Skoči na vsebino

Novi Passat


Morpheus

Priporočene objave

:lol1: Sm učeri očita poklicu pa sm mu slike od passata tegale pokazu...pa najprej sm ga prašu kva misl d tole je pa on tko čist hladnokrvno d je Phaeton...pol sm mu pa povedu d je tanov Passat pa sm mu pokazu še karavan sliko je pa sam pogledu pa takoj prašu kdaj pride vn da ga kupmo...pa k je zvedu d Aprila 05 je reku d bomo s tem kr še eno sezono skos dal pol pa takoj po tegale tanovga :OK: ...kaj bo pa res bomo pa vidl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

No po neuradnih podatkih sm slišu da pride tanov Passat limuzina k nam marca 2005, karavan pa septembra 2005! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Sm učeri očita poklicu pa sm mu slike od passata tegale pokazu...pa najprej sm ga prašu kva misl d tole je pa on tko čist hladnokrvno d je Phaeton...pol sm mu pa povedu d je tanov Passat pa sm mu pokazu še karavan sliko je pa sam pogledu pa takoj prašu kdaj pride vn da ga kupmo...pa k je zvedu d Aprila 05 je reku d bomo s tem kr še eno sezono skos dal pol pa takoj po tegale tanovga :OK: ...kaj bo pa res bomo pa vidl!

Samo da je Passat. Jao slovenceljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :wub:

aprila 2005 pravš dau vn prsu??

no mogoce si premislm pa namest Honde Civic Type-R izberem tega passata :D

To boš pa za vedno obžaloval, pomojem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Sm učeri očita poklicu pa sm mu slike od passata tegale pokazu...pa najprej sm ga prašu kva misl d tole je pa on tko čist hladnokrvno d je Phaeton...pol sm mu pa povedu d je tanov Passat pa sm mu pokazu še karavan sliko je pa sam pogledu pa takoj prašu kdaj pride vn da ga kupmo...pa k je zvedu d Aprila 05 je reku d bomo s tem kr še eno sezono skos dal pol pa takoj po tegale tanovga :OK: ...kaj bo pa res bomo pa vidl!

Jaaaa, gremo ga kupit, juhu. No, samo, da mate veselje s plehom doma :) Ti ga privoščim. Drugače pa počaki še kako leto po tem, boš 1 leto starega dobo pol cenej. Ni treba vse na vrat na nos, razn če maš hudo veselje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

slovenski avto leta za 2006 je passat :OK: :OK: :OK:

To verjetno zato, ker ga je slovenec narisal. No, pa sej je bilo tudi za pričakovati, ker smo precej "nemška" dežela kar se avtomobilov tiče. Ta Passat je sicer precej lepši od predhodnika, ampak še zmeraj je "dolgočasen". Mazda 5 in Seat Leon sta za moje pojme precej bolj oblikovalsko napredna, medtem ko se VW pač drži svojih tradicionalnih linij kot pijanec plota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako mnenje. Tudi na Hrvaškem je avto leta Passat.

Po mojem mnenju bi moral biti avto leta tisti, ki prinaša nekaj novega na trg, drugačen dizajn, inovativnost-svežina... Racionalnost je za avto leta po mojem povsem drugotnega pomena. Po mojem menju bi moral biti avto leta 2006 Honda Civic, ampak zaradi znanega pravila (v SLO 50 prodanih primerkov) ni bil niti v izboru.

Ko je Mazda dobila dvakrat zaporedoma to lovoriko, se je en kup privržencev nemških avtomobilov pritoževalo, da je kuhinja in blablabla... Zdaj, ko je pa že drugič VW, je pa to normalno, saj so najboljši avti, a ne :devil:

Jaz sem glasoval za Fiat Croma (čeprav mi na pogled sploh ni všeč, ampak je nekaj novega v tem razredu) in za Seat Leona. Po pravici povedano, pa mi noben od 15. ponujenih modelov ni bil kaj preveč všeč. V izboru sta manjkala Honda Civic in Alfa 159.

LP

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasen avto! :OK:

(Itak ga pa čez Audija NI) :devil:

a ti vidiš na skretu od avta samo štiri krogce :eek:

še enkrat poudarjam narcisoiden avto drag za vzdrževat kot hudič pa ista mehanika kot v Passatu

da ne zgubljamo besed v komfortu ter prostoru ki ga v A4 avant ni bilo

Passat :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kontrapasatovska :kva2:

Od kolega kolega :P je kupil novi passat 2.0 TDI za nekaj čez 8 mio. No po dveh tednih mu je zaribal sredi LJ in čaka na novo mašino. Malo si je poslabšal mnenje o passatu, čeprav je s prejšnjim modelom(l. 2002) prevozil nekaj čez 300k km brez kakšnih večjih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kontrapasatovska :kva2:

Od kolega kolega :P je kupil novi passat 2.0 TDI za nekaj čez 8 mio. No po dveh tednih mu je zaribal sredi LJ in čaka na novo mašino. Malo si je poslabšal mnenje o passatu, čeprav je s prejšnjim modelom(l. 2002) prevozil nekaj čez 300k km brez kakšnih večjih težav.

Mojmu fotru je pr tastarmu modelu(l.02)tapru mesc šu katalizator,u 3eh letih je pa zamenju že četrt mašine...evropejska jajca jst pravm :SS

Čeprov je tale tanov pasat kr všečen :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tudi najboljši crkujejeo :grim

itak pa so vse korete štancane na brzaka da se kuje dobiček... :angry2:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kontrapasatovska :kva2:

Od kolega kolega :P je kupil novi passat 2.0 TDI za nekaj čez 8 mio. No po dveh tednih mu je zaribal sredi LJ in čaka na novo mašino. Malo si je poslabšal mnenje o passatu, čeprav je s prejšnjim modelom(l. 2002) prevozil nekaj čez 300k km brez kakšnih večjih težav.

