Skoči na vsebino

Kateri scooter bi kupili?


romans1

Priporočene objave

cakte zakaj bi pa jst nosu scitnike pa jakne ce mi ne pase noste to vi hribovci k maste skos minus tle u lublan so soncni dnevi lepi polet se greje tut do 40 stopinj!zdj k se enmu zazdi da je jakna dobra stvar jo mora cela slovenija nost bomo pac revezi k bomo stari a ne speedrunner

Popravljeno . Popravil zivijo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cakte zakaj bi pa jst nosu scitnike pa jakne ce mi ne pase noste to vi hribovci k maste skos minus tle u lublan so soncni dnevi lepi polet se greje tut do 40 stopinj!zdj k se enmu zazdi da je jakna dobra stvar jo mora cela slovenija nost bomo pac revezi k bomo stari a ne speedrunner

Dragi fant mi mamo tu se bol vroce od nas da se nebomo menli o kopru in tam doli.....Ne gre se zato da se enemu zazdi da je jakna dobra stvar samo ko bos malo vecji pa bos mel nesreco brez obpreme pa bos imel potem posledice za celo zivlenje in ko bos mel enkrat nesreco z opremo si bos reko zakaj je ze takrat nisem mel...jaz vem zakaj jo mam pa zakaj jo bom mel za ostale pa mi je vseno kak se vozijo....

Pa hribovci pazi malo na izraze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkoo kot je nekdo napisal-kolk si navajn in tud od posameznika. Men res ni problem. Ne rečm, če se ti pa mušica zaleti.....ojoj.... to je pa najhuj.! Al pa kak majhn kamenček! Sam jebiga, ponavad se to ne dogaja, in zato med vožnjo na to sploh ne pomisliš.

Nevem kako lahko nekdno reče, da se je nemogoče pelat brez čelade nad 100 km/h.!? Al so res sami čudaki tukej al se norca zmene delate pa me u glavo jebete!? Dost mojih kulegov ima zelo "težke" motorje pa noben ne uporablja čelade in so vsi brez solz--no sej kaka že priteče! -kaj, a se pa potem skos okol 60 na uro pelejo!????? Ja valda!

:naughty:

dej dej dej ne nabijej. ce ti pr 200 kamnck v okol prleti ti ga direkt razlije in nimas noben drugih sans. pa ne nakladej takih neumnih stvari k se ti usi sam smejemo...ocitno 200km/h v lajfu nis vidu, no razn na igrcah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A namiguješ da kradejo motorje? :?

Ne, oni jih samo zelo poceni kupijo in pri tem jih za dokumente in prepis preveč ne znaima.

Seveda, pri tem ko ne nosiš čelade in nimaš registriranega motorja te en drek boli za dokumente in prepise in ostale "nepotrebne" prčkarije, ker maš očitno itak škifom spizdit :) Kartonsko tablico zadaj z alkoholcom napisano pa za silo bo ;) :P Ne, ne, drugače sploh pomislil nisem na to, da bi bili motorji lahko "odtujeni"... :D Sej v LJ itak sami poštenjaki živijo, posebej v Fužinah, Rakovi jelši in Novih jaršah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cakte zakaj bi pa jst nosu scitnike pa jakne ce mi ne pase noste to vi hribovci k maste skos minus tle u lublan so soncni dnevi lepi polet se greje tut do 40 stopinj!zdj k se enmu zazdi da je jakna dobra stvar jo mora cela slovenija nost bomo pac revezi k bomo stari a ne speedrunner

Ja jebemti! :) Zakaj sploh delajo smotane jakne, ščitnike in čelade? Spet firme, ki nas hočejo nategnit, da to kao spada k motorju. Isto ko Barbike pri babah. Eno kupijo pol pa 500000 oblekic poleg, samo zato, da Matell lahko služi.

Kako se lahko sploh nekomu zdi jakna dobra stvar, če pa nikjer nisem nič vidu napisanega o tem, da te lahko reši pred trajnimi posledicami, ravnotako čelada. Tisti butli, ki niti hodit ne znajo jo naj nosijo!

