Skoči na vsebino

Jahorina


spidy

Priporočene objave

S kolegi smo se dogovarjali, da bi šli decembra oz za silvestrovo od 27.12 do 03.01. na smuko in žurko v BIH točneje na Jahorino.

Zanima me ali je kdo že bil tam? Kako kaj zgleda(smučišča, hrana, pijača gostišča, prijaznost gostiteljev, žurke,....)?

Cene kolikor sem do sedaj ugotovil niso problematične :rolleyes:

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer še nism bila tm, lahko pa ti povem, da nasplošno velja za južne sosede, da so izredno prijazni, hrane je na pretek ( čevapi, bureki,... ) njihove specialitete, kar je izredno poceni za nas.

Bolših žurk kot tam ne boš doživel, seveda, pijače je dost, tko da ...

navali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno par dni nazaj sem se pogovarjala o tej zadevi.Baje da je super full pocen,veliko smučišč,vlečnice so sicer zastarele so iz časa OL iger.Smučarska karta stane za 6dni 13.000sit,drgač pa pojdi na najdi.si upiši jahorina in maš veliko podatkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi se tud dogovarjamo za dol. Sicer nismo še zihr in še malo tehtamo ponudbo.

Kak mislite it vi dol???? Vlak?Lastni avto?? Rent a car??

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V firmi sem zaprosu in rezerviral kombija MB Vito - 8 sedežem, tko da bomo šli v lastni režiji. V firmi bom dobu še poln tank goriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kako je na jahorini ne vem, sem pa nad ostalim delom bih, z izjemo sarajeva bil razocaran.

mogoce je vredno probat na kopaoniku. je bolj turisticno smucisce.kaksne so cene ne vem. kolegi so pohvalili smucisce in ponudbo.

na vita pa le pazite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V firmi sem zaprosu in rezerviral kombija MB Vito - 8 sedežem, tko da bomo šli v lastni režiji. V firmi bom dobu še poln tank goriva.

Vrnili pa se boste kot pešci ali kaj ? MB in povrh še kombi je zelo iskana roba v bivši Jugi. Nočem te strašiti ampak tako pač je. Edin če najdete kako varianto z garažo oz. varovanim parkiriščem, pa še takrat ni ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ste že rezervirali in preverili cene? mi smo hoteli lani it dol smučat za novo leto pa so cene okoli novega leta 4x višje kot drugače, tako da smo naračunali (rihtal je kolega ki dela v turistični agenciji tako da ima veze) da bi nas stalo smučanje in hotel (polpenzion) čez 70 jurjev po osebi za par dni (brez prevoza jasno). jasno da smo rekli hvala lepa ker je baje smučarija slaba, proge slabo vzdrževane, vlečnice za naše standarde samomorilske,... itd. pač juga in ostanki od olimpijade.

mi smo pač računali na poceni čago z malo smučanja (ali pa tudi ne) pa na koncu ugotovili, da lahko gremo za tak denar kamorkoli.

vglavnem preveri cene, novo leto (en teden pred in en po) je posebna tarifa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kolegi gremo dol za novo leto v tem terminu vikendica za 6 oseb 100 eur/dan rezerviral sem jo konec novembra drugače 60-80 eur/dan smučarska karta 20 mark/dan

Popravljeno . Popravil lo1ma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kolegi gremo dol za novo leto v tem terminu vikendica za 6 oseb 100 eur/dan rezerviral sem jo konec novembra drugače 60-80 eur/dan smučarska karta 20 mark/dan

Ok ceneje kot je bila naša ponudba za hotel ampak meni osebno še vedno predrago ko vračunaš še karto, prevoz, hrano, itd, te pride sigurno 300+ eur za enih 5 dni.

boste povedali kake so proge, če so še vedno katastrofa al je že kaj boljše.

uživajte! :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi gredo dol z nekim BUSom in jih pride 14 dni z zavarovanjem okrog 50k..?!

men se slis mamljivo na moc!

