Skoči na vsebino

Kateri scooter bi kupili?


romans1

Priporočene objave

:) :) PIAGGIO ZIP SP :) :) tega 100% ker ne obstaja bolši skuter od zipa spja :) niti runnerca :P

Saj men je naj naj runner 2-t. Hudo gre, pa še stroškov ni nobenih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš skuter met samo za babe gor vozit, te si kupi enega za pederirat.

Če pa se misliš vozit, kupi nekaj bol funkcionalnega.

Za tebe najboljša: Aprilia SR 50 DiTech. Pa še lahko boš puncam govoril kaj je to DiTech pa kak je to dobro, one pa bojo mele DiTecha za Bat-skuter.

Puncam je lepa, pa kolko tolko leti brez predelave.

Moje mnenje

Res, res,. Je pa res, da je ditch ena izmed najbolj nastopaških skuterjev. Zelo lepo obliko ima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem naredo, moram samo se republiske it pisat in pa izpitno voznjo. Do zdaj me je kostalo 47k, rabim pa se vsaj 20k min.

skratka bedaa

Mene je pa izpit prišel 4200 Sit.--to sm moral plačati na roški, ustalo sm pa zastonj v popravnem domu delu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ), izgled je carski, kvaliteta izdelave je še kar (ma pa ene par slabosti). Tko da jest ti ga priporočam!!

Slabosti pa so dragi nadomestni in rezervni deli.....zelo dragi! ---napram gileri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za svoj dnar je perfekten. Jst sm z firefoxom f-15 naredu 11000km pa nism meu nobenih težav.

Jzd pa runner 50 ccm okoli 27000........ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi JAZ ta trenutek kupoval nov skuter, bi skoraj sigurno vzel Runnerja 180 dvotaktnega. V sloveniji je baje samo še eden nov na zalogi, drugo leto pa jih ne bodo več prodajali. Škoda. Tako dobrega motorja še nekaj časa več ne bo.

Res škoda. in to zlo...... :hmm: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa izpit prišel 4200 Sit.--to sm moral plačati na roški, ustalo sm pa zastonj v popravnem domu delu. :P

pol si ti ubistvu ena velka baraba čes biu v popravnem domu? :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba zej saj veva zakaj je tako trmoglav in se vozi brez čelade! <_< <_< :P

Sej to sem ravno htel povedat :) speedrunner sej zdaj te razumem ja...vem ka je to ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si ti ubistvu ena velka baraba čes biu v popravnem domu? :P :P

Ah kje! Hodu sm na osnovno šolo, v popravnm domu imam pa kolege....blo je še par frej mest pa sm se jzd pripisu zravn za izpit delat. Haha, surla do tal! Čist normaln sm, aja pa da se pohvalm-skos sm bil precednik razreda!!! :P :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa da se pohvalm-skos sm bil precednik razreda!!! :P :lol1: :yea2:

js sm bil pa prvo leto, pol so me pa odfukal kao da jim js nisem za vzor... :lol1:

ce razmisljam, ker scoot bi kupu... :hmm: ...nobenega. kupil bi CBR 1000 RR. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje! Hodu sm na osnovno šolo, v popravnm domu imam pa kolege....blo je še par frej mest pa sm se jzd pripisu zravn za izpit delat. Haha, surla do tal! Čist normaln sm, aja pa da se pohvalm-skos sm bil precednik razreda!!! :P :lol1: :yea2:

sodec po tistem s semaforji..... no comment :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodec po tistem s semaforji..... no comment :cry: :lol1:

To je pa stvar vsakega posameznika. :P

No.....V italiji sm vidu da imajo ful velik Piaggio Typhoon 125ccm (od runnerja mašina) pri nas pa nevem če sm vse skup vidu 2.

Ravno tako so "prisegajo" na skuterje z velikimi platišči-pri nas pa še niso v modi.

Če bi pa ponovno kupoval bi kupil isto, vndar je zdej počasi čas da presedlam na kej močnejšega.....ninja :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vndar je zdej počasi čas da presedlam na kej močnejšega.....ninja :naughty: :devil:

No cez 80let pa se mi za tabo pridemo....ti bos ze dolgo tam pa nam bos malo razkazal ki je kaj...

Sej ves zakaj ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No cez 80let pa se mi za tabo pridemo....ti bos ze dolgo tam pa nam bos malo razkazal ki je kaj...

Sej ves zakaj ne..

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, Tajfun 125 je zračno hlajen.

Zakaj si bil v popravnem domu?

Ja zračno hlajen je!

Sej nism bil v popravnem domu!!! Sam izpit sm tm delov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ja STARI! Zadnjič sm vozu cbr 900, LELE KAJ TO DELA!!!

Ninja ma pa ful hudo obliko...tko da........u spomlad......al pa poletje.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja STARI! Zadnjič sm vozu cbr 900, LELE KAJ TO DELA!!!

Ninja ma pa ful hudo obliko...tko da........u spomlad......al pa poletje.. :devil:

Samo ti priporocam da bi vsaj na tem mel celado.....ker ce ne se vidimo cez 80let tam gori....

Vem pa kaj dela eno in drugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ti priporocam da bi vsaj na tem mel celado.....ker ce ne se vidimo cez 80let tam gori....

Vem pa kaj dela eno in drugo B)

Tud do 235km/h na uro gre brez čelade-sprobano! Čeprov gre ninja še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nad 80 ne mors vec normalno gledat. preizkuseno. .) ce si pa za oklepom pri 230+, si pa predstavljaj samega sebe pred ovinkom, med zaviranjem, ko se dvignes iz oklepa... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!