Skoči na vsebino

kaj vas mot?


romans1

Priporočene objave

mal me mot to da nima za soltat, drgac sm pa zadovoljen :OK:

pr men isto.. jez bi svojmu še zadej dau disk bremze pa še kšnih 30 km/h, pol je pa perfect :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi vsekakor dov scuterjem bolse zavore. ker naprimer pri moji apriliji 125 sr so prve zavore iste kot pri di tehu. halo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... ...crkuje, pije 7 litrov, olje je treba tankat, pa kakih 100 konjev premal pa kakih 100 km/h vec bi lahk sou. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi vsekakor dov scuterjem bolse zavore. ker naprimer pri moji apriliji 125 sr so prve zavore iste kot pri di tehu. halo  :BUA:

Kva pa je narobe z bremzami pri ditechu :huh: men čist ql primejo (vsaj zdej k je zadna guma zašraufana :D :D )!!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm sej glede zavor sploh ni take frke.. od brakinga dobis za 30k celjust + disk + ploscice (govorim konkretno za runner) in sicer so diski 250mm (original 220mm), pa baje primejo k svinja, pa se ce se pregrejejo se ne zvijejo, ker majo posebno oblogo.

drgac se pa strinjam da so bremze bl tko tko... no pr runnerju kr nekak se gre ke do ene 70 80..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi vsekakor dov scuterjem bolse zavore. ker naprimer pri moji apriliji 125 sr so prve zavore iste kot pri di tehu. halo  :BUA:

Ploscice niso iste, samo disk je isti. Jaz sem tudi mislil, da so iste dokler jih nisem mogel kupit (se 1x drazje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba kupet bolse :OK: sam stos je ta da na apriliji k sem jih uprasu kaj se da narest prav da ne ve. zdej pa ne vem kdo je bol zabit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupit boljse kaj? ti itak lahko das samo enake ploscice gor pa najbrz so original boljse kt konkurenca. uglavnem nimas istih bremz kt ditech :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pogledam v tehnicne podatke di teha spredaj kolut iz nejececega jekla 190mm zavorna celjust z dvema nasprotno lezecema batoma 30mm aprilia 125sr kolut 190mm s hidravlicem prenosom.

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene p edino moti k je spredej pretežak in se sprednje gume niti za 1 cm od tal ne da ruknt :D ;)

Ko bo 70ka bo slo :) Je pa res ja spredaj je definitivno pretezki :cry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo 70ka bo slo :) Je pa res ja spredaj je definitivno pretezki :cry: :angry:

sj lih to je dobr da je tezk spredej, k gre dobr v ovink...to mi je tut pri runnerju vsec, sam kaj...k moci ni nikol dost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na skutrju me mot to de nima za šaltat. Pa blesavu se sedi gor, pa preveč plastike, pa... še nekj stvari.

Skratka skutr je zame :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil Manijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na skutrju me mot to de nima za šaltat. Pa blesavu se sedi gor, pa preveč plastike, pa... še nekj stvari.

Skratka skutr je zame :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

in zakaj maš poj skuterja :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je blem to da nima za šaltat...zadnjič sm se vozu z MXom (nova aprilia supermoto) brez blokad + gianelli (ene 80 je šla - realnih) .... zakon :) bi kr meju ja mojo kanto :-))

sicer pa so skuterji po eni strani kr kul... zavore kr ok primejo...treba je pač ploščice menjat vsakih 5k km....

Blo bi tut fajn da bi blo več takih k je DNA...ker na skuterju morm jest pri divjanju sedet skor na balanci pa noge že na sprednjem blatniku...

Sicer pa kul k majo plac pod ritjo...pa komot se dva peleta...na kaki RSi je kriza ;)...

Pa moti me k je dokaj zapleten sistem delovanja...na štirki si vedu kva bo če boš zamenju zobnike, alpa mal pobrusu tle se a folk fukaš cel dan z njim :) sam je pa fajn k letijo ko prasice :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!