Pri takem razmišljanju sem se spustil na IQ nivo invalidne amebe.

Zdaj pa res:

A je že kdo vido kakega motorista brez face (ker ni imel čelade), z do kosti oglodano roko, staknjenimi očmi, polomljenimi obraznimi kostmi (kar pomeni, da imaš obraz raven), amputiranimi okončinami (še posebno se to vidi pri nošnji rokavic, ki ZAŠČITIJO dlani - ni to to, če te zebe al pa ti je vroče) itd. Verjetno ne. Bom reko fotru naj kaj domov prinese poslikanega materiala iz bolnice. Mi, ki smo malo bolj pametni, vam samo hočemo dobro. In želimo vam to, da boste lahko vsaj na stara leta rekli, kako vas trga po kosteh zaradi revme.

Tema: Kupi si CPI Super Multijet Dormeo Xerox ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi fant mi mamo tu se bol vroce od nas da se nebomo menli o kopru in tam doli.....Ne gre se zato da se enemu zazdi da je jakna dobra stvar samo ko bos malo vecji pa bos mel nesreco brez obpreme pa bos imel potem posledice za celo zivlenje in ko bos mel enkrat nesreco z opremo si bos reko zakaj je ze takrat nisem mel...jaz vem zakaj jo mam pa zakaj jo bom mel za ostale pa mi je vseno kak se vozijo....

Pa hribovci pazi malo na izraze...

Ja mudel! :lol1: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tale motor s katerim naj bi se peljal je od kolega, ki ga je legalno kupo? Pa vsi tele, ki imajo take motorje niso kje iz fužin doma? Ker če gledaš kaj spada k tapravemu motoristu na dirkalnem motorju: usnjeni kombinezon, kolenčniki, rokavice in seveda čelada. No, jas poznam same take. Tisti, ki pa nimajo ničesar, samo motor so mi pa malo sumljivi. Mogoče napačno sodim. :hmm:

Tomozuki mam opcutek da za tebe obstajajo samo negativci na tem svetu :hmm: a se mogoce motom.naprimer tud men vcasih zapase voznja brez celade pa mam registriran motor pa legalno kuplen pa sem klub temu fejt clovk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tale motor s katerim naj bi se peljal je od kolega, ki ga je legalno kupo? Pa vsi tele, ki imajo take motorje niso kje iz fužin doma? Ker če gledaš kaj spada k tapravemu motoristu na dirkalnem motorju: usnjeni kombinezon, kolenčniki, rokavice in seveda čelada. No, jas poznam same take. Tisti, ki pa nimajo ničesar, samo motor so mi pa malo sumljivi. Mogoče napačno sodim. :hmm:

Pošten! Sam za po lublan ne uporabla noben opreme! Jo uporabljajo če grejo na daljše ture-na morje.....

Kar se pa tiče ukradenih motorjev..... Jarše, Fužine, Rakova..... sploh ni res.

Npr. od 100 ukradenih motorjev se jih po cesti vozi največ 5! Kaj pa mislite, da se folk kr fura??? Kaj pa številke iz šasije, pa motorja??? Nevem kam grejo ukradeni motorji, samo ta govorica da so v naših naseljih vsi ukradeni motorji pa ne drži! Vsi tako mislte kr noben nima reg. tablice pa čelade! Pol bi blo itak skor vsi ljubljanski motorji ukradeni, pa niso!

Šlišal pa sm tudi to čenčo--- Serviserji odkopujejo ukradene motorje in tako nadomestijo dele! To se mi pa zdi edin razlog kje pristajo vsi taki "vroči" motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam recimo men ne pase to nost zakaj se pol okrog tega kregate ce men ne pase je kul ce pa teb pase pa ok ne pa tuki neki tezit!

