Skoči na vsebino

Vodni park


Priporočene objave

no ja zgleda kar Ok za kako pivo spit pa vržt oko na ljubljanske ritke v bikinijih! evo lublančani nebo več treba v ledru na 3M, samo bermude, trebuh noter, pivo v roke pa se namakat v bazenček in čekirat sceno. :OK: :grim

PS: pa malo fotkat na skrivaj pa tu limat da bo še ostala slovenija vedla kaka je LJ scena :devil:

PS2: pupa ne se bat, kolikor poznam LJ bodo cene tak navite, da ne boš ravno dosti jih vidla da bi se odli umivat tja :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imaš Pervy tudi prav....

kar me skrbi je, da je vedno manj vode in vedno več obvestil čez poletje pošiljajo, naj pazimo na vodo itd... teli kreteni bodo pa hektolitre (večje mere že ne poznam) "zlivali stran"..........

kam gre ta svet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hl = 0,1 m3 = 100 l

Podtalnice v LJ in okolici kolikor hočeš.

Samo popolnoma pitna ni vsa.

Za kopanje je pa dobra.

Hej, ko smo že pri vodi,

kako tvoja pipa in kotliček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hl = 0,1 m3 = 100 l

Podtalnice v LJ in okolici kolikor hočeš.

Samo popolnoma pitna ni vsa.

Za kopanje je pa dobra.

Hej, ko smo že pri vodi,

kako tvoja pipa in kotliček?

ne sprašuj :BUA: me včeraj ni bilo nič doma, nič novega na obzorju.......

Brrrm ne vem če je podtalnice kolikor hočeš, ker vsako leto opozarjajo, da naj pazimo na vodo, itd... in prepovedi pranja avtomobilov itd...... in za letos je napovedano precej sušno poletje......... z resničnimi sušami..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS2: pupa ne se bat, kolikor poznam LJ bodo cene tak navite, da ne boš ravno dosti jih vidla da bi se odli umivat tja  :grrr

.) .) .) Ah za njih ne bo vstopnina problem, majo oni Mercedes, Bmw, Audi pa se kaksen nereg. skuter ali motor mal za vozt, sigurn pa bo kaksen "komsija" delu na front gate pa bo cena "ugodna".

:closedeyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ! v amerskem stilu: slo je svobodna dežela ! :OK:

vsakdo lahko gre kamor hoče ! tudi v btc če želi !

pa tudi kakšen drek lahko poje ! če mu paše ! :fredy:

pa tudi doma lahko noge v lavorju namaka in zravan "L" -ka če mu paše :devil: !

še kakšna nejasnost ali neumnost ? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kakšna nejasnost ali neumnost ?  :alien1:

Mal cinizma:

ti boš dal za karto npr. 3.000 SIT, vratar bo pa spustil svoje rođake notr za đabe

(doživel to večkrat na Kodeljevu)

ti se boš pred vhodom obvezno stuširal, eni bodo šli pa mimo tebe direkt v bazen

(doživel to večkrat na Kodeljevu)

se boš ulegel na ležalnik, kjer boš hotel imeti mal miru, saj si pošteno plačal, okol tebe se bodo pa podili in kričali npr. Ej Rasim, Rasim pejt sem no. U jebemu mater ta tobogan. ej kva čeb dal gor en gilet, Ej Faho,....

(... )

Pol boš iz ležalnika gledal kake mlade joške in ritko in te bo en (po izgledu kot redar iz globala, 2 m, obrit po glavi, roke lopate, IQ = temperaturi vode v bazenu) lopnil po rami in te z mekim L ogovoril: Ej stari kva ti gledaš naše pičke

(... )

ko boš šel domov, boš opazil, da so ti vlomili v garderobno omarico in je šel tošelj z dokumenti skupaj s ploščico avotradija

(..... )

na parkirišču boš našel svoj avto, v katerega je bilo vlomljeno

Tadej

In koš mislil, da se ti je zgodilo že dovolj hudega, se bo od nekje vzela una gorila z IQ = 33 stopinj in črnim pasom iz karateja in končano OŠ v desetih letih in se bo spomnila, da si ti un, ki je prej na bazenu gledal njihove pičke in jih boš še fasal

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem tole prebrala, mi je prišel na misel komad:

Such a perfect day  :OK:

meni pa PARANOJA!!!! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loooolll Tadej, pa ti maš vedno samo najbolj črne scenarije u glavi...Mater mora bit zanimivo bit ti .... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loooolll Tadej, pa ti maš vedno samo najbolj črne scenarije u glavi...Mater mora bit zanimivo bit ti .... :004

Te črne scenarije sem doživel na kopališču Kodeljevo v LJ med leti 1985 in 1988. No, razen unega z batinami na parkirišču Thank God!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te črne scenarije sem doživel na kopališču Kodeljevo v LJ med leti 1985 in 1988. No, razen unega z batinami na parkirišču Thank God!

Tadej

ja.. to pa je prišlo na vrsto leta 2003.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal cinizma:

bi reku da ga ni prou dost.

Je že tako, da je v LJ nujno potrebno "biti opažen" za vsako.

Ostalo je pa stranski produkt, ki se zgodi ali pa tudi ne.

:topic: Ej Tadej, a ma redar v globalu res 2m al se ti sam tak zdi. Zdej sem pa orng v dilemi al naj jutri grem tja al raje ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Ej Tadej, a ma redar v globalu res 2m al se ti sam tak zdi. Zdej sem pa orng v dilemi al naj jutri grem tja al raje ne.

Pejt ga zmert.... :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi reku da ga ni prou dost.

Je že tako, da je v LJ nujno potrebno "biti opažen" za vsako.

