Skoči na vsebino

Slike vaših obeskov


Kremšnitar

Priporočene objave

Pr vas doma je pomoje prov nevarn ponoč brez luči hodt! Enkrat sam pod nogo neki trdga čutš pa te fukne u luft :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :notworthy: :OK: :devil: :lol1: :D ------> UUPPSSS protitankovska mina

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Saj ni problema, babica ne hodi po garaži, mama noče met opravka s tem, foter pa je tak pirotehnik in pobira te zadeve. Edino problem zna ratat, ko se malo vjugasto domov pripelješ pa potem v garaži parkiraš :lol1: :lol1: :wacko: :) Sicer pa je tak dost tega izpreznjeno, šolski primeri. Le nekaj primerkov je še pravih

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu spodaj nekje parkiram :xx: :) :)

Kaj te maš na steni obešeno? Da če je po mestu preveč gneče, malo reda nardiš? :D Zgleda ko neki RPG al pa LAW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te maš na steni obešeno? Da če je po mestu preveč gneče, malo reda nardiš? :D Zgleda ko neki RPG al pa LAW :)

To je RPG ja. Rusak zolja, protioklepno orožje s raketo s kumulativnim polnjenjem. Da prežge tank

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je RPG ja. Rusak zolja, protioklepno orožje s raketo s kumulativnim polnjenjem. Da prežge tank

To bi jas integriral v skutersko masko :hmm: Mi je pa orožje znano iz Operation Flashpointa ;)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi jas integriral v skutersko masko  :hmm:  Mi je pa orožje znano iz Operation Flashpointa ;)

Pa ti že sodijo, kot drugemu slovenskemu teroristu :)

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti že sodijo, kot drugemu slovenskemu teroristu :)

Ja, to je res, ampak pomoje nisem drugi po vrsti, ampak prej kaki 100-ti :lol1: Slovenska Al Janeza (namesta Al Kaida).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je res, ampak pomoje nisem drugi po vrsti, ampak prej kaki 100-ti :lol1: Slovenska Al Janeza (namesta Al Kaida).

:D

Veš kak so mene škifi gledli (tam ko stoji vsaj en marica vedno na avtobusni ) ko sem mel v šoli referat o orožju v II. sv. vojni, pa sem se s skuterjem peljal v šolo s polnim nahrbtnikom min pa ročnih bomb, med nogami pa sem mel ta RPG pa eno minometno mino :lol1: :lol1: :lol1: Pa da bi me vstavo bi me tak zaprli pa bi mogo foter po mene hodit na policijo :lol1: Saj bi reko da je to pač obesek za ključe O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Si mogo vse za***** pa povedat kaj je :P

ups :o :o :o :o :o :huh: :huh: :huh: :hmm: :BUA: :fight2: :P :P :P :P :P :P

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!