Skoči na vsebino

citroen C6


Morpheus

Priporočene objave

Stvar ni slaba ,čeprav bi se jo moral rahlo privaditi :rolleyes: samo volana se pa ne bi mogel privaditi,ker je preprosto povedano zelo grd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi zgleda ko avion!! :hmm:

Haaa! :lol1:

Pa se avion z rocno zavoro!!! :blink:

gas gas ti pa se nisi dost cocpitov letal vidu kanede? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaa! :lol1:

Pa se avion z rocno zavoro!!! :blink:

Sej ne bi blo slabo a :D :lol1: joj kolk bi jst z ročno krožu v stupu :wacko:

A je ta avto sigurno že tak, al je sam študija...........mati božja je GRD :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se oblike tiče....končno Vel Satis dobil konkurenco;....kar se notranjosti tiče....nič pretresljivo novega;....skupni vtis....vse skupaj se meni zdi bolj študija kot "zaresen" avto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gas gas: Ali si že kdaj sploh videl pilotsko kabino :wacko:

Linije in instrumenti so mogoče res podobni, samo je res daleč od aviona :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bi bla pa super zadeva za familijo :OK: notr ma res prostora veliko B)

Hehe :) To ni misljen kot druzinski avto btw ... Res pa je da ti nihce ne brani dva otroka zadaj met :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sploh mi ni všeč notr...čist nekaj novega, koncept je fajn za stripe sam uporabnost je pa vprašljiva...sicer