Skoči na vsebino

Tomos Streetmate


gregas

Priporočene objave

heh..

Ze vidm tule problem-tale moped je ubistvu cisto uredu, vse je res kar je nastel Pervy, ampak to velja samo za normalne voznike, ki znajo pametn vozt in znajo lepo skrbet za motorje.. Zdej tuning je cist druga stvar, jst osebno v tak moped nebi nc vlozu, ker je skoda dnarja. rezultat pa bi bil minimalen(proti drugim 50ccm 2t).. Gre se predvsem zato, ker tale mopedk ni tud prisilno hlajen, in se ob vsakem taksen in drugacnem tuningu zlo hitr zgreje, temu pa sledijo posledice..

Tomos bo ustov se zmerj tomos, neglede kaksne obliko nardijo. Za tak denar se pa splaca kupit rabljen skuter, oz npr jst sem mel typhoon-a, nov pa stane 336k sit. Postena cena, ne? Mogoce oblika ni najlepsa ampak, nad tem skuterjem sem bil navdusen od samega zacetka do konca. Resda nima nevemkaksnih posebnosti, ampak ze samo odblokiran gre realnih 70km/h+.. Z deli ni problema, itd..

Svetujem ti ce ze kupujes moped oz. skuter kupi takega ki je vsaj "fen-cooled", pa ne bo takih problemov s tuningom(ce spljoh bo) v prihodnosti..

Sam sem se vozil z revival-om(sorodna dusa streetmate-a), gre uredu(za nepredelanga), disk sicer mal prehitr zagrab, lega je dobra, pokur minimalno, pa zmigovci so hitro lomljivi-odlocitev pa je tvoja!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm najbol da tvoj mlajši bratec pove kako in kaj... ker če mu boste tole kupil, se bo obesu. Ker ma pa dons jajca, da se s tomosom pele v mesto???

Jst mam jajca da se furam iz original avtomatikom v šolo v lj!!!

Maš kej proti :fight2:

Drgač pa Tomos nikol ne bo več kar je bil...legendarni avtomatiki pa šestke oz. šterke k po 20 let ni bla spucana pa po največji možni pizdariji smo jih gonil tud 15 in več let stare pa nikol problema...če je gdo dost pogumn pa ga jst pelm nekam u hrib z mojim avtomatikom pa če mi iz skuterjm sledi mu kupm dva nova...pa ne mislt da nakladam sam tm čez res iz skutrjm nimaš km prit ker so čez pot debla in je treba gdaj pa gdaj tud motor dvignt pa nest kar bi pa zlo rad vidu kdo bo 100+kg težkega skuterja na naklonu prb.30% dvignu pa nesu čez hlod???

Ne rečm za po cesti...skuter prekaša večino tomosov sam če pa gremo samo ob robu ceste kjer je pesk pa ni skutera k bi pihnu Tomosa :yea2: :yea2: :yea2:

Drgač pa kupt kar si tamau želi če je le v finančni dosegljivosti priporočam pa da če se fantič še ni vozu nevekolk pa da se bo še mal mogu prvadt na motor da mu za začetk kupte kšnga rablenga avtomatika da ne bo prehude škode če se zloži(tok,tok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam jajca da se furam iz original avtomatikom v šolo v lj!!!

sozalje. ce mal pomislim sm js kr orenk madafaka, da sm prezvel svoje tomosovsko obdobje... :hmm: bremze totalno u qrcu (in nikjer drugje), da ne omenjam tega, da so me prehiteval vsi po vrsti, najraje manj kot pol metra bocne razdalje, pa seveda ponoci mi sploh noben ni dolgih luci ugasnu ampak sm se kr na pamet pelu, itd... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kristus! Tomos obupno potrebuje dizajnerja :D No, to je moje subjektivno mnenje.

k da je tomos že kdaj mev kšn lep motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k da je tomos že kdaj mev kšn lep motor :hmm:

CTX je bil takrat majka!! pa specialke so ene tud full vredu!!

