Skoči na vsebino

Kateri scooter bi kupili?


romans1

Priporočene objave

Tud do 235km/h na uro gre brez čelade-sprobano! Čeprov gre ninja še več.

ja ja sej si frajer, IQ pa v minusu. 235pa lepo prosm ti nisi su nikol brez celade...pa po moznost se v kratkih rokavih, brez rokavic pa z napolitanko v riti? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nad 80 ne mors vec normalno gledat. preizkuseno. .) ce si pa za oklepom pri 230+, si pa predstavljaj samega sebe pred ovinkom, med zaviranjem, ko se dvignes iz oklepa... :lol1:

Runnerca mi gre 145km/h pa komot brez vsega gledam-še lažje kot pa z očali!

!!!!TEMA:KATER SKUTER BI KUPILI.... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud do 235km/h na uro gre brez čelade-sprobano! Čeprov gre ninja še več.

očitno se pri taki hitrosti še nisi vozu...nakladač.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runnerca mi gre 145km/h pa komot brez vsega gledam-še lažje kot pa z očali!

!!!!TEMA:KATER SKUTER BI KUPILI.... :P :P

Če je to po števcu merjeno je to 120km/h :) To bi še šlo. Jas mam doma XX-a in ti lahko povem, da mi je na stari čeladi skoraj vizir odletel pri 200km/h. Kajšele potem, če čelade nimaš. Ti skalp sezuje :D

Glede teme: Kupi nekaj pa daj mir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 :wacko: :wacko: Verjemi da nebos izpado frajer ce si ze 90 peljal brez celade...al pa 100

ja sej če se že 90 peleš brez čelade mal dlaj časa se ti oči začnejo tolk solzit da še mežikaš komi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nad 80 ne mors vec normalno gledat. preizkuseno:

Odvisen, kolk si navajen. Če se spomnim starih časov, ko še ni bilo potrebno imeti čelad na mopedih, smo se z APNi vozili brez problemov tudi 100km/h po klancu dol. Če pa sedaj samo vizir odprem pri 60 km/h, se mi oči začnejo takoj solziti.

Vseeno pa, fantje šlem na glavo! Nobena buča ni tko trda, kot je kamen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi vedu, mi skuter ne gre 90 ;))

sem se pa že 90po števcu pelau brez čelad, pa...ne verjamem da gre kdo lahk 250 :lol1:

sam tok ni biu moj skut ker mi ne gre 90 ( :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud do 235km/h na uro gre brez čelade-sprobano! Čeprov gre ninja še več.

Pa a ne vidte da nalaga. Najbrž je hotu napisat da se je brez čelade pelu 23,5km/h sam je pozabu vejco napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemogoče se je pelat več kot 100kmh brez čelade.mogoč še do 100kmh eni par sekund zdržijo, sam predstavljajte si, da se ti takrat v oko zaleti mušica....pol ti verjetn oko skor preluknja :D :D

:blink: sam ne morm verjet kako so se lahko pr biker-boys-ih vozil okol 300kmh brez čelade???........to je verjetn možn sam v filmih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 85 se še b.p. pelam brez čelade ,

ampak okol 100 za silo

120 + naj gre probat ker je tak frajer !!

potem pa še kak močan veter,dež,mušice...

235!!pa brez kacige :lol1: je ziher mal preveč vidu

ko pri 200 se morš kr origi držat ka šele 250..in dalje

bodite resni!!

imejte se LP :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se pri taki hitrosti še nisi vozu...nakladač.... :devil:

Sm, takrt k si ti še u pelane polagal....

Največ sm se vozu 290km/h s kolegom. In pri taki hitrosti je tolk velika sila ki te poriva nazaj.....da glava peče. ---ta sila se pa pri hitrosti 240 po do 290 zelo zelo razlikuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namrec je dokazano da se ze pri hitrosti do 200 kilometrov ne morres vozet z odprtimi ocmi seveda ce ni navaden clovk.ko najdem test ga objavm..razen ce sedis za voznikom je pa ze sila taka da te ze usesa zacnejo bolet tko da misijanemogoce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to po števcu merjeno je to 120km/h :) To bi še šlo. Jas mam doma XX-a in ti lahko povem, da mi je na stari čeladi skoraj vizir odletel pri 200km/h. Kajšele potem, če čelade nimaš. Ti skalp sezuje :D

Glede teme: Kupi nekaj pa daj mir :D

Tkoo kot je nekdo napisal-kolk si navajn in tud od posameznika. Men res ni problem. Ne rečm, če se ti pa mušica zaleti.....ojoj.... to je pa najhuj.! Al pa kak majhn kamenček! Sam jebiga, ponavad se to ne dogaja, in zato med vožnjo na to sploh ne pomisliš.

Nevem kako lahko nekdno reče, da se je nemogoče pelat brez čelade nad 100 km/h.!? Al so res sami čudaki tukej al se norca zmene delate pa me u glavo jebete!? Dost mojih kulegov ima zelo "težke" motorje pa noben ne uporablja čelade in so vsi brez solz--no sej kaka že priteče! -kaj, a se pa potem skos okol 60 na uro pelejo!????? Ja valda!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namrec je dokazano da se ze pri hitrosti do 200 kilometrov ne morres vozet z odprtimi ocmi seveda ce ni navaden clovk.ko najdem test ga objavm..razen ce sedis za voznikom je pa ze sila taka da te ze usesa zacnejo bolet tko da misijanemogoce.

Sej Alena poznaš oz. veš kerga mislm!? No, sej veš kak psiho je on! Mudel se je pelu pa 260 brez čelade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tale motor s katerim naj bi se peljal je od kolega, ki ga je legalno kupo? Pa vsi tele, ki imajo take motorje niso kje iz fužin doma? Ker če gledaš kaj spada k tapravemu motoristu na dirkalnem motorju: usnjeni kombinezon, kolenčniki, rokavice in seveda čelada. No, jas poznam same take. Tisti, ki pa nimajo ničesar, samo motor so mi pa malo sumljivi. Mogoče napačno sodim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!