Skoči na vsebino

Vodni park


Priporočene objave

Sploh ni nič posebnega! :?

A niso nekaj govoril o največjem vodnem parku v Evropi? To temu sedaj ni nič podobno!

Kje so pa tobagani in podobene stvari?

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni nič posebnega! :?

A niso nekaj govoril o največjem vodnem parku v Evropi? To temu sedaj ni nič podobno!

Kje so pa tobagani in podobene stvari?

...tist ni hotel, ampak pokriti bazeni&stuff :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim prejk kupit delnice od btc, bojo še ornk zrasle

ne bi se čudil da bi nastala tam še kaka SM ali freestyle proga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in fajn sam v LJ pa ta zadeva ne paše,med tistim đumbusom pa slabim zrakom,...

Spet gre sam za $.

To bi mogli prenest nekam v naravo ali vsaj na obrobje LJ,če že more bit v centru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki je izbiral lokacijo ni iskal najbolj primerne lokacije glede na užitek obiskovalcev, ampak en bolj zapleteno stvar, in sicer dobiček :)

Tako slab zrak pa tudi ni v BTC-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in fajn sam v LJ pa ta zadeva ne paše,med tistim đumbusom pa slabim zrakom,...

Spet gre sam za $.

To bi mogli prenest nekam v naravo ali vsaj na obrobje LJ,če že more bit v centru

Če se ljudje tam, kjer je zadeva postavljena nebodo vredu počutili, nebo nič z $, kar ti izpostavljaš za razlog lokacije.......

Če že mora biti v centru (LJ?) bi lahko park prestavili na obrobje (LJ?)........ :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in fajn sam v LJ pa ta zadeva ne paše,med tistim đumbusom pa slabim zrakom,...

Spet gre sam za $.

To bi mogli prenest nekam v naravo ali vsaj na obrobje LJ,če že more bit v centru

...za žabe bo dobr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdaj bo to zgrajeno...bomo dočakali v študentskih letih ali ne...ideja je dobra sam kraj bibil bolj primeren kje drugje..čeprav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva bo zgrajena do konca leta 2004 na območju med Kolosejem, Milleniumom ter Bratislavsko in Letališko cesto...z deli pa so že začeli in temu primerno zasvinjali vse okoliške ceste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ufffffffffffffffffffffffff

Moje natančno oko....seveda podkovano z vrhunskim znanjem gradbeništva........predvsem pa v sodelovanju z bogatimi izkušnjami s področja poškodb takšne in drugačne narave........je opazilo neizmerno veliko možnosti,mest,raznih potencialnih točk......za izterjavo visokih odškodnin!!!!!!!!

Dvakrat grem tja in nabral bom poškodb za kakšen "pregrešno" drag moped!!!!!

JUHEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a šampon, žajfo, zobno pasto in sipino kost ti tam dajo, al morš zravn prnest? :P kako je z izposojo jet-skijev? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

Umivališće za Fuđine, Štepanjac, Savsko in BES tri ter podobno......

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat, da bi se kaj prida okužili...saj bojo dost klora not zlili.

Ma verjetno bom hodla ene 2x tedensko tja.....se mi ne bo treba barvat na blont, sam tam bom mal laske namočla pa bom ratala kmal natur bjonda :kva2: :rolleyes:

Alla :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:

Umivališće za Fuđine, Štepanjac, Savsko in BES tri ter podobno......

:SS  :SS

Tega se tudi sam bojim.

Še kot mulci smo pred leti hodili na Kodeljevo in se spomnim, kako je to zgledalo.

Po eni strani sem vesel, da bomo imeli tak vodni park v LJ in da se mi ne bo treba vozit v Čatež ali pa v Bernardin in tako zapravljat še keš za prevoz. Sama pot do Bernardina me pride z benzom in cestninami 6.500 SIT. Upam, da bom za ta keš dobil dve karti za omenjeni Vodni park.

Glede na to, da je ta park v BTC-ju v bližini Koloseja (tam na parkirišču vsak dan vlomijo v kar nekaj avtomobilov, ukradejo nekaj denarnic - točne podatke naj pove Kekec III) se bojim, da se bodo kraje razširile tudi v garderobe vodnega parka.... :fight2: :fight2: :fight2:

Jaz bom vsekakor šel pogledat v vdoni park.

Če pa bo svinjarija ali pa bo po kompleksu odmevalo dretje v stilu meki L, me pa tam ne bodo več videli.

To je samo moje skromno mnenje, zato mi ne po PM-ju pošiljat obtožb, da po forumu širim rasno nestrpnost.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!