Skoči na vsebino

Kateri scooter bi kupili?


romans1

Priporočene objave

Mah sej je lepa sam....ne no bom ustau pr Aprili-i SR 50 Ditech .. :D

Zgleda hujsa a ma kej vecje pospeske Area51 ?!?! pa koncno.. ? a mate ksne tezave z njo.. kurbl, vozne lastnosti, akumulator,... :?

Ma pomoje je tut kej cena visja... :hmm: :? Sej bom vidu,..izpit grem drgac delat Decembra 20-ga na moj rojstni dan :P :D komi cakam, dejte mal uni k ste v preteklih POU leta sli delat izpit, ..kako je blo :? aje blo tesko :? :unsure:

Povejte kaj ste use delal ;D a je kdo tuki iz 1-ve naredu izpit (50cca) .. ?? Pa a se res SR-ka full hitr pokvar =?!? zkaj pa ?

-==hvala za odgovore==-

Lep pozdrav, bLaZe`

No da ti povem neki odgovorov na ta vprašanja!! Če boš kupu letnik '03 (ga mam jst) je čist možn da boš mel probleme s štarterjem-mislm da majo take probleme tud drugi tle na motosvetu k majo ta motor!! Drugač je pa men ta skuter med boljšimi-lega je zlo dobra (vsj tko pravjo eni k se na to bol spoznajo ko jst :D ), izgled je carski, kvaliteta izdelave je še kar (ma pa ene par slabosti). Tko da jest ti ga priporočam!! Za izpit je pa tko-ful velik je odvisn od inštruktorja pa od člana izpitne komisije-jest sm mel FUL velko srečo pr tem. Tud od tebe je seveda kr neki odvisnga sam če si lahk zapomneš tistih par pravil pa če se vsaj prbližno znaš vozt z motorjem boš naredu z lahkoto!! CENA je pa spet drug problem (mene je izpit pršu ene 70k sit :BUA: <_< )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, jzst sem tut PONOSEN lastnik ditecha:

1.Ne da se frizirat enkaj extra

-maš malossi, polini 70

-auspufuv imaš kolikor češ

-variomate, sklopke itd imaš tut

-nimaš pač frgazarjev, ker ga pač nimaš ;) - je pa res da pride malossi z računalnikom, polini pa z regulatorjem, tak da problem kolkr tolk solved

2.kit je dragi ko ku***

-tehnologija stane

3.crkne al pa zariba ce ma sportni filter dlej casa gor

-kaj na 50ccm pa pomaga športni filter pri čem razen pri zvoku? pač ne daješ športnega filtra gor

4.stevec laze tak da adijo...

-daš 5k za kolesarskega, nobenemu skuterju ne kaže TOČNO

5.poglej po foromu so teme odprte ma ti vse pise..

-je že gori link ;)

Jz mam zdej 12k km z ditechom:

-sklopko mi je odtrgalo sicer enkrat, ampak sem bil sam kriv

-pa akumulator sem menal ker je original suhi in nimaš potem kej dolivat tekočine

Ni se mi še nikol zgodilo da ne bi vžgal edin prejšnji mesec, po 11k km in 1,5letu starosti, ko je crknu akumulator

DiTech je super motor, sam imam tole skuter je RES lep, mogoče ne gre tolk kot drugi (ampak malo zaostaja, nekatere prehiti) ampak jz pravim da to je cena na lepoto. Pa majo prns tut aeroxa, runnerja itd..pa sem že slišal babe govort, jo k bi me klemn zapelau enkrat z uni skuterjem, veš kulk je lep, tak rdeč, uau :yea2:

Aprilia SR 50 :notworthy: DiTech :notworthy:

Če bi pa še enkrat kupoval bi pa vzel tole:

APRILIA SR 50 Z FRGAZARJEM, A OBLIKA DITECHA

Še dva linka, glede ditech:

Prenosi

malossi 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej GP Ditech (pocrvinaaa :D ) dej vrz mi une slikce od SR-ke gor :afro2:

:010 :beer2: :friend2: :grupni: :music1: :stupid: :grim

Ajde pa thnx :*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Blazika- (Špenc) kaj pa ce bi nabavu Aprilio RS 50. Itq ma sm 50ccm??

...pa se za saltat je tko d ni tok dulgocasn...

...oblika je pa tut kr ql.. :naughty:

..pa vrzs gor ksn auspuf, pa ksn sportn filtr... pa je zvok se kr... :OK:

..drgac se bos pa itq sam odlocu... B)

:hmm: :?

LP !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Blazika- (Špenc) kaj pa ce bi nabavu Aprilio RS 50. Itq ma sm 50ccm??

       

      ...pa se za saltat je tko d ni tok dulgocasn...

      ...oblika je pa tut kr ql..   :naughty: 

..pa vrzs gor ksn auspuf, pa ksn sportn filtr... pa je zvok se kr...  :OK:

  

        ..drgac se bos pa itq sam odlocu...  B)

       :hmm:  :?

