Skoči na vsebino

Tomos Streetmate


gregas

Priporočene objave

btw TOMOS je zaj nizozemska firma :)

KWA?!?!? a si mal hecn al ka?? TOvarna MOtorjev Sežana!! ne mi s takimi, ko zalis slovensko moto-industrijo! na nizozemskem majo pa le podruznico. a zdej ce v USA med mopedi prevladujejo je pa tomos kr ameriski ratu?? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS TOVATNA ODPADLIH MOTORJEV OZIROMA SMETI

J.O.K.E :D

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega pa če si vsaj malo mojster v tuningu boš lahko tud 50cc skutere brez blokad in resonančnim izpuhom šibno z 50cc TOMOS mašino vsaj jaz jih lahko z APN-om

Ja to pa je res...nikol nebom pozabo kak si mimo perota na mitingu letel :) :) :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pravim tak, da če se spomnijo in na avtomatika vgradijo en ventilatorček serijsko, potem takoj prodam skuterja, in:

-menjam gume na neki specialnega

-kupim un komplet (auspuff, kit, frgazar) iz scooterkit

-si dam gor ene orenk žarnice

-pa en digitaln merilec hitrosti, original pa dol vržem

-mal pošvasam ;D

pa ga mam raj kot skuterja, če ne vsaj tako rad kot skuterja

sej sem že razmišljal o štirki, ampak men štirka tak preveč kmečko deluje, k tlele v nm so ene rovte, pa ma vsak štirjaka, pa še grdo mi štirjak zgleda :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem že razmišljal o štirki, ampak men štirka tak preveč kmečko deluje, k tlele v nm so ene rovte, pa ma vsak štirjaka, pa še grdo mi štirjak zgleda :lol1:

sej vsak tomos zgleda kmečko :cry: ....če že kdo izgovori TOMOS maš že v mislih zarjaveto staro apn-ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če že kdo izgovori TOMOS maš že v mislih zarjaveto staro apn-ko...

aja??? :blink: :blink: :blink:

...jes si taprvo predstavlam specialko iz poznih sedemdesetih... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vsak tomos zgleda kmečko  ....če že kdo izgovori TOMOS maš že v mislih zarjaveto staro apn-ko...

eh pusti ga saj vidiš da nima pojma kaj govori!! :BUA: :BUA: :BUA:

pa spolh nena mislim izgublat besed glede tomosa!!!TOMOS JE BIL LEGENDA IN TUDI BO!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS je bila,je in bo za zmeri legenda med legendami! :yea2: :yea2: :yea2:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Po moje se bodo ljudje dl spominal starih dobrih avtomatikov kt kšnga skutera k je 5 let aktualn pol pa ni vredn pu k**ca!

Saj pr men bo tko...str 80 let pa prapravnukom razlagu kako smo se mel lepo na avtomatiku uni bodo po moje pa sam še avtomatske pilote pa motorje na reaktivn pogon pa take scene poznal<_< :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst ne pravm da tomos ni legenda :( :( :angry: ......ziher več zdrži k skuter, k je ves v plastiki......tomos je ziher najbolj zdžjiv, pa lohk delaš kwa hočš (mam lastne izkušnje)....sam mal bi lohk bil tud oblikovno lepši, kr atx, apn nista ravn lepotca....ampak cajt gre dalje pa mislim da bo mu tud tomos začel sledit (zdaj dela že revivala in streetmateja pa ta dva sta že mal bol sodobna vsaj po zunanjosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos bi na MCja mogu dat Tomos Cross Senior masino (50 cc, 10,5 konja)... ...pol bi pa slo... :devil: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je nekdo reku..apn, atx sta crap, vsaj glede oblike, funkcionalnost je druga :unsure:

moti me pa to, da tomos vztrajno dela motorje na motorju atvomatika (v bistvu ima tomos dva motorja (engine) avtomatskega dvostopenjskega, pa štirko,oz tega k je pr atxu , 5brzin, mal majo pač zarmerja spremenjen i to je to

jz ko sem kupoval sem gledau revivala;

-naredu bi si zic, tazga kot ga majo na chopperjih, da se nasloniš - vse sem mel že zmeejen

-cilinder,frgazar,auspuff iz scooterkita bi si kupu

POTEM PA SEM VIDU DA IMA 4l tank in pa dvosopenjski avtomatski menjalnik..ne hvala :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos bi na MCja mogu dat Tomos Cross Senior masino (50 cc, 10,5 konja)... ...pol bi pa slo... :devil: :naughty: :OK:

Lušna mašinca...saj kokr sm slike na netu vidu!!! :naughty: :devil: O:-)

Drgač majo pa vsake oči svojga malarja...men osebno je šestka prov huda...mal se jo zrihta pa je,avtomatik je fajn za mal se do trgovine pa tko pelat-za fure avtomatik ni po moje.

ATX pa BT sta pa men dokaj huda samo edina stvar k me pr njima mot je da nimata saj prisilnga hlajenja in d daš 42 not je mašina že konc...furaš se mesc,dva pa konc :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za fure avtomatik ni po moje.

4 ture sm naredu po 30 km v eno smer (torej 4x po 60 km). cist BP, pa je bil takrat frchi ze totalno zjeban!! B) aja, se to - takrat se nismo mel mobilnikov, tak da ce bi kaj crknal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kokr mam jst izkušne so šestke zato da se jo napil k ma prisilno pa da piči ko strela!!!

E90 je pa itak razred zase...pa CTX tut-huda mašina :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že kdaj vidu šestko z E90 mašino pa lipnikam za 50cc navrtanmu. dere se k dab pr šestki vzev dol avspuh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že kdaj vidu šestko z E90 mašino pa lipnikam za 50cc navrtanmu. dere se k dab pr šestki vzev dol avspuh :OK:

Ja a si ti vidu že avtomatika iz E90 mašino??? :wacko: :wacko: :wacko:

No jst sicer to nism vidu sam je meu od mojga sošolca oči v starih cajtih k je biu še tok str k dej mi in je meu avtomatik neki čez 100kg k je biu še vs geštel pošvasan d se ni kriviu :OK: :OK: :OK: ...končna čez 120km/h :wacko: :blink: B) (sam oči govoru o tem tko da ni laž)

Pa tud en k ga poznam je meu šestko tolk napileno da mu je 120 pulila...reku da se je ustavlu po 50m in več!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!