Skoči na vsebino

Slike vaših obeskov


Kremšnitar

Priporočene objave

tko k gledam te kluče od vaših motorjov-eni obeski so prov hudi- :) a noben nima disc locka al pa kakšne ketne :? al mate kluče od klučavnc posebi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k gledam te kluče od vaših motorjov-eni obeski so prov hudi- :)  a noben nima disc locka al pa kakšne ketne :?  al mate kluče od klučavnc posebi :?

to je posebi!!

ker, se mi je ze zgodil, da sem pozabu kluce v motorju, z zaklenenim disk lockom, a kluc od njega je visel na motorju :( :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho: a teb tvoj obesk nč ne praska tm plastike okol klučavnce?

drgac se je pa men tut zgodil že zlooo velikrat da sm kluc koj u klučavnc pozabu, paj tut 2-3 dni tm visu, pol ga pa iščeš k zmešan greš z rezervnim ko obupaš do skutrja, te pa orignaln u klučavc čaka :lol1: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nič mi ne praska.

če mam jst kakšen obesek iz železa ali pa imam še en kluč polek obešen (za ključavnico) pol mi praska tam dol lak okoli ključavnice.....sam pol pa malo z alkoholnim pobarvam, pa je kot novo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, jz mam tm vzadi k mam klučavnico za čelado space.....mam že čist porishano

jah shit ne...mal bol pozno gresh domov pa ne vidis...al pa ce si malo :afro1:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa se moj obesk :P

kot zgleda še zmerej verjameš v to, da ti eden lahko po izgledu ključ skopira :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zgleda še zmerej verjameš v to, da ti eden lahko po izgledu ključ skopira :naughty: :)

ne da vrjamem ... ampak previdnost ni odveč O:-) ... what if :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej beno sam zakaj mas pa kluc skrajsan mislm ne kluc drzalo

zato ker sem se u tist z nogam zaletavov ko sm furov po zadni ... ker krmilm z nogam ... in sem ga koj tapru dan skrivu :wacko: pa sm reku da je treba neki ukrent glede tega B) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjemec, če si kupo ta obesek bi prosil za ceno!

Kupu-v AMH Vomberger v Kranju sam jih majo pomoje povsod k prodajajo Aprilie zato k to je original Aprilia product!! Cena je pa pomoje okrog 1500 sit (jst sm ga dobu zastonj k sm tm motor kupu :OK: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!