sam iz sedeznicam se mi ne vozet da vas ne bomo hodil pobirat... cccCCC :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apartma za 385 € za 4 ljude za en teden! Plus smučarske karte, hrane bomo nekaj seboj vzeli, ker je kolegica alergična na žita (cialekija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apartma za 385 € za 4 ljude za en teden! Plus smučarske karte, hrane bomo nekaj seboj vzeli, ker je kolegica alergična na žita (cialekija)

..............žita??....v bosni??????????? :blink: :? ........pa dobro,kam greste vi to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnili pa se boste kot pešci ali kaj ? MB in povrh še kombi je zelo iskana roba v bivši Jugi. Nočem te strašiti ampak tako pač je. Edin če najdete kako varianto z garažo oz. varovanim parkiriščem, pa še takrat ni ziher.

A v Ljubljani pa ne kradejo ??? :hmm:

Ne, kje pa , samo za dalj časa si sposojajo in ponavadi ne vrnejo !!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ali ima kdo kakšne informacije kako kaj letos izgleda smučarija na Jahorini

Jaz mam. Mi je emajliral prijatelj iz Sarajeva. :love1:

Včeraj je smučal in jutri gre spet. Snega je ful in ga ne vejo kam dat.

Turiste tudi ne vejo kam dat. :blink:

Je menda ogromno Slovencev, pa tudi kar nekaj Madžarov se najde ( zanimivo, ker jih prejšnja leta ni bilo) , Zagrebčanov je za na roko preštet (itaq).... skratka, cene so menda kar navite , kar se tiče pijače in hrane (kje pa niso ) , se pa tudi kar trudijo, da bi smučišča zglancali ( :OK: ) , vlečnice&stuff pa ni vredno zgubljat besed - so pač take kot so.... Je pa žur (menda :eek: ).... Karta od ponedeljka do petka je cca 15.000 sit, kar je v primerjavi z Italijo ali nami, đabe.... Je pa zanimivo to, da so ugodni 7 dnevni polpenzionski paketi v hotelu (npr. Rajska dolina), kjer imaš za 168 eurov sedem dni zajtrk in večerjo in seveda postlo in vse kar spada zraven..... Tako , da, razmisli.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam....

Edini problem je, da na veliko kradejo.... Vdirajo v avtomobile, hotelske sobe, ...

Zato čim manj vrednih stvari puščati v avtomobilih, sobah, apartmajih.

Drugače pa je povezava smučanja z zabavo na najvišjem nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na veliko kradejo...

Viš, tega mi pa ni reku.... :unsure:

Zihr ma tut on kej zravn :yes:

Kako ne, saj je Bosanc... :lol:

Pa res, od kje pa njemu nov PC, pa priklop na internet , pa smuči, pa..... :kva2:

Hitno, da pozovem raju : "Nedim, Nedim, ej, dal si znao, da je Damjan lopov!!!?? :P

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini problem je, da na veliko kradejo.... Vdirajo v avtomobile, hotelske sobe, ...

Zato čim manj vrednih stvari puščati v avtomobilih, sobah, apartmajih.

Drugače pa je povezava smučanja z zabavo na najvišjem nivoju.

Takole ti bom povedala. Bila sem sicer na Bjelašnici ... avti so stali pet dni pred hotelom, od tega BMW petica in BMW sedmica ... pa ni bilo na njih nobene praske ali sledi nasilja. V avtih so bile tudi potovalke, ker smo šli vmes za tri dni še drugam, z avtobusom.

Bila sem tudi v Sarajevu in drugod pa Bosni, tako z motorjem, kot z avtom, pa nikoli nobenega problema.

No zadnjič sem pustila avto čez noč v Ljubljani, v centru. Nekdo je hotel vlomit, pa so ga med dejanjem očitno zmotili ... pustil mi je zjebano ključavnico in za 35.000 SIT škode ...

Tako, da ne bi ravno o tem, kako je Bosna nevarna zaradi kraj ... :doze:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!