Skoči na vsebino

Transformacija........


YZFgeorge

Priporočene objave

No da nebomo sam čez punce govoril, pa mi vi fantje povejte, zakaj, tok skrbite za svoje frizurce, pa bradice, pa brkice, ....

Lasje. Strojček.......9mm dolžine. Česanje odpade.

Brada, brki. Pena in klingica. Včasih Nivea for men balzam aftershave - če je klinga bolj boga.

To pa je tudi že vsa skrb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje so redki tisti k so ful neki naravno lepi... (mislm ce gledam tisto lepoto k se jo predstavlja v medijih, drgac je itak vsak po svoje lep... ) ben in me punce mamo pac to "make up" moznost, da svoje mini pomanjkljivosti, ki so pomanjkljivosti ali pa mogoce sam mislimo da so, popravimo! kot je pa reku robycop... itak tud vi tipi rajs pogledate eno ful ustimano in itak tud namazano, kot tisto zraven, ki je pozabla prekrit mozoljcke, mogoce podocnjake, al pa povdarit nevidne obrvi, kratke trepalnice itd... jeb**a, tko je :)

drgac sm pa tud jst za minimalno - kar je potrebno.. prevec mi je grdo... razn pol v diskacih k vidis kake pupce, make up pac "mora bit" viden... :)

ah sej fantje, tud vam se obeta svetla prihodnost, vedno bolj postaja popularen make up tud za moske in vse kar sledi - manikure, kozmeticarke itd... :) ne se v sloveniji, verjamem pa da bo... pac ko pridemo v korak s casom... (po resnici povedano, mi je pa ogabno pomislt na nalispanga tipa... ) mogoce se kdo ne bo strinjal, mogoce sam zato k nas je kultura navadla da se mazejo sam punce? :) whatever...

lep dan vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah z moškega stališča gledano mamo tipi veliko raje spedenane punce polek nas (če druzga ne da se pohvalimo z njimi :OK: in da se bol še govori okol a si ga vidu kok hudo bejbo ma) Pač določene punce rabijo malo več dodatnih sredstev da zadovoljijo naše sanje, upe .....

Konec koncov je pa to itak kot avto oz motorji! Vsi so po svoje lepi in zanimivi, samo eni jih bol pedenajo, čistijo, voskajo, razne spojlerje gor dajejo in hudo musko not. Drugi pa so zadovolni z funkcionalnostjo avta in na šminko ne dajo veliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če druzga ne da se pohvalimo z njimi :OK: in da se bol še govori okol a si ga vidu kok hudo bejbo ma)

:SS :lol1: :BUA: :fight2: :SS

Ej bobi pa lahko si eno ful starko s sabo umisliš, pa bojo isto govorili - a si ga vidu kok hudo bejbo ma :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že vidu žensko katera je bila preveč namazana...to mi ni všeč...če hoče ženska iz svojega obraza narediti nekaj kar ni potem ni v redu...mejkap naj bi samo povdaril določene poteze obraza ne pa jih na novo risal....če je ženska prav namazana je toliko bolj privlačna...sam v resnici se pa nekatere sploh ne znajo mazat in stvar rata nesprejemljiva...

drugače pa najraje gledam žensko brez mejkapa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa najraje gledam žensko brez mejkapa...

Aha torej si ga odstraniš preden jo začneš gledat :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa stvar je dokaj preprosta.

Tudi stari indijanci so si nadeli bojne barve,da bi naredili na nasprotnika močnejši vtis, ko so šli v boj, a ne :naughty: ?

Tako si tudi naše drage bojevnice nadenejo bojne farbe :OK: .

Po izbojevani zmagi, tiste, ki so zadovoljne z doseženim, te barve nikoli več ne (al pa zlo redko) uporabijo :wacko: , tiste bolj bojevite (koje uvijek traže neki kurac), pa hitijo z novimi farbami novim zmagam naproti :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni reviji sem nekje zasledila anketo, v kateri je bilo vprašanje za moške tudi o naličenih in nenaličenih ženskah....sicer več ne vem odstotkov,.... vendar je bila večina vprašanih za nenaličene ženske!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lasje. Strojček.......9mm dolžine. Česanje odpade.

Brada, brki. Pena in klingica. Včasih Nivea for men balzam aftershave - če je klinga bolj boga.

To pa je tudi že vsa skrb.