Kdo je kaj tezil?Ti si jaz pa tomaz pa sma ti povedala zakaj jo nosima zaradi mene se ti v rdecih gatah vozi okoli to je meni pac vseno jaz bom jo noso pa ce bom se nevem kaki butl izpado kdaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2:

to roba :D

jst jo vedno nosm in vedno jo bom

jst tko razmislam

zdej se vozm skos z čelado enkrat pa jo bom dal dol pa bom su nekam

in lih takrat se bom zbov :doze: tako je moje razmislanje

zdej sm se mal probu vozt po dvoriscu tak obcutek je brez čelade neki manjka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam recimo men ne pase to nost zakaj se pol okrog tega kregate ce men ne pase je kul ce pa teb pase pa ok ne pa tuki neki tezit!

Stvar ni tako enostavna. Ko se boš ti stegnil brez čelade, bomo morali mi vsi plačevati za tvoje zdravljenje, ki bo veliko dražje, kot če bi imel šlem na glavi (če boš seveda preživel).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar ni tako enostavna. Ko se boš ti stegnil brez čelade, bomo morali mi vsi plačevati za tvoje zdravljenje, ki bo veliko dražje, kot če bi imel šlem na glavi (če boš seveda preživel).

Za kakega melga otroka ko bo pa res nujno rabo pomoc pa nebo denarja ker so ga pred pol ure porabli za sestavlanje glave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakega melga otroka ko bo pa res nujno rabo pomoc pa nebo denarja ker so ga pred pol ure porabli za sestavlanje glave

Tako mišlenje je pa smešno. Vsi smo davčni zavezanci, kar pomeni, neglede kolikokrat smo potrebni zdravstvene nege, jo moramo dobit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki mam opcutek da za tebe obstajajo samo negativci na tem svetu :hmm: a se mogoce motom.naprimer tud men vcasih zapase voznja brez celade pa mam registriran motor pa legalno kuplen pa sem klub temu fejt clovk :)

Ama gut gaj (po švarcenegersko)! :D Ne, kot sem že povedal. Ljudem, ki niso tolko "razgledani" (da nebo kdo užaljen), nimajo doma mame, ateja, župnika Vinkota in ostalih, ki bi jih skrbelo, kako se njihov sine vozi okol, hočem prikazat stvari na tak način, da bo vsaj njih same začelo skrbet kaj vbistvu s svojim početjem počnejo ;) Skratka, prebral sem mnogo revij, videl mnogo grdih slik iz nesreč, tudi sam okusu (ker nisem mel rokavic zaradi vročine) še bolj vroč asvalt z golimi dlanmi pri čisto mali hitrosti (kot sopotnik - ja oluplo jih je kot sveže pohan zrezek), na lastne oči videl kako je čelada fotru rešla glavo itd. Hočem vas samo podučit, ker dobro, če se ubiješ se ubiješ, ampak, če se poškoduješ doživljensko, ješ po slamici in se voziš na invalidskem vozičku, pomoje to ni cilj v vašem življenju. Ma delajte kar hočete, tisti, ki se za opremo potegnemo vam hočemo samo dobro. Če bo tukaj nastala EU in se boste recimo brez čelade razmazali boste prvič en na pogled grd človek, drugič pa nič več nebo šlo iz zdravstvenega zavarovanja (zaradi lastne malomarnosti), ampak si boste stroške opreacije krili sami. Kolko znašajo? Vsaj za eno R1. Novo jasno. Če si do sedaj niste še ničesar naredili ni nujno, da se vam to ne more zgodit že jutri. Promet v mestih je dosti bolj nevaren kot pa na zunanjih cestah, ker je v mestih več križišč, to pa pomeni več odvzemanj prednosti, promet je bolj zgoščen, kar pomeni več nepazljivih voznikov itd. Recimo, da letiš mimo bavarca 100km/h, nakar ti en iz neprednostne zapelje direkt pred tebe. Ti pa nimaš na sebi ničesar, ker ti je vroče. Prepozno za ustavit, skratka neizogibna nesreča. Oni bo reko, da te ni vido in doletela te bo še dodatna kazen zaradi "neprilagojene hitrosti", vožnje brez čelade in recimo registrske. Pa to je še najmanj. Vprašanje je sploh, če ostaneš živ. Nakoncu najebeš zaradi voznika in ne sebe. Ne mislite, da lahko vsak pravočasno ustavi. Reakcijski čas je že 1sek. V 1 sekundi pa pri 100km/h, prevoziš 33,3m. Samo za informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošten! Sam za po lublan ne uporabla noben opreme! Jo uporabljajo če grejo na daljše ture-na morje.....

