Skoči na vsebino

kaj vas mot?


romans1

Priporočene objave

Na mojem skuterju me ful stvari mot in jih tut mislim popravt. Na splošno pa me motjo slabe luči in tut bremze :BUA:

Pa ful me mot da, če fukneš, maš velik stroškov zarad plastike :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pozabu sm oment luči k tako zelo zelo močno ne svetjo :fight2:

kere zavorne ploščice se pa kj splača kupt da bo :yea2: proizvajalc-model pa če veste še mogoče ceno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud morm glih zdj mejat disk ploščiče ,kere priporočate cene,sam nalit bi si jih dal ko me pride 1500 sit obe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na skutrju me mot to de nima za šaltat. Pa blesavu se sedi gor, pa preveč plastike, pa... še nekj stvari.

Skratka skutr je zame  :BUA:  :BUA:  :BUA:  :BUA:  :BUA:

in zakaj maš poj skuterja :? :D

Sej pravm de sm zajeboc k sm skutrja nabavu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha!!! :lol1: :lol1:

eh skuter men ni bil nikol všeč!! ;) ;)

vem da babe palijo sam sem vseen zbral takšno taktiko!!!in mi RES NIKOL NI BLO ŽAL!!! ;) ;) (tok tok)

moj prvi moto!:

-tomos frčomatik let.1986 začel vozit tam neki pri 7 letih pa vse do

-tomos atx 50c let.2000 doma je bil 2001 dobil pri 14 letih!!res nič stroškov razn bencina sam 1 razdr frgazer!!! :notworthy: :notworthy:

gor dal cobro pa je še šlo kr fajn tam okol 68.

-potem pa kawa kmx 125!!brez besed!!če bi še enkrat kupoval bi zbral isto!! :notworthy: :notworthy:

tak da mam kr nekaj izkušenj glede mopedov an co.

zame pri skutu mot:preveč drago glede na to da je 49ccm, oromno morš vlagat v njega da ti gre recimo 100 realnih!!

pr atx!!J'MavrO!!njega vprašate kidno skor vsak skut z atx!!pa je let.1993 in ohranjen kot res malo kir moped!!(daj sliko 1krat gor!!)

to je to!!

lp!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dau za ploščice za runnerja 3500sit, sm jih dau pa za na krosa nalit pa so glih tak dobr držale, ni blo nevem kake razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr skuterjih je res beda ker so predragi in tut predelave so drage, sam mi je pa ful všeč k maš skoraj neomejeno stvari za predelat optično :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem z lučmi ful zadovoln, sf ma vredi luči :) že kratka sveti čisto vredu, samo bol razpršeno, če pa vklopiš dolgo pa je bol daleč pred tabo osvetljeno, pa bolj snop je :) tak da luči so na sf :OK: :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, moti me da nima enih 20KM, drugače pa mogoče kake vizualne stvari, samo to bo se čez zimo uredilo :)

sj das lahko kit notr k ma tolk hp, sam mors pol se ohoho zamenjat. sicer pa s hudmu kitom (16hp+ k so vsi alu) mors bate menjat okol 1k-2k km obvezno, mas pa a, b, c, d bate, tko da je po 6k (ce lepo vozis) vsega veselja konc, kit gre pa lahko samo v smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha!!! :lol1: :lol1:

eh skuter men ni bil nikol všeč!! ;) ;)

vem da babe palijo sam sem vseen zbral takšno taktiko!!!in mi RES NIKOL NI BLO ŽAL!!! ;) ;) (tok tok)

moj prvi moto!:

-tomos frčomatik let.1986 začel vozit tam neki pri 7 letih pa vse do

-tomos atx 50c let.2000 doma je bil 2001 dobil pri 14 letih!!res nič stroškov razn bencina sam 1 razdr frgazer!!! :notworthy: :notworthy:

gor dal cobro pa je še šlo kr fajn tam okol 68.

