Skoči na vsebino

Novi Passat


Morpheus

Priporočene objave

Prvotno so ga hoteli zamenjat ze Poleti 2004 sedaj bi pa naj prišel šele Aprila 2005 na tržišče!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma,... te luči, ravno pa okroglo, že fulkrat videno, malo dogčas, a kaj češ, mainstreem je mainstreem. <_< Pri takem avtu pač ne riskiraš, VW pa bo itak zadnji, ki bo eskperimentiral z obliko...

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Se mi samo zdi? Ampak meni mnogo slici na Phanteona - vecjega brata iz iste tovarne :grim

Res je malo podoben Phanteonu, to velja predvsem za zadnji del :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Phanteonu je res podoben ,kar pa ni niti tako slabo.Itak pa pri marsikateri firmi delajo avtomobile na enak stil (obliko),le mera(in cena) je tista ki potem loči modele.Recimo novi S40,S60,S80!Se mi zdi da se še pri nobeni firmi niso lotili treh tako oblikovno identičnih avtomobilov.Sploh recimo S60 in S 80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je malo podoben Phanteonu, to velja predvsem za zadnji del :hmm:

A se meni zdi, al je mal Phanteonu podobn, morda od zadaj, v zadnji zadek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no tist spredej vse kromiran okol tablce mi je čudn. pa lahko bi biv mav bl spremenjen. sej je skor isto k tastar :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še sliki karavana...

No, tako se razlicica za mlade, dinamicne druzinice... B)

Kaj pa bo prinesla $$$ politika novih modelov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

Najlepši Passat do sedaj pa meni osebno so Passati sploh všeč ko 300 :devil: !!!Enostavno :wub: !

Mamo doma Passata že leto al pa mčkno več in sicer ta najnovejšiga Variant!Pa še prej smo imeli eno generacijo starejšega!Super avto :OK: !

Upam da bom lahko očita s temi slikami premamil da bo na nakup novega avta ki ga načrtuje v kratkem še malo počakal pa kupil tega novega...saj glede zunanjosti!

Samo kako bo pa kaj s ceno bomo pa videli samo če se bo cena zvišala za tako OPAZNO kot se je iz prejšne na zdejšno generacijo bo to kar pošten finančni zalogajček <_<

P.S.:

Sicer off topic ampak morm pohvalit tanovega Golfa!!!Luškan avto...cena ravno nasprotna(mal opreme pa smo na 5mio :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo ve kok bo ta passat dražji od zdjšnjega. Karavn je pa ful lep, sploh audi s6 stil auspuhi.

:SS :SS :SS :SS

dražji bo za x3.452 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste pa lohk ziher, da bo prav tak novi passat? Sej so to itak samo risbe, lohk da bo pol mnogo drugacen.

Aja, se moje mnenje; oblika podobna phaetonu, nic pretresljivega, da bi rekel vau. No, sej tega nisem reku se pri nobenmu VW avtomobilu. Sploh za obliko. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

Najlepši Passat do sedaj pa meni osebno so Passati sploh všeč ko 300 :devil: !!!Enostavno :wub: !

blagor najstniku ki je v Passata zalublen in ne v kako prsato sošolko ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor najstniku ki je v Passata zalublen in ne v kako prsato sošolko ....

Zakaj? Ce realno pogledas - vec ima moznosti da pride pri teh letih do sosolke kot do passata ;) Mislim seveda nakup passata z lastnim denarjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Ce realno pogledas - vec ima moznosti da pride pri teh letih do sosolke kot do passata ;) Mislim seveda nakup passata z lastnim denarjem ;)

tudi temu se bi dalo ugovarjat...lahko oropa banko...lahko zadane na loteriji...verjetnost je tam tam.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi temu se bi dalo ugovarjat...lahko oropa banko...lahko zadane na loteriji...verjetnost je tam tam.... :lol1:

lahko "fotra pregovori naj še malo počaka in potem kupi tega tanovega, res najlepšega passata doslej" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva ste se pa zdej name spravl :P :D ...sam mi je res tale pasat všeč...čeprov so mi nasplošn vsi oz. zadnja 2 uni prej so prestari pa niso lepi!

@SimRu:Nič ne skrbi ti do ljubezni do mojih PRASTIH sošolk :wub: ...ljubezni kolkor češ :OK:

@cyc:Hvala ker realno gledaš :D ...IZ TVOJIH UST V BOŽJA UŠESA :lol1:

@thundercat:Ne sm pa raje brez Passata...mam že dost opravka s polcijo :BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!