno zraven mene. B) Bo že šel počas stran.

Molto fanatastico! B) B) B) B) B)

Mojster PEPE me je pa prijel za levi odojek, tko kt še nobena! Čvrsto in z ljubeznijo. Z mislimi na to sem pol zadremuckow.

NfR je pa smrčala, tko, mal piskajoče. Al je bil pa Lucky, sej ne vem, ni priznal...:rolleyes: B) B)

Hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobova juha da je bila problematicna? Ehehe, jaz nisem imel prav nobenih problemov, sem celo dva talerja onega cuda pojedel :D Skupni imenovalec problemom bo vseeno C2H5OH :naughty:

Tudi meni so juhe skodovale: 2x gobova in mislim da 3 ali celo štirje krožniki kisle župce 2(3)+1 za zajtrk so naredile v meni to da se še zdaj počutim zelo dobro kljub temu da sem pil vino, snopc, medico, borovničke, jegra, altermajstra in ne vem kaj še vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pohvala jasno za organizacijo in izbiro dobrega benda, si jih splača zapomnit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pohvala jasno za organizacijo in izbiro dobrega benda, si jih splača zapomnit :OK:

Tudi jaz bi si dobro zapomnil bobnarja, ki bi mi v takem stanju zaupal svoje instrumente ;). Neglede na stanje (ali pa mogoče ravno zaradi njega) sta s hotschkotom razturala! Perva liga! :notworthy:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

! Perva liga! :notworthy:

Ne, to je Pervy liga!!! :D Kdo ga še lahko tolko spije, pa še pol špila??? :mellow: AJA!!! HOČKO!!!!! :P :D

Legendi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Končno enkrat prišla na svoj račun stara rokerska duša in da ni bilo potrebno trpeti ob hrvaških milnicah, za katere novoletni godci menijo, da so in in da narede vzdušje.

Ponoči so kitare trpele :yea2: :yea2: :yea2:

Točno to. :yea2:

Drugo skupino sem pa žal zamudil... :(

... ker sem prepozno vstal. :P

Pa še glede juhe:

Hrana ni kriva !!!

Pijača ni kriva !!!

Krive so samo napačno izbrane kombinacije. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...glede pijace in ostalega:

3kralji...dobre borovnicke

premza...odlicna medica

Hanzi...super domac snops

Alter....nartarboljsi 'Altermaister'

Hotscko...ful okusno 'se ne spomnim vec kaj'

Nata :wub: ...ha, ha, ha,....mljaska

joj priznam tud zeleni Union je slasten

kisle juhce pa nisem probala, tko da nisem imela zelodcnih tezav... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprošam vse, ki vedo kje se da snet sevice pack za NFS V 3.0!!!

Namreč ugotovili smo, da na določenem hardweru pomankljivo deluje zapis v memory. V nekakaj primerih se je pojavil black screen, v štirih primerih pa celo white screen. Govori se da je v verziji 3.0 deluje odlično tudi PnP (Plug and Play) Nadvse pohvalno pa je da se v verziji 3.0 pojavi tudi intro za PnP, vedar mu malo dodatne grafične obdelave nebi škodilo :devil: . UPS-i so odlično poskrbeli da smo bili vse tja do 8:00 na "powerju".

Drugače pa za NFS v 3.0 *****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprošam vse, ki vedo kje se da snet sevice pack za NFS V 3.0!!!

Namreč ugotovili smo, da na določenem hardweru pomankljivo deluje zapis v memory. V nekakaj primerih se je pojavil black screen, v štirih primerih pa celo white screen. Govori se da je v verziji 3.0 deluje odlično tudi PnP (Plug and Play) Nadvse pohvalno pa je da se v verziji 3.0 pojavi tudi intro za PnP, vedar mu malo dodatne grafične obdelave nebi škodilo :devil: . UPS-i so odlično poskrbeli da smo bili vse tja do 8:00 na "powerju".

Drugače pa za NFS v 3.0 *****

Servise pack ni potreben, težave z black in white screeni se pojavijo samo takrat, ko zaradi prevelikega toka podatkov (in še česa) enostavno hardware ne zmore več... Tako da pri tem ne gre za napako programske, temveč strojne narave, v tem primeru se obrnite na proizvajalca. V kolikor je strojna oprema že izven garancije oz. celo amortizirana, naša NFS v3.0 podpora izvaja vsa potrebna nujna vzdrževalna dela na modelih z dvojnim bufferjem na front pannelu in enojnim na back side-u. Modeli, ki imajo na prednji strani konektor, niso predmet te servisne ponudbe in proizvajalec programske opreme zanje nima pripravljenega paketa za vzdrževanje...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za vse; BILO JE NADGALAKTIČNO!!! :yea2: :OK: :OK: :OK:

Glede gobove juhice, imam pa tudi sam (vsaj) eno podobno izkušnjo.