Kar se pa tiče ukradenih motorjev..... Jarše, Fužine, Rakova..... sploh ni res.

Npr. od 100 ukradenih motorjev se jih po cesti vozi največ 5! Kaj pa mislite, da se folk kr fura??? Kaj pa številke iz šasije, pa motorja??? Nevem kam grejo ukradeni motorji, samo ta govorica da so v naših naseljih vsi ukradeni motorji pa ne drži! Vsi tako mislte kr noben nima reg. tablice pa čelade! Pol bi blo itak skor vsi ljubljanski motorji ukradeni, pa niso!

Šlišal pa sm tudi to čenčo--- Serviserji odkopujejo ukradene motorje in tako nadomestijo dele! To se mi pa zdi edin razlog kje pristajo vsi taki "vroči" motorji

Mogoče res, ampak vsaki mesec so med sezono ukradli "samo" v Ljubljani cca 40 skuterjev. Kam grejo? Če mene vprašaš v Oglasnikna rezervne dele, kar pa ne gre v oglasnik pa se vozi po cesti, prodano za male dnarje enim pojebkom, ki si skuterja pač ne morejo privoščit. Lahko, da številk šasije več ni, tolko boljše. Vsaj ne moreš ugotovit, da je skuter res tvoj. Kaj pa policija? Heh. Mimo se vozijo, takih, ko so trije na enem skuterju, pa kaj nardijo? Dalje se odpeljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mišlenje je pa smešno. Vsi smo davčni zavezanci, kar pomeni, neglede kolikokrat smo potrebni zdravstvene nege, jo moramo dobit!

To je res, narediš pa zdravstvu dodatno delo in dodatne čakalne vrste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi je počasi jasno da nikoli ne bo skupnega meetinga med LJ in MB. Ker bi se tak vsi pobili med sabo :fight1: Če bodo pa še naprej takšne glavce pisale svoja primitivna in nizkotna razmišlanja pa se zna zgodit da hribovci vas pa mati županjo v megli utopijo

Malo se umirite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 1 sekundi pa pri 100km/h, prevoziš 33,3m. Samo za informacijo.

em...tomaž tomaž :D

pretvornik iz km/h v m/s je 3,6 :)

torej 100km/h je 27,77777 m/s

torej v sekundi prevoziš "samo" 27,7777 m/s, kar je tudi dosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mišlenje je pa smešno. Vsi smo davčni zavezanci, kar pomeni, neglede kolikokrat smo potrebni zdravstvene nege, jo moramo dobit!

to je res. si pa ti tud smesen, ker govoris kot da bi si zelel potrebo po pomoci. bog ti pomagaj, mi ti ne moremo. spominjas me na Desmotroniko na avtomobilizem.com forumu. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mišlenje je pa smešno. Vsi smo davčni zavezanci, kar pomeni, neglede kolikokrat smo potrebni zdravstvene nege, jo moramo dobit!

davcni zavezanec bos takrat ko bos v sluzbo hodu pa davke placeval ne pa v solo.tko da ti jih se ne placujes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

davke itak vsi placujemo, pa ce hodte v solo al pa ne, ce kupis cokoladko, cika, alkohol, mislte da to ni obdavceno? in da drzava od tuki nc dinarckov ne dobi? :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

davke itak vsi placujemo, pa ce hodte v solo al pa ne, ce kupis cokoladko, cika, alkohol, mislte da to ni obdavceno? in da drzava od tuki nc dinarckov ne dobi? :grrr :grrr

v smislu davcni zavezanec mislim da steje tiste davke k jih trgajo od place ne pa nakup cokola al pa cika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!