Skoči na vsebino

Limona


Priporočene objave

... baje, da če zagrizeš v celo limono, da ti povzroči krč v čeljusti, in potem ne moreš čeljusti razkleniti, da bi hudiča limonineha izpljunil ...

hmmm, me baš zanima, če je to res... limone dans ni blo pr roki... moram dat v urnik, pa da probam čimprej...

Kaj pa vi menite o tem? Kakšno je vaše mnenje? Resno, ali bolj nabijate? No, zdaj pa tipkajte!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... ...js pojem v povprecju 5-7 celih limon na teden (vitamini, pa tist mazohisticn filing, pa to)... ...pa se mi se nikol ni kaj podobnega nardil... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je misljeno z lupino vred? Tega pri agrumih raje ne bi probavl ... je strupeno (naravno pridobivanje sadja sploh ne press) :)

Sicer pa dvomim, ker dostikrat pijem limonado - nerazredceno in nesladkano. S celjustjo vse OK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vi menite o tem? Kakšno je vaše mnenje? Resno, ali bolj nabijate? No, zdaj pa tipkajte!

:lol1:

Men se zdi bedarija! :hmm: Če te bo pa res krč pa čim prej natipkej, da se bomo loh mal smejal! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto možno je da je temu res...sam pa nebi probal ker limone ne maram...imam pa cimra ki polovico limone poje kot bi jedel pomarančo.....tako da za polovico limone to ne drži...verjetno je malo važno kaka je limona....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sym! :mellow: A :huh: si siguren :o :P da te to zanima? Ker če bi :D :lol: B) te res zanimalo bi že poskusil. Tako :rolleyes: <_< :) pa ne poznam nobenega, ki bi ga tako :wub: :angry: :( :unsure: zanimalo, da ne bi raje prej :wacko: :blink: :ph34r: poskusil in šel prej spraševat :? :cry: :devil: :doze: na forum. No ja, saj je tudi to način, da se najprej takole malo pinformiraš in spoznaš menja drugih... O:-) :hmm: :lol1:

Glede limon pa takole. :naughty: :notworthy: Meni je škoda zob, ker imajo :yea2: :xx: :zzz: limonce kar precej močno kislino. :OK: :BUA: :fight2: Če imaš občutljivo sklenino se ni dobro :kva1: ;) :004 takole hecat.

no teli trije so še ostali: :grim :grrr :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da porabimo še te tri:

:grim = Symru, ko je vzel limono v roke

:grrr = Symru, tik predno je ugriznil v limono

:K = Symru, ko mu je usta skup potegnilo potem, ko je ugriznil in očitno pogoltnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, kje si pa ti dans bil, da take neumnosti pišeš? :? :BUA: :xx:

Pejt spat! :P :lol1: :lol1:

Alla O:-)

&

Vale :doze:

:hmm: A sta vedve kej bolš..........SPAT OTROC!!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, kje si pa ti dans bil, da take neumnosti pišeš? :?  :BUA:  :xx:

Pejt spat! :P  :lol1:  :lol1:

Alla O:-)

&

Vale :doze:

:hmm: A sta vedve kej bolš..........SPAT OTROC!!!!!! :devil:

Klimbra..... :004 ....od obeh..... :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem po TV gledala neko oddajo,in zvedela da limona preprečuje zanositev(je baje neko kontracepcisko sredstvo)če sem prav razumela si ženska z limono maže tamalo.To je baje neka nova študija,na katero se ni ravno zanašati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym vrni se na stare droge, te nove ti škodijo :naughty:

kje pobiraš te ideje? če je res, bom drugič prinesel eno sabo, da boš demonstriral :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem po TV gledala neko oddajo,in zvedela da limona preprečuje zanositev(je baje neko kontracepcisko sredstvo)če sem prav razumela si ženska z limono maže tamalo.To je baje neka nova študija,na katero se ni ravno zanašati.

ja, ko pece tak da ti mine do seksa... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SYmru---ja zato imajo pa vsi šiptarji BRAKE-STICK-e pod pultom.

ps. = brake stick=---lastniki pitbull-ov bojo vedl za kaj se gre.

Limona kot kontracepcija.

Ja čisto mogoče saj je v ženski nožnici že tako kislo okolje (da se bakterije ne morjo tako veselo množit), ki pobija tudi spermije (na steni nožnice je po sex-u cela plast mrtvecev) zato je pri težavah z zanositvijo velikokrat vzrok preveč kisel ph.

Druga varianta pa je, da držiš cel čas med koleni limono. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SYmru---ja zato imajo pa vsi šiptarji BRAKE-STICK-e pod pultom.

ps. = brake stick=---lastniki pitbull-ov bojo vedl za kaj se gre.

:stupid:

break in ne brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ko pece tak da ti mine do seksa... :lol1:

zok...vedno sem mislu da se z moškim menim....zdej pa izvem da si punca..ajaja... :P:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... baje, da če zagrizeš v celo limono, da ti povzroči krč v čeljusti, in potem ne moreš čeljusti razkleniti, da bi hudiča limonineha izpljunil ...

:lol1:

Res je! :yea2: :yea2: :yea2:

Isto se zgodi če ugrizneš v celo lubenico! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... baje, da če zagrizeš v celo limono, da ti povzroči krč v čeljusti, in potem ne moreš čeljusti razkleniti, da bi hudiča limonineha izpljunil ...

:lol1:

Res je! :yea2: :yea2: :yea2:

Isto se zgodi če ugrizneš v celo lubenico! :P

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri vitaminih:

Mujo: - Doktore, imam proliv ...

Doktor: - Pa probajte sa limunom.

Mujo: - Pa jesam, al' kad ga izvadim, opet imam proliv ...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri vitaminih:

Mujo: - Doktore, imam proliv ...

Doktor: - Pa probajte sa limunom.

Mujo: - Pa jesam, al' kad ga izvadim, opet imam proliv ...

:lol1:

Dodji SEMKAJ, da greva potem TJAKAJ in pogledava, če ti je limonca že padla VENKAJ...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!