Skoči na vsebino

POLETJE 2004


poggy

Priporočene objave

iščem interesente za izlet na morje, predvidoma v okolico Lucije, tak da se pol v največ vročini pa to po kartodromu vozmo kulkr se bo dal, ostalo pa morje, plaža, pijača in j***ča. spalo se bo v kampu, tak da je priporočljiv šotor in/ali spalna vreča. če je možno lahko vzamete/mo s sabo tudi kakšne prijateljice da ne bo dolgčas :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa usak eno kolegco uzad, pol p zrihtamo en auto d uso prtlago dol pele pa nazaj, pa usakmu ene 40k sit za seboj, pa smo dobri, ča nas bo velik, je stvar izvedljiva, js grem 99% pa en moj kolega tut, tak da...

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem z avtom:)

skuter pa na prikolco. al pa z vlakom, pa skuterja na vlak...1200 sit pride pa ti ga peljejo do kopra:)

samo bi avto bil bolj kul:) enih 20l vina bi si pelo:)

samo hum, drugo leto je matura pa to:) bomo vidli kak bo s casom, pa ce nem v nemciji koktajlov mixal:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud zravn :OK: pa se najame en prostor za šotor pa se nabije gor 10 šotorov :naughty:

no jest sm bil že lani z motorjam na morju ;)

post-18-1067498495.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem z avtom:)

skuter pa na prikolco. al pa z vlakom, pa skuterja na vlak...1200 sit pride pa ti ga peljejo do kopra:)

samo bi avto bil bolj kul:) enih 20l vina bi si pelo:)

samo hum, drugo leto je matura pa to:) bomo vidli kak bo s casom, pa ce nem v nemciji koktajlov mixal:)

Tocno lino ze mas izpit :) Ja nic ti pelas moje stavri pa vino naso domaco pa prikolico dobis pa se perota nabase pa je to to... :)

Naslednjo leto pa se lahko 4 z mano v avti peljejo :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni slaba ideja!! :hmm: :hmm:

bo treba mal razmislit!!!

sam jaz predlagam da gremo brez skutov and motorov!!!Gremo rajš kot frendi.Pa mamo svoj kamp pa malo babe žicamo pa pijemo pa tak npr.ker se ful bojim sn že slišo marsikdaj da ful kradejo dol!! :hmm: :hmm: :BUA: :BUA:

tak da jaz predlagam brez motorov!!(skutov)pa gremo kot MOTOSVET SCOOT CLUB!!!hehe!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko tudi tak...samo z motori je vecji filing :) Pa da nas je 20 al pa 30 kdo bo te upal it kaj vkrast :blink: Pa se suge so lahko vozimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem z avtom:)

skuter pa na prikolco. al pa z vlakom, pa skuterja na vlak...1200 sit pride pa ti ga peljejo do kopra:)

samo bi avto bil bolj kul:) enih 20l vina bi si pelo:)

samo hum, drugo leto je matura pa to:) bomo vidli kak bo s casom, pa ce nem v nemciji koktajlov mixal:)

Tocno lino ze mas izpit :) Ja nic ti pelas moje stavri pa vino naso domaco pa prikolico dobis pa se perota nabase pa je to to... :)

Naslednjo leto pa se lahko 4 z mano v avti peljejo :)

spet boste nazgan toti stajerci :D . no sej je prov ce je party je party

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam povejte taprav cajt pa sem takoj z vami. sicer sem pa letos sov ziher 5x na naso obalo tokrat bi sev pa mal dl. sploh ni problem . grem ce sem povablen :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje neb noben nč kradu :hmm: jest sm mu na hrvaškem samo ta debelo klučavnco okol sprednga kolesa pa ni noben nč naredu. itak pa se sliš če ti gdo okol šotora skače ponoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, js sm za lucijo kr se lahk tm tut zdivjamo, zaenkrat točnega termina še ne wem, sam predvidevam da verjetn augusta al pa junija, bomo vidl, če bojo popravci, pol pa nwem kak bo, drgač pa že mam dovoljenje od tastarih, skuter bo pa tut pol že do 98 km/h registriran tak d avtocesta ne bo problem za mene... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aplavdiram zanosu. Morda se mi zdi da je mejckeno prezgodi zdejle planirat (ker je pol se tezji cakat tiste dolge mesce), ampak ej, kul.

Ce vam ne bo bed, bom se jest kej mim prisel (sej ne bom tam z vami zdel, da ne bo zgledal, kot da vas nadzorujem... sam na izlet morda pridem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ze komaj cakam. ni blo lepse kot se z scotom pelat na morje. klub tisti vrocini. blo je nepozaben po stari cesti se je fleten pelat ker je cesta direkt za zdivjat se . se leps se je pa pelat mim avtomobilov k visijo v 5 kilometrov dovgi koloni pa so ti tolk fovz ker mas motor ,da ti namerno odperajo vrata da se skantas. :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelat na morje se je res noro sam ko sediš skor 12ur na sedežu od endure si pa rečeš nkol več

sam greš nasledn let vseen šeenkt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zakaj ne bi vsi prišli sim v hrvaško.. v opatijo i rijeko... evo balkanci vas pozivaju =) in grobnik je samo par km dalje.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da zakaj pa ne. Pač lahka itak staln gas do konca tiščiš.

Jst sm tud zravn za kamp, ampak jst bi šu po stari cesti da nebi v kroniki pisal: Motorist zaspal za balanco.

Drugače mam pa itak že sam splaniran da grem do nšga vikenda na hrvaškem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!