post-18-1067628071.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa E90 je bil tud zverina + lep ko satan - za tiste cajte, seveda! :yea2:

se ena slika replike tomosove specialke:

post-18-1067628137.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sozalje. ce mal pomislim sm js kr orenk madafaka, da sm prezvel svoje tomosovsko obdobje... :hmm: bremze totalno u qrcu (in nikjer drugje), da ne omenjam tega, da so me prehiteval vsi po vrsti, najraje manj kot pol metra bocne razdalje, pa seveda ponoci mi sploh noben ni dolgih luci ugasnu ampak sm se kr na pamet pelu, itd... :ph34r:

no jst mam doma kr neki starih tomosov :wacko: .......eden bol pokvarjen k drugi....luči itaq nikjer ne delajo, bremze kot da jih ni, vleče itaq nč, da sploh ne govorim o kakšnih hitrostih......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter pa restavrira predvsem tomose pa je cisto nori ko vidi kakega ki ko je napol v razpadanju samo da ga lahko spet freta not v garazi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter pa restavrira predvsem tomose pa je cisto nori ko vidi kakega ki ko je napol v razpadanju samo da ga lahko spet freta not v garazi :)

če bi te moje v roke dobo ga itaq en mesec ne bi blo ven iz garaže, kr bi mel tolk za delat......... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi te moje v roke dobo ga itaq en mesec ne bi blo ven iz garaže, kr bi mel tolk za delat......... :D :D

Veš kako veselje bi mu naredo. Foter bi pomoje porodniško vzel, jetak Roba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, tomosi so za en k... Dobro, saj ne recem da nekateri novejsi modeli ne zgledajo lepo, ampak peljej se obupno! V hrib gre 15 in ga zacne tak trest da te mravljinci zagrabijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, tomosi so za en k... Dobro, saj ne recem da nekateri novejsi modeli ne zgledajo lepo, ampak peljej se obupno! V hrib gre 15 in ga zacne tak trest da te mravljinci zagrabijo.

Pelje se ze vredu :) Pa ti jaz iz lastnij izkusenj povem da ne gre v hrib 15 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V hrib gre 15 in ga zacne tak trest da te mravljinci zagrabijo.

odvisno keri... ...en hrib mamo tule mal vn iz Ponikve (proti Sentvidu), ko je fuuuuuuul gor, pa fuuuuuul levi ovinek, z aprilio mors v prvo saltat (pa ne zarad brega, ampak predvsem zarad tistega svinjskega ovinka), z avtom pa ce mas se kirga zravn, v drugi, ce nimas vsaj 2.5 masine nimas tam kaj praskat. no, ko sn na svojo APNko dal od ANKER-LAURA masine glavo, sm se skoz pelu v drugi (15 zobnik!!!), hitrost pa ni padla pod 38 km/h (sigma sport BC 800, realen obseg), pa ne vem o kakih tresljajih ti govoris?? no, pol ko sm mel drugo motorno gred (neki faus centrirana), pa sm ga navil do konca (kaaake obrate je to dobl!!! :lol1: :kva2: ), je blo ko bi na vibratorju sedu... :D ...pod nizkimi pa res nikol nic, ne pri frciju, ne pri APNu, ne pri elektroniku... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS je samo porihtat treba znat pa ne bo problemov da nebi leto v breg. Poleg tega pa če si vsaj malo mojster v tuningu boš lahko tud 50cc skutere brez blokad in resonančnim izpuhom šibno z 50cc TOMOS mašino vsaj jaz jih lahko z APN-om, pa gre tud realnih 80-85km/h. Povrh vsega pa še malo žere tud predelam tja do 3l na 100km. Pa naj mi kdo najde skuta ki bo vsaj tolko leto in tak malo žr!!!!!! Tak TOMOS rulaa :yea2: Povrh vsega pa majo danes itak vsi skute tak da si z TOMOS-om ziher nekaj posebnega al pa outsider :D

Nekdo mora bit patriot in podpirat SLO delavce!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!