Skoči na vsebino

Bobek in Vale


Priporočene objave

Bobek ko pridem v LJ se greva sprehajat :naughty: :P

Samo, da ti ne bo narodno če naju bo celo pot slikal , priznani fotograf Peter Uhan :OK: :OK:

A ja pot bo pa predvidoma - Po Čopovi gor in dol, dva kroga po Prešercu in nato do Mačka, kjer te častim izbrano pijačo :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deal :OK: ... spoznal me boš po živordečih čevljih z 11cm peto :naughty:

:wub: :OK: :004 :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :OK: :wub:

manka nama samo še datum :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidta, pa imata miren kotiček za zment se. Mi bomo sam špegal. :ph34r: :blink: :blink:

Jaaaa. Čist mal. Na eno uč. Pa tisti, ki ne znamo ust zaprtih držat, bomo še kakšno rekl. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ti ne bo narodno če naju bo celo pot slikal , priznani fotograf Peter Uhan :OK: :OK:

A ja pot bo pa predvidoma - Po Čopovi gor in dol, dva kroga po Prešercu in nato do Mačka, kjer te častim izbrano pijačo :D B)

Lahko še snemam zraven? :wub: :ph34r: :notworthy: :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ti ne bo narodno če naju bo celo pot slikal , priznani fotograf Peter Uhan :OK: :OK:

A ja pot bo pa predvidoma - Po Čopovi gor in dol, dva kroga po Prešercu in nato do Mačka, kjer te častim izbrano pijačo :D B)

Za odlične fotografije vajinega sprehoda lahko poskrbim tudi jaz, sam že zdej prosim za dovoljenje za objavo le-teh na forumu! :P :lol1: :rolleyes: O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes bom pa se SR71 najel pr Bushu, da bomo lazje pol reportazo naredl! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

datum je že znan? ;)

Že. B) Sam je še skrivnost. :( Menda bo pa v sredo v Slovenskih novicah na sredini objavljeno. :010

p.s.

Edini znan podatek pa je, da se bo Bobek, zdaj ko vsi vse vemo, skušal zamaskirati in bo svojo znano frizuro zamenjal za :afro2:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že. B) Sam je še skrivnost. :( Menda bo pa v sredo v Slovenskih novicah na sredini objavljeno. :010

p.s.

Edini znan podatek pa je, da se bo Bobek, zdaj ko vsi vse vemo, skušal zamaskirati in bo svojo znano frizuro zamenjal za :afro2:

:P

Desni zgornji kot??? :naughty:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, razočarala si me kao čovek i kao komunista. :hmm:

Alter samo zate bom tangice na kazalcu leve roke vrtela ... za svobodo z ... naprej ... :) :yea1:

HUDIČA TOLE TEMO SEM PA ŠELE ZDEJLE OPAZLA .... A MI LAHKO KDO POJASNI ZA KAJ SE GRE ... :? :hmm: :? ... Je Radio B spet kake trače objavljal ... je to zgolj naključje ... ali pa so morda vsega krivi moji rdeči čevlji ... ah ne ... verjetno bi jih Manu rada spet mal po goli riti dobila ... JA, TO BO TO ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......zeh....... :doze:

Če si gledal film Sostanovalka pol veš kje je končal rdeč čevelj z 11cm, zelo ozko peto :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!