Skoči na vsebino

Slike vaših obeskov


Kremšnitar

Priporočene objave

Ok mogoč zgleda mal butasto ampak vseen :D ko ste že v eni drugi temi devali slike vaših obeskov, pa rajš odprimo posebej temo.

Moja slika pride jutri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... a je mozno da negdo k ma dost pojma tkole po sliki ponardi kluč pa vm ukrade skutr :hmm: :hmm: nvm ... sam men se zdi dost možno :doze:

Meni pa se zdi še bolj možno, da ti ukrade skuter, brez da bi ti tukaj s slike ponarejal ključ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehejte nabijat o F1 v tej temi, pejte raj povedat zakaj bo insert-your-favourite-team zmagal v temo o F1. Tam vas bodo mnogi modrovalci o tem zakaj-je-njihov-team-najboljsi sprejeli z odprtimi rokami.

(ja zoprn sem. ni me tri dni, pa tko zgleda kot da bi bomba padla v skuter kategorijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je brisal moj post?

Mogoče ga je popapcala muca z imenom Dave :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta muca je bla pa lačna popapala pa je tut mojga :unsure:

verjetno tvoj prispevek ni imel veze s temo (kljub temu, da je bil zagotovo mocno globokoumen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

moj ni nč posebnega, je doma narjen s pomočjo tiskalnika in kartona , skratka na eni strani piše aprilia na drugi pa rs 50.........zdej na spomlad bom verjetn kupo kr original aprilia obesek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!