Ostalo je pa stranski produkt, ki se zgodi ali pa tudi ne.

:topic: Ej Tadej, a ma redar v globalu res 2m al se ti sam tak zdi. Zdej sem pa orng v dilemi al naj jutri grem tja al raje ne.

redar, ki ga je bilo včasih videti pred liftom v Global je imel 150, precej nabildan in verjetno precej malega lulčka........ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imaš Pervy tudi prav....

kar me skrbi je, da je vedno manj vode in vedno več obvestil čez poletje pošiljajo, naj pazimo na vodo itd... teli kreteni bodo pa hektolitre (večje mere že ne poznam) "zlivali stran"..........

kam gre ta svet  :slap:

pupa, si v redu? Just checking ...

PS: teli kreteni bodo verjetno za to vodo plačali dovolj ,da se količina vsaj dvakratno nadomesti... saj veš, kapitalizem pa to ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm ne vem če je podtalnice kolikor hočeš, ker vsako leto opozarjajo, da naj pazimo na vodo, itd... in prepovedi pranja avtomobilov itd...... in za letos je napovedano precej sušno poletje......... z resničnimi sušami..........

zdaj me pa še samo prepričaj ,da bodo vsak dan novo vodo natakali, ker ne poznajo čistilnih naprav, klora, itd ... pa bom začel takoj vpiti "zaroooota proti H2O""""

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš šel domov, boš opazil, da so ti vlomili v garderobno omarico in je šel tošelj z dokumenti skupaj s ploščico avotradija

(..... )

na parkirišču boš našel svoj avto, v katerega je bilo vlomljeno

Tadej

In koš mislil, da se ti je zgodilo že dovolj hudega, se bo od nekje vzela una gorila z IQ = 33 stopinj in črnim pasom iz karateja in končano OŠ v desetih letih in se bo spomnila, da si ti un, ki je prej na bazenu gledal njihove pičke in jih boš še fasal

... pol pa, ko te bo nalomu, ti bo še reku z L - ej, a si ti hotu mojo pičko prej tam brit, a? A? men so vŠeČ poraŠČenje :! :)

Tadej, ... kako naj rečem ... a saj ti ni treba tja it, veš ... sj maš motor: pel se na izlet, na Sočo kravlat, al pa na morje mal nag se kopat ... saj znaš ... vsi to znamo ... jebeš vodni park ... in če ne greš tja, te stanje tam ne boli, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te črne scenarije sem doživel na kopališču Kodeljevo v LJ med leti 1985 in 1988. No, razen unega z batinami na parkirišču Thank God!

super. DAns je tu kapitalizem. Delodajalec bo namestil take vratarje, ki ne bodo (mogli/smeli/upali) delati izgube s spuščanjem "sosedov"... kdor bo hotu "žilet namestit" bo morda občasno odstranjen ... pa tko ... saj, v TOLAR zaupamo ... a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

redar, ki ga je bilo včasih videti pred liftom v Global je imel 150, precej nabildan in verjetno precej malega lulčka........ :BUA:

v "paralelnem svetu" je imel pravega orjaka, v višino in obseg čez ramena pa je meril 273,2 cm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, v torek smo šli pogledat.

Ker smo dobili info, da je med vikendi nepopisna gneča, smo šli raje ta deževni torek.

Vzeli smo osnovno karto za 1.800 SIT (ne zajema saven in nekih kopeli) za 2 uri.

V celem kompleksu je bilo mogoče 30 obiskovalcev. Fužinarjev & Co ni bilo videti. Le dve Mireli.

Garderobe ful prostorne, čiste, po tleh talno gretje. Voda ne preveč topla. V osnovni vstopnici je bilo všeto:

- masažni mehurčki

- divja reka

- zunanji bazen z dvema vrelcema

- votlina

- bazen z valovi

- otroški bazen

- otroški tobogan (15 m)

- neka igrala iz aketrih teče voda

- turška savna (kopalke obvezne :( :( :( )

- dva tobogana dolga okoli 150 m (tista, ki se vidita od zunaj)

en tobogan je črn, notri pa svetlobni efekti, pa megla kot v diskaču

po drugem toboganu se pa pelješ dol na blazini oz. čolničku

- vodena aerobika

- dva jacuzija

Čistoča je OK, glede na akvapark Bohinj v Bohinjski Bistrici pa nadčista.

Kopališki mojstri in večina drugege osebja je zgleda da študentov Fakultete za šport.

Ležalniki otmeni, ploščice kvalitetne, balkoni iz tika.

Po 20-ti uri se začne happy hour = - 20% popusta, začeli so prihajati parčki. Tako mlajši in malo starejši. Pa kakšna bejba je prišla plavat.

Splošni vtis:

Zelo lepo, mogoče že mal "fensi", cena osnovnega paketa ugodna. Bomo šli še večkrat med tednom, tko zvečer za 2 uri.

Uno iz začetka topica: umivanje za Fužine in Jarše še ni in močno upam, da tudi ne bo. Tko da bomo šli čimvečkrat. Prišparaš čas, ker se ti ni treba nikamor vozit. Prej smo se vozili v Terme Snovik, ki so najbližje, se pa glede na Atlantis skrijejo, cena pa je enaka, oz, še dražja, če šteješ bencin in zgubo časa za vožnjo.

Skratka super!!!

Tadej

PS: lahko pa kakšno deževno sredo spremenimo lokacijo OLP-ja in se za dve urici dobimo v Atlantisu.

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Fužinarjev & Co ni bilo videti.

To, je vse kar sm hotu zvedt :blink: :D .upam da tko tud ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!