Skoči na vsebino

Varovanje skuterjev


x_darc

Priporočene objave

jest pa zaklenem samo balanco. čelado mam pa ponavad sabo alpa jo zaklenem z ketno k mam zadi en mehanizm k klučavnca za prpet kej :hmm:

pa še nkol ni nč blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena varjanta je xena klučavnca za disk z alarmom sam k sm jo jest iskov ni mel noben nč dobrga za povedat čez to klučavnco. baje da se dogaja da začne tult brez razloga

Jo, moj foter ma toto Xeno, ko tuli. In je kar fajn. Za brezveze še nikol ni tulila. Je pa ful občutljiva na dotik. Še dobro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no zanima me kako preprečte da vam ne ukradejo :fight2: skuterja :?

a jih zaščitite z

Ključavnicami

zavarovanjem

predelavami vžiga

parkirate na vidnem mestu

parkirate ga tako da ga čimbol skrijete

alarmom

spremenite videz tako da se od daleč ve da je motor vaš

ali kaj drugega :unsure:

jz mam disk lock če grem v trgovino al pa km za krajši čas pol pa imam še eno velko in močno zajlo :naughty: da ga ne morjo odnest če grem kam za dlje recmo v kino :devil:

pa vedno ga parkiram na vidno mesto :) razmišlam pa še da bi ga zavarvov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 disk ključavnici letos bom pa se na nevidnem mestu dav stikalo za prekinitev dovoda elektrike :P :P (ampak to :( ne pomaga če kradejo s kombijem :fight2: :fight2: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ce mojega vkradejo bi vsi vedli od koga je :) Drugace pa nic kaj posebej ga ne zaklepam.....sicer mam alarm gor samo ga nimam priklopljenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ga rad zavaroval ti vsekakor bolj priporočam BUBA alarm. Stane sicer 104.000sit, ampak maš pa skuter zmeraj pod kontrolo, čeprav te tam ni. Namreč alarm ti sporoči na GSM, če se ti je kdo dotakno skuterja, ga premakno ali mu spremenil lokacijo (v primeru da so ga odpeljali). Torej, pove ti trenutno lokacijo skuterja do 500m natančno. Poceni stvar so stikala in tudi kakšen alarm je dobrodošl :) Drugače pa rabiš KETNO!! Pa okol droga ga je treba zahaklat al pa dva skuterja skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ga rad zavaroval ti vsekakor bolj priporočam BUBA alarm. Stane sicer 104.000sit, ampak maš pa skuter zmeraj pod kontrolo, čeprav te tam ni.

To sem jaz razmislal po tem ko si mi ti reko za to da bi ga kupo za novi motor :hmm: Ti si ga bos zdaj za B&W vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jaz razmislal po tem ko si mi ti reko za to da bi ga kupo za novi motor :hmm: Ti si ga bos zdaj za B&W vzel?

Nea ga mislim kupit, ker je preveč dragi. Neki drugi alarm bom noter pokno :) Če bo kdaj okol 60.000sit, te se bomo menli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ga rad zavaroval ti vsekakor bolj priporočam BUBA alarm. Stane sicer 104.000sit, ampak maš pa skuter zmeraj pod kontrolo, čeprav te tam ni. Namreč alarm ti sporoči na GSM, če se ti je kdo dotakno skuterja, ga premakno ali mu spremenil lokacijo (v primeru da so ga odpeljali). Torej, pove ti trenutno lokacijo skuterja do 500m natančno. Poceni stvar so stikala in tudi kakšen alarm je dobrodošl :) Drugače pa rabiš KETNO!! Pa okol droga ga je treba zahaklat al pa dva skuterja skupaj.

daj prosim obrazloži človeku, kaj še ta alarm buba potegne za sabo........kakšni so stroški,itd......namreč za 104.000,00 SIT dobiš samo alarm....in nič več......vse ostalo je se mi zdi plačljivo,kajne?

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni podobna tema ze nekje obstajala? :?

drgac pa upostevaj vizualni faktor ter faktor dejanske zascite, kar pomeni da bos dolocene procente lopovov ze z enim banalnim izgledom (beri namisljeno protekcijo) odvrnil od kraje...........

potem je pa tukaj se faktor dejanske zascite, ki je za moje pojme nek malo boljsi alarm, neka res dobra ketna/zajla/whatever, ter stikalo za prekinitev vziga......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključavnicami - DA

zavarovanjem - NE

predelavami vžiga - DA

parkirate na vidnem mestu - DA

parkirate ga tako da ga čimbol skrijete - NE!!!

alarmom - NE SE

spremenite videz tako da se od daleč ve da je motor vaš - to pa itak! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaklepanje balance-da

Ključavnicami - da

zavarovanjem -da

predelavami vžiga - ne

parkirate na vidnem mestu - da

parkirate ga tako da ga čimbol skrijete - ne

z alarmom -ne

marsikateri falot tut ne bo vedu ce recimo odklopis akumulator,

pa da das ono kapco od svecke dol. (to je v primeru ce ga hoce odpelat od mesta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo želi ukrast skuto bo prišo s kombijom pa bota 2 poknala ga not

pol se bo pa doma uvarjuz ostalim al pa po delih naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men dones montirajo cip GPS sistemom sicer pa stvar ni pocen sam pa deluje zadeva je majhna in ti jo baje prvarijo na ohisje ter tudi sam ne ves kam zadevo dajo ker ne smes bit zraven.. sicer pa ko ti ga okradejo majo tudi svojo varnostno sluzbo ki pricne takoj z izkanjem .lokacija znama v pol ure..izsti sistem k buba sam da moj nima telefona v motrju.pol bom pa vsaj mal bol mirno spal.

pride 90 tisocakov

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je hudo :D

sam če ti ga odpelejo v tujino a tut pokaže kje je?

pa kolk je natančen??

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride 90 tisocakov

ja če pol res dobiš skuterja nazaj poj je cena vredu :)

če ti je kaj za motor al pa če živiš na takem mestu...je to nujno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kdo ma pa pol nadzor na tvojim skuterjem kje si ti doma al una varnostna sluzba al kako je to urejen

mislim da dobiš zravn še kakšn zaslonček(velikosti dlančnika), k maš ga doma in pol točno vidš kje je skuter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men dones montirajo cip GPS sistemom sicer pa stvar ni pocen sam pa deluje zadeva je majhna in ti jo baje prvarijo na ohisje ter tudi sam ne ves kam zadevo dajo ker ne smes bit zraven.. sicer pa ko ti ga okradejo majo tudi svojo varnostno sluzbo ki pricne takoj z izkanjem .lokacija znama v pol ure..izsti sistem k buba sam da moj nima telefona v motrju.pol bom pa vsaj mal bol mirno spal.

pride 90 tisocakov

ne smes bit zraven? a ni to mal smesno, das 90 000sit, kar ni malo denarja, oni ti vse to ustimajo ti pa ne ves ket mas cip :cry: . kako je pa s tem v tujini? a jih tam tut izsledijo? ker ce si ti recimo nekje v primorju, so v pol ure ze 3x cez mejo. alpa ce ti ga ukradejo v tujini? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!