      

           LP !

to pa je čist brezveze ker bo sam dnar stran vrgu avspuh gianeli za RS je okol 65 000SIT za sr 50pa dobiš kr dobrga za ta dnar sej oblika je res ql sam držalo za tačke od sopotnika mi pa ni včeč <_< pa še dražja je mal hecn je ko jo vidš: ummm ummm mmmu ummm pa se pele 50 mem tebe :lol1: tolkrat prestav umes pol pa 50.! skutr se da lepš upedenat :devil:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ne bit pameten... RSka se da fino napedenat  :naughty:

Dej mi ti neki povej!! Kje je tle logika: on bo kupu novo rs-ko za cca. 600k pa dal za vsaj prbližno dober avspuh pa mogoče še kakšen športn filter ipd. še ene 100k pa je to skupi že 700k dnara :o !!!! Če bo pa kupu novo sr-ko (ditecha) bo pa dal 525k sit pa mu ostane še 180k dnara!! S tolk dnara pa ditecha že tko upedenaš da sam gledaš (70kit, športno naravnana elektronika... :notworthy: :OK: )!! Pa si upam it stavt da s tko zrihtanmu ditechom pustiš rs-ko tolk uzadi da bi se un kuj začel sekirat kva je taka jajca draga kupu!!! Vsaj tako je moje mnenje!! ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je pa res k je GP ditech reku:

Citiram:

Pa to mal hecn je ko jo vidš: ummm ummm mmmu ummm pa se pele 50 mem tebe :lol1:

... k sm se enkat pelu z ZZR-ko pa je en iz RS-ko (50) mem prpelu :P to je blo tok smesn za slisat, k je lih startu sam menu je pa nikamr ni slo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Blazika- (Špenc) kaj pa ce bi nabavu Aprilio RS 50. Itq ma sm 50ccm??

...pa se za saltat je tko d ni tok dulgocasn...

...oblika je pa tut kr ql.. :naughty:

..pa vrzs gor ksn auspuf, pa ksn sportn filtr... pa je zvok se kr... :OK:

..drgac se bos pa itq sam odlocu... B)

:hmm: :?

LP !

no jst sem ponosen lastnik rs 50 pa ti lohk povem

-če se boš odloču zanjo kup rableno ker je 700k sit preveč (za ta dnar dobiš že 125ccm)

-včasih mal šteka ključavnca (predvsem tista na sedežu)

-če se boš vozil ponoči je nea kupuj ker ma dokaj švoh luči

-druga je vse v redi, leti k prasica (negi 125_do 115 vleče pol pa začne nabirat) pospeške ma kot skuter

-predelave: menjati morš cilinder+fergazer+ lohk drug avspuh al pa blokade vn vzameš, +drugi zobniki+pa zarad videza lohk daš gumo zadaj 120 (original je 110)

-jst mam notr top performances kit (bat 52), drug fergazar, arrow avspuh, druge zobnike, pa odzadi mam gumo drugo (mishelin pilot race 120/70)

-vleče tko: do 7k obr. vleče normaln od 7k pa do 10k zlo dobr v rdečem polju pa znori in še občutno potegne

rs 50 rulez :OK: :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Blazika- (Špenc) kaj pa ce bi nabavu Aprilio RS 50. Itq ma sm 50ccm??

       

      ...pa se za saltat je tko d ni tok dulgocasn...

      ...oblika je pa tut kr ql..  :naughty: 

..pa vrzs gor ksn auspuf, pa ksn sportn filtr... pa je zvok se kr...  :OK:

 

        ..drgac se bos pa itq sam odlocu...  B)

      :hmm:  :?

     

          LP !

no jst sem ponosen lastnik rs 50 pa ti lohk povem

-če se boš odloču zanjo kup rableno ker je 700k sit preveč (za ta dnar dobiš že 125ccm)

-včasih mal šteka ključavnca (predvsem tista na sedežu)

-če se boš vozil ponoči je nea kupuj ker ma dokaj švoh luči

-druga je vse v redi, leti k prasica (negi 125_do 115 vleče pol pa začne nabirat) pospeške ma kot skuter

-predelave: menjati morš cilinder+fergazer+ lohk drug avspuh al pa blokade vn vzameš, +drugi zobniki+pa zarad videza lohk daš gumo zadaj 120 (original je 110)

-jst mam notr top performances kit (bat 52), drug fergazar, arrow avspuh, druge zobnike, pa odzadi mam gumo drugo (mishelin pilot race 120/70)

-vleče tko: do 7k obr. vleče normaln od 7k pa do 10k zlo dobr v rdečem polju pa znori in še občutno potegne

rs 50 rulez :OK: :OK: :yea2: :yea2:

kak ti pa gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-jst mam notr top performances kit (bat 52), drug fergazar, arrow avspuh, druge zobnike, pa odzadi mam gumo drugo (mishelin pilot race 120/70)

bat 52 to mas 76cc?

:hmm: :hmm: no jst sem kupo rablenega tko da je že bil ta kit notr, on pa mi je reku da mam not 52 bat...torej jst mislim da je cilinder 75ccm original prevrtan na 76ccm...se bom jutri pozanimal, sam nism še vidu 76ccm origuinal cilindra :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!