-potem pa kawa kmx 125!!brez besed!!če bi še enkrat kupoval bi zbral isto!! :notworthy: :notworthy:

tak da mam kr nekaj izkušenj glede mopedov an co.

zame pri skutu mot:preveč drago glede na to da je 49ccm, oromno morš vlagat v njega da ti gre recimo 100 realnih!!

pr atx!!J'MavrO!!njega vprašate kidno skor vsak skut z atx!!pa je let.1993 in ohranjen kot res malo kir moped!!(daj sliko 1krat gor!!)

to je to!!

lp!! :OK: :OK:

Sam si mogu bit pa frajer de si frgazar razdru!! :lol1: :lol1: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremze na SF2 (disk spredaj zadaj) primejo ko prasica. Ze mogu bremzat na riziko. In to na mokri cesti in onem grdem kranjskem asfaltu. Ce bi sel 10km/h vec, bi bil mel moj spidfajtek zdele polomljen nos in en kuponcek manj.

Na suhem pa glede bremz nimam zal besede. Pa vsec mi je, ko bremzas npr samo na sprednjo, nimas filinga, da tebo fuknilo cez balanco, kot sem mel ta filing na frendovem typhoonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men najbolj pr skuterih mot ta sedeči položaj-izjema je DNA :OK:

skuter nikakor ni zame!!!

Sva že dva!

Pizada ne wem kwa mi je blo de sm skutrja nabavu! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, da bi se z VFR 800 pelal bi v depresijo padl ko bi se nazaj na svojga ponoc usedl... :P :D :D :D

drugac pa tud mene sesalski polozaj moti - to je za picke, da se na konc sedeza lahk vsedejo (kar se pr cestakih ne morjo :lol1: ).

no offense! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas večino pri skuterjih moti to, da ni prestav. Meni pa se ravno to zdi ena velika prednost. Pravzaprav je s prestvaljanjem nekaj čudnega. Tuakj si vsi želite prestavljati, "tavelki" motoristi pa vsi govorijo "raje vzemi 1000kubičnega kot pa 600, ti vsaj ne bo treba skoz prestavljat". Kaj je zdaj? Je prestavljanje zaželjeno ali nezaželjeno opravilo?

Glede na to da imam največ izkušenj z runnerjem 180 lahko povem kaj me tam najbolj moti. To je premajhen sedež za dva odrasla človeka. No, želel bi si tudi malo širših in lazje nastavljivih ogledal in kašne ure pri števcih. Žez vse ostal pa nimam pripomb. Luči so svetile super (so drugačne kot pri 50cc) in tudi z zavorami sem bil popolnoma zadovoljen, kjub temu da sem zadaj imel boboen.

Skratka, skuterji so mi zakon. Trenutno sem odločen, da (ko prodam fazerja) se vrnem na skuter. Nisem se pa še čisto odločil katerega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje vzemi 1000kubičnega kot pa 600, ti vsaj ne bo treba skoz prestavljat". Kaj je zdaj? Je prestavljanje zaželjeno ali nezaželjeno opravilo?

jaz mislim da je to stvar vsakega posameznika!!! :hmm:

men osebno je zlo fajn šaltat!!Npr.ko vržeš iz 3 v 2 pa prav čutiš slišiš zvoke mašine!!!Tak da...kot sn reko odvisno od človeka!! :naughty: :naughty:

Skratka, skuterji so mi zakon. Trenutno sem odločen, da (ko prodam fazerja) se vrnem na skuter. Nisem se pa še čisto odločil katerega.

:? :?

jaz pa to neb nikol naredo!!pa si ziher da hočeš fazerja prodat??Pa pol skuter kupit?? :blink: :blink:

no ja saj je na koncu koncev je pa tvoj dnar! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki majo motor de se pelajo v trgovino al pa v službo pa ta opravila mu pomoje bol paše de mu ni treba šaltat.

Za tiste k se pa bol ko ne vozmo iz užitka do vožne pa bolj paše šaltanje.

Vsaj jst tak mislm.

Men je velik bolš se vozt tak de maš za šaltat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manijak s tvojo zgornjo izjavo se zelo strinjam.

K sreči pa se da tudi brez prestav vozit iz užitka, tako da pričakujem da zaradi tega (odsotnosti prestav) ne bom preveč prikrajšan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!