Mojmu fotru je pr tastarmu modelu(l.02)tapru mesc šu katalizator,u 3eh letih je pa zamenju že četrt mašine...evropejska jajca jst pravm :SS

Čeprov je tale tanov pasat kr všečen :wub:

Kako je pa to mogoče, če so pa Folcvagni tako kvalitetni in vzdržljivi avti, pa še v Nemčiji jih delajo :?

civic3-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa to mogoče, če so pa Folcvagni tako kvalitetni in vzdržljivi avti, pa še v Nemčiji jih delajo :?

Ja v Nemčiji jih delajo ja...za Ameriko!

Za h nam pa uni turki pa pakistančki delajo ta jajčka :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a ti vidiš na skretu od avta samo štiri krogce :eek:

še enkrat poudarjam narcisoiden avto drag za vzdrževat kot hudič pa ista mehanika kot v Passatu

da ne zgubljamo besed v komfortu ter prostoru ki ga v A4 avant ni bilo

Passat :OK: :OK: :OK: :OK:

Jaz sem imel prej A6, sedaj imam pa Passata. Stroški vzdrževanja (servisi) so zelo podobni, skoraj enaki.

Glede prostora se novi passat bolj lahko primerja s starim A6 (od 1997 naprej). notranje mere so praktično enake.

A4 pa je tudi meni malo majhen(precej manjši od passata). Bolj primerljiv po velikosti z BMW3.

Sicer so pa Audiji in VW dobri avti. Sem imel obojih kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer so pa Audiji in VW dobri avti. Sem imel obojih kar nekaj.

Verjetno se zavedaš, da te tale poved naredi potencialno tako precej kompetentnega, kot tudi precej pristranskega. :) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako mnenje. Tudi na Hrvaškem je avto leta Passat.

Po mojem mnenju bi moral biti avto leta tisti, ki prinaša nekaj novega na trg, drugačen dizajn, inovativnost-svežina... Racionalnost je za avto leta po mojem povsem drugotnega pomena. Po mojem menju bi moral biti avto leta 2006 Honda Civic, ampak zaradi znanega pravila (v SLO 50 prodanih primerkov) ni bil niti v izboru.

Ko je Mazda dobila dvakrat zaporedoma to lovoriko, se je en kup privržencev nemških avtomobilov pritoževalo, da je kuhinja in blablabla... Zdaj, ko je pa že drugič VW, je pa to normalno, saj so najboljši avti, a ne :devil:

Jaz sem glasoval za Fiat Croma (čeprav mi na pogled sploh ni všeč, ampak je nekaj novega v tem razredu) in za Seat Leona. Po pravici povedano, pa mi noben od 15. ponujenih modelov ni bil kaj preveč všeč. V izboru sta manjkala Honda Civic in Alfa 159.

LP

Ja, se strinjam :OK: Ko sem lani kupoval Mazdo 3, je bil v salonu en pemeten "nemškutar", ki ja razlagal, da dizelski motor v Mazdi 3 ne more iz sebe spravit nič. No, po 10.000 prevoženih km je jasno, da ni tako. Seveda je prisegal na Passata in Golfa. Tud moj fotr je bil tak, dokler ni imel prvega japonskega avta (Subaru), sedaj mu pa na pamet ne pade, da bi kupil kaj evropskega. Meni pa tud ne. Ampak smo pač še vedno "nemškutarska" dežela. Časi so pa že dolgo drugačni. Avtomobile danes samo še sestavljajo, ne pa delajo v klasičnem pomenu besede. Stokrat raje imam avto "made in Japan" kot pa štiri krogce ali kaj drugega, ki je v resnici "made in Turkey, Hungary..." Honda, Mazda, Subaru (malo manj Toyota in Nissan) so zakon :OK: :OK: :OK:

Tud vse ostalo je marsikdaj bolje (in tud precej ceneje kot deutsch. Je pa zanimivo, da nihče ne gleda na ceno. Menim, da ni noben problem naredit dobert avto za 20 mio SIT. Problem pa je naredit dober avto za 4 mio SIT. :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časi so pa že dolgo drugačni. Avtomobile danes samo še sestavljajo, ne pa delajo v klasičnem pomenu besede.

če sem te prav razumel poševnooke DELAJO :eek:

švabe pa SESTAVLJAJO :P

sej ti dam prav po eni strani :grim samo rabljenega švaba se vsaj za primerno ceno znebiš :grim

poševnookega pa čeprav je še vozen lahko pelješ sam na Dinos :P (še tam se ga branijo)

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabljenega švaba se vsaj za primerno ceno znebiš :grim

Edino Golfa se da hitro in za relatvno dober denar prodat. Ostalo ala Audi, Opel, sploh tiste večje 2L+ mašine ne dobiš zanje skoraj nič.

Zanimivo da se Golf II dizl, še sedaj prodaja tudi po 300k sit in več, čeprav ima prevoženega najmanj 250.000 km. Dobra cena za avto, ki je star 15-20 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino Golfa se da hitro in za relatvno dober denar prodat. Ostalo ala Audi, Opel, sploh tiste večje 2L+ mašine ne dobiš zanje skoraj nič.

Zanimivo da se Golf II dizl, še sedaj prodaja tudi po 300k sit in več, čeprav ima prevoženega najmanj 250.000 km. Dobra cena za avto, ki je star 15-20 let.

ja itaq da ma str Golf ceno :grim

pa veš zakaj :hmm:

z njim se da brez strahu vozit na cviček :grim

men v passatu tud na misel ne pride :grrr (ode koj garancija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!