Skoči na vsebino

Kateri scooter bi kupili?


romans1

Priporočene objave

bat 52 to mas 76cc?

:hmm: :hmm: no jst sem kupo rablenega tko da je že bil ta kit notr, on pa mi je reku da mam not 52 bat...torej jst mislim da je cilinder 75ccm original prevrtan na 76ccm...se bom jutri pozanimal, sam nism še vidu 76ccm origuinal cilindra :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedfighta še enkrat, pol pa aerox vrjetno bi bil... al pa dna če bi mel dosti denarja :)

če pa nasplošno med 50cc pa bi kupo yamaho tzr 50 (baje gre samo odblokirana 90kmh-realnih)

tak da to je to ne :)

Ne gre 90km/h maximalno ce gre je enih 80km/h! Frnd nabavo pa mu ni vreji sla pol pa mu je cez 2 mesca zaribala!!!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je malaguti firefox f-15 dober nakup?

Ej za svoj dnar je perfekten. Jst sm z firefoxom f-15 naredu 11000km pa nism meu nobenih težav.

JAz si nebi vec skutera nabavo ampak CAGIVA MITO125!!! To je vreji stvarca!

Vem da je ker je drgač nebi mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi JAZ ta trenutek kupoval nov skuter, bi skoraj sigurno vzel Runnerja 180 dvotaktnega. V sloveniji je baje samo še eden nov na zalogi, drugo leto pa jih ne bodo več prodajali. Škoda. Tako dobrega motorja še nekaj časa več ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: no jst sem kupo rablenega tko da je že bil ta kit notr, on pa mi je reku da mam not 52 bat...torej jst mislim da je cilinder 75ccm original prevrtan na 76ccm...se bom jutri pozanimal, sam nism še vidu 76ccm origuinal cilindra :ph34r:

52 bat je original, moj prijatelj ma tut TOP PREFORMANCE not pa je bt 52 pa 76cc ma :) + gianelli auspuh pa drug frgazr pa zobnike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.8 kW oz. 3.8 KM pri 6750vrt/min..........premalo B)

Premalo? Kok pa mislš da ma kšn runner, NRG, SR, RS, itd. kw oz. km? Vsi zablokirani majo isto... :rolleyes: Razlika se pokaže šele pri deblokiranju (imam prou? če ne popravte), potem se pa pomojem razdelijo na:

-piaggio, piaggio hiper2, purejet

-minarelli

-aprilia ditech

Mah n vem, strokovnjaki razložte... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.8 kW oz. 3.8 KM pri 6750vrt/min..........premalo B)

no no...da ne govorimo kako gre aprilia RS zablokirana...k te en povprecnes prehiti s kolesom v pospeskih :lol1: . nemores pa primerjat ti tvojo aprilio k mas kit notr z navadnmu skutrjem odblokiranmu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-piaggio, piaggio hiper2, purejet

-minarelli

-aprilia ditech

APRILIA DITECH :D - kategorija zase :P :devil:

sej zdej bojo delal aprilie ditech z hiper2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo? Kok pa mislš da ma kšn runner, NRG, SR, RS, itd. kw oz. km? Vsi zablokirani majo isto... :rolleyes: Razlika se pokaže šele pri deblokiranju (imam prou? če ne popravte), potem se pa pomojem razdelijo na:

-piaggio, piaggio hiper2, purejet

-minarelli

-aprilia ditech

Mah n vem, strokovnjaki razložte... :D

ne, se jst ne mislim tko....sej firefox ma kr dost kW originalen....mislu sem, da je tko 2,8kW za nas mnogo premal :D :rolleyes:

pa naj reče kdo da niam prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA DITECH :D - kategorija zase :P :devil:

sej zdej bojo delal aprilie ditech z hiper2 :)

No, ja, kategorija zase je tut minarelli in piaggio in hiper2 in purejet... sam sm jih napisu nekak pod okrilje koncerna al kako bi drgač reku :hmm: ... pa sej ditech je tut piaggio razvil, samo ga je aprilia kupila zato sm ga razvrstu na svoj konc ("kao" aprilia :P )... bla,bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA DITECH :D - kategorija zase :P :devil:

sej zdej bojo delal aprilie ditech z hiper2 :)

Čak, čak... po ponounem prebiranju nečesa nea razumem :hmm: ... hiper2 mašina nej bi bla mašina k se od navadne piaggio razlikuje po tem, da ima večji frgazar, sepravi 17,5. FRGAZAR?? Ja mislm da je v tem keca... Sam kako bojo delal diteche z hiper2 mašino??? Ditech, elektronski vbrizg goriva; hiper2 17,5 fergi... WTF???

Razen, se opravičujem, če je hiper2 še kako drugačen od navadne mašine??

Al pa če mislš rečt da bojo nehal delat diteche pa začel ugrajevat purejet...

Ah nč mi ni več jasn... rabm pomoč ljudstva :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hiper2 mašina nej bi bla mašina k se od navadne piaggio razlikuje po tem, da ima večji frgazar, sepravi 17,5.

17,5 fergazer,katalizator,drugacni air box,drugacni pokrov variatora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ditech je tut piaggio razvil, samo ga je aprilia kupila zato sm ga razvrstu na svoj konc ("kao" aprilia :P )... bla,bla...

hm hm hm :hmm: :hmm:

zaka pa pol piše na scooterkit da je mašina od morini

a je to piaggio :hmm:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne DiTech ne PureJet tehnologije niso razvili Aprilia&Piaggio. To je razvil Orbital iz avstralije, že na oko 10let nazaj. Preizkusli so jih tudi na avtomobilih (2T:)).

Aprilia je upasala tehnologijo direktnega ubrizga na suzuki/morini mašino. Piaggio pa na svoje. Aprilia pa je že prešla na Piaggiotove mašine.

Hiper2 pa je mašina z karburatorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!