Jaz si pa pobrito glavo običajno še z kremo, ki vsebuje mandljevo olje, namažem :D

Mater, sem šminker. Mi je pa kul, ko mi poleti v čeladi po svežih mandljih diši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :lol1: :BUA: :fight2: :SS

Ej bobi pa lahko si eno ful starko s sabo umisliš, pa bojo isto govorili - a si ga vidu kok hudo bejbo ma :lol1: :lol1: :lol1:

Če odmislimo ljubezen (ker ne govorimo o njej v tem topiku in prijateljstvu seveda- ne govorimo o človekovi notranjosti ampak samo o zunanjosti)

Se z veliko bolj dvigneno glavo sprehodim čez mesto z mladenko za katero se še keri moški obrne in si jo želi, kot pa kako povprečno, ki ne vzigne nobenega prahu :devil:

Jebat ga mi pač take stvari vzignejo mojo samozavest :OK: :OK: 100 ljudi 100 čudi

Vale zate pa

:friend2: :beer2: <- ko prideš v LJ ali pa jaz v KP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si pa pobrito glavo običajno še z kremo, ki vsebuje mandljevo olje, namažem :D

Če bi takolele, še mal kisa dal, ab meu glavo v salati ? :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi takolele, še mal kisa dal, ab meu glavo v salati ? :hmm: :rolleyes:

Ne ,v prehranjevalne namene si pa surove zrezke al pa prešano šunko namest podkape naštimam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ze pri transformacijah......kaj pa menite o tisti ko se prijazni, olikani, zanimivi, zabavni, simpatični, razgledani in ustrežljivi fantje spremenijo v umazane, lene, nemarne, nesramne, zategnjene, tečne in zanemarjene može????? :devil:

tole je pa izjava nekoga ki zivi v prejsnjem stoletju...ali pa ze zelo dolgo ni imel zenske ob sebi :lol:

Kar se mene tiče, me najbolj impresionirajo tisti deli telesc nežnejšega spola, ki so praviloma podvrženi le žajfi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa izjava nekoga ki zivi v prejsnjem stoletju...ali pa ze zelo dolgo ni imel zenske ob sebi :lol:

pomota draga mladenka

nepoznavanjemoškihpress

ps

mogoče se pa družiš samo s šminka-fetišisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih tko tipi kot deklce so, ko enkrat ujamejo svojega ptiča, lahko podvrženi nelepim telesnim spremembam

zato pa je telesna vadba največ in tudi najlepša stvar, ki jo oba lahko naredita za svoje telo

če si zdrav in postaven, si za moje pojme tudi lep - kondicija izžareva posebno lepoto, ki kvalitetno gledano precej bolj očara, kot rdeča bela plava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si zdrav in postaven, si za moje pojme tudi lep - kondicija izžareva posebno lepoto, ki kvalitetno gledano precej bolj očara, kot rdeča bela plava

točno to

:rolleyes:

jebeššmikočecelulitizritvisipress

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ze pri transformacijah......kaj pa menite o tisti ko se prijazni, olikani, zanimivi, zabavni, simpatični, razgledani in ustrežljivi fantje spremenijo v umazane, lene, nemarne, nesramne, zategnjene, tečne in zanemarjene može????? :devil:

Klevete!! Moški se ne spreminjamo!

Jaz npr. sem len že od nekdaj, ustrežljiv ko mi paše sem še vedno, lepoto, če sem jo kdaj sploh imel sem pa za udobnost zamenjal! Torej, kar je Lady HHV izbrala, tazga hudiča še zmeraj ima. :devil: :D :D :D

(DebeluhiNismoLepiSmoPaUdobniPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tut debelost je lepa; metalci kugel in kladiva...fit na kubik

mogoče sumo?

izkoristi svoje telo kolikor ti omogoča..samo ne za čips in pop tv, rajš za pivo in dobro družbo

pa zdrava mera v vsem početju, tut šminkanju, če se da

če se ne da, pa tako vrečko na glavo kokr jo ma pepe, pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Jaz bi pa rad vedel, kako naj se TRANSFORMIRAM iz skrokanega, zabuhlega, smrdečega soda v urejenega gospoda srednjih let (OK no, v zgornji polovici srednjih let). To vprašanje me muči že kakih 20 let, približno 4x mesečno; predvsem ob jutrih, ko moram v službo. Problem je z vsakim letom bolj resen in pereč.

Nad svojo notranjostjo (psiha in fizis) sem že obupal; mogoče pa obstaja kakšen recept za fasado? :?

:hmm: Ja, vsaj fasado bi rad TRANSFORMIRAL.

Jebenti.

Vesel bom vsakega nasveta (ja, vsakega)! :notworthy:

PS: še posebnosti (na katere ne morem več vplivati): konstantni podočnjaki, gola (naked) lobanja, gube, kocine v ušesih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, prijatelj, pošiljam ti en popolnoma neuporaben nasvet, če si že napisal, da se veseliš prav vsakega nasveta:

opusti tista krokanja 4x mesečno. :devil:

Saj vem, neuporaben, popolnoma neuporaben nasvet. :BUA:

Ampak, post sem pa pridelal, ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eden, popolnoma uporaben:

tisti ponedeljek, pred pustnim torkom, se ga lahko popolnoma totalno uliješ in izkrokaš, potem pa na pustnega torka jutro lepo eno plastično gladkolično masko nase in, voila, kot dojenčkova ritka boš lahko cel dan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty ti si pa maxi šikan hropček ... če bi se mal našminkal bi že kičast bil ... najlepši si kadar si na mute v horizontali in imaš vkljopljen vibro :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!