Skoči na vsebino

Varovanje skuterjev


x_darc

Priporočene objave

' date='29 Oct 2003 @ 16:46'] Zanima me kako varujete svoje skuterje?

Ma kdo mogoče kake izkušnje z alarmi in čem podobnim?

Jaz mam alarm :) Pa Matej ma alarm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 Oct 2003 @ 16:59'] Kolko stane alarm? Približno? Pa si zadovoln z alarmom?

Jaz sem od enega kolega rabljenega kupo sicer ga je eml v aerxu samo se je dalo naret...Drl se je ubijalsko...samo potem se mi je 1x en kabl odklopo pa ga nisem vec nazaj priklapla...in razmislam da si ga bom zdaj spet nazaj naredil :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem imel alarm na skuterju (zdej ga mam u škatli zapakeranga ker sem prodal skuter) full dobr tul ima dalinca na dalincu sta 2 gumga eden za ugasnt aktiverat alarem eden za narditr paniko (če kdo hod okol motorja pa prtisneš pa začne tult)

ta alarem ma senzor in 2 stikala enga daš recimo pod sedež

jest sem imel alarem naštiman tak,da čim je motorja se kdo iz prstkom pipnil je začel piskat to nastaviš poljubno!Moj je ferma GEMINI in pred 3 mescim sem dal 28 000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pase na kerikoli skuter? za kok bi ga pa zej prodou?

itak + še na težke motorje

izpod 20 000 ne ker bi ga mogoče dal na čoprčka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak + še na težke motorje

izpod 20 000 ne ker bi ga mogoče dal na čoprčka

:hmm: :hmm:

jest samo vem da so mi 1x na Bledu ko sm se kopov hotl spizdit Auspuh Leovince ZXa pa so odšraufal 2 noslina srauba pa enga pr kolenu, druga pa niso mogl odsraufat, ker sem jest en dan prej navoj zjebov, sm se neki zajebavov :) :)

zej sm pa dau gor nosilne sraufe mal vecje (14) k osnova je 13, tko da jm mal zagodem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst uporabljam disk klučavnco in pa ketno. Razmišljam pa tut o alarmu, sam k so dragi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm ga kupu tm nha celovškovi se en ubada iz tem ma sam alarme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum, mogoče je skuter, samo čelada pa ni.....

meni so med poukom izpod zica spizdli čelado, rokavice pa podkapo.....

pm če ga najdem :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa svojga lepo tko zavarujem da dam balanco v levo pa jo zaklenem. Pa mi še nikol noben ni spizdu skuterja. Pa sm ga clo v fužinah ene 4 ure pustu na parkircu. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a to so ti sedež odpull a kwa :?

ne, samo odprli so ga gor :) na večini skuterjev je ta klučavnica za zic :BUA: ,tak da ni problem brez kluča odpret, kr ti zici postanejo taki majavi, jaz sem tud ga včasih znal brez kluča odpret <_< ,samo prst daš pod plastiko pa nekak premakneš, samo ne znamveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam v skuteru že vgrajeno ketno ma pa kake 3 cm premera pa ga nikoli ne zaklepam. pa pomoje miga niti noben ne bi vkrado B) B) . no kolko pa sploh to deluje če maš alarm, pa če ga je težko onesposobit.

pa še nekaj kak pa se to nardi da če se ti kdo dotakne skutera al pa auspuha da se aktivira, kaj je senzor po celem skuteru al kaj.

ps. čez noč pa ga tak dam v garažo, ki jo zaklenem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest wm pa tkole powem, ce vm hocjo ukradt skutr(ali katerikoli drug motor) vm ga bojo ukradl.... ne glede na to kuko mas zavarovanga (ce je zaklenen alpa nwem kva se use...)

sj je cist simpl...pridejo 4-je komadi pa kombi, motor dvignejo ga nabasejo u kombi...pa recejo adijo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam preden ga ukradejo mal pogledajo kako pa kaj pa če vidjo da ga zaklepaš pa alarm pa ne vem kva še <_< pomoje bodo pol raj kerga druzga mn zaščitenga poizkal pa onega odnesel :cry:

denji ja odnesejo ga lahko če maš disk zaklemnen ka pa če maš ketno pa okol semaforja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ce ti hocejo motor zares ukra, pa tudi ce mas priklenjenega za katerokoli stango.... tudi to ni problem. Uzames zago za zelezo, prezagas ketno pa smo spet tam :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je parkirat zraven enga dobrga skuterja k je po možnosti čim manj zavarovan. Kdo bo šel teb kradet skuterja če lahko unga zraven... Res se čudn sliš, sam vsaj ti ne boš brez skuterja ostal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!