Smo se nekega svežega pomladnega jutra srečali, ampak ravno pred vrati oštarije (pomislite, kakšno naključje), štirje kljukci, ki ravno tistega dne nismo imeli posebnih idej, kaj bi z življenjem. Pa smo vstopili. Začeli smo z žganim programom (za malce kosti pogret :beer2: ), pol so se pa dize odprle in smo nadaljevali z vinom (Janževec - moj beli kralj :beer2:); vmes smo malce presekali z naravnimi žganji iz programa moje trenutnega delodajalca (Viljamovka, po domače Vili :beer2:) in takoj nadaljevali z belim programom iz štajerskega konca. Mislim, da smo tam okoli poldneva v skrbi za svoje zdravje pogoltnili še nekaj grenkega (Underberg ali pa Jagrovmajster :beer2: ) in zaključili z nekaj pivi, ki tako ali tako pašejo vedno in povsod :beer2: :beer2: :beer2:.

Prišedši domov, sem začutil neznansko potrebo po svežem sadju. In sem si privoščil JABOLKO. Eno samo.

:SS :SS :SS

Prekleta jabka!

PS: oglašam se z zamudo, ker sem od nedelje popoldan z megamačkom, v stresu in naddepresiji DELAL. To pa samo zato, ker Manu ni organizirala tistega državnega udara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

***MOJI VTISI z NFS-ja***

Razdalja od doma: sploh ne tako grozno daleč. Na poti tja ugotovil, da se za srne na Pohorju še ni bati. Niso še izumrle. Pot odlično označena.

Organizacija odlična.

Družba odlična!

Dogajanje pestro.

muzika: predskupina OK, Hotschko&Pervy še bolje.

INPUT:

če gledam samo select distinct tekoče zadeve:

raznorazni *majstri (se mi zdi da vsaj jeger in alter), medica, borovničke, tarogato pivo, še kaj??, juhica gobova, kisla...

Lažje hlapne substance se je mešalo z nekaj trdnejšimi pripravki: kanibalska hrana v različnih pojavnih oblikah, pa še kar je še bilo ostalega na tistem krožniku. Pa torta - se mi zdi da sem dobil nekaj sedeža in nekaj zadnje gume - okusno - a kdo ve kdo je avtor te torte?

Vse omenjeno sem dovajal v sistem v velikih količinah, iteracijsko, ter v poljubnem vrstnem redu in vmes večkrat temeljito premešal na plesišču (utrjevanje po plasteh!).

Takoj ko sem zaspal :zzz: , sem se v sanjah začudil, da so na Pohorju decembra komarji. Pa je bil samo en tak silikonsko-gumijast... brivnik... :kva1: , v Quelle katalogu so jim včasih v nežnem družinskem jeziku rekli "masažna palica". A ne Pervy?

OUTPUT:

razen tistega, ki ga fantki opravljamo stoje in v radost svojih takih in drugačnih polovic prej praviloma ne dvignemo deske, nič! Torej BP.

Ob polenajstih še zadnje polnenje: drvarski zajtrk - jajčka in torta, pa divka, pa še kavica. Tudi po tem ni prišlo do kake burne kemične reakcije....

... pot proti domu se je potem po dolgočasni avtocesti nekam zaspano odvijala...

Pridemo še kdaj na kaj podobnega? DEFINITIVNO!!!

LP vsem,

Marvin

Popravljeno . Popravil Marvin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še sam dve stvari zanimata:

1. Kaj je Alla dobla za darilo od šefov Foruma? :P :naughty:

2. Kaj smo se že Fifty, Hočko in moja malenkost drli, da je geslo SR? :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko sem zaspal :zzz: , sem se v sanjah začudil, da so na Pohorju decembra komarji. Pa je bil samo en tak silikonsko-gumijast... brivnik... :kva1: , v Quelle katalogu so jim včasih v nežnem družinskem jeziku rekli "masažna palica". A ne Pervy?

komarje so dotične gospodične pripeljale kar iz močvare (LJ) tako da niso bili avtohtoni. sicer niso bili namenjeni k vam ampak so bli tujci in so zgrešili vrata O:-)

no ja po manjšem iskanju prave poti so se vrnili k lastnici in če se niso preveč iztrošili brnijo še danes :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Kaj smo se že Fifty, Hočko in moja malenkost drli, da je geslo SR? :hmm: :naughty:

"DELO NI PENIS, STOJI TUDI DVA DNI"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še sam dve stvari zanimata:

1. Kaj je Alla dobla za darilo od šefov Foruma? :P :naughty:

2. Kaj smo se že Fifty, Hočko in moja malenkost drli, da je geslo SR? :hmm: :naughty:

:P odgovor na 1. vprašanje se glasi: NE POVEMO !!!

odgovor na 2. vprašanje : JOŠKI ????!!!!!!! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še sam dve stvari zanimata:

1. Kaj je Alla dobla za darilo od šefov Foruma? :P :naughty:

2. Kaj smo se že Fifty, Hočko in moja malenkost drli, da je geslo SR? :hmm: :naughty:

FUKAT :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še sam dve stvari zanimata:

1. Kaj je Alla dobla za darilo od šefov Foruma? :P :naughty:

2. Kaj smo se že Fifty, Hočko in moja malenkost drli, da je geslo SR? :hmm: :naughty:

1. FIRBEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :rolleyes: B)

2. Ne bi vedla, ker ste se drli ko jesiharji :lol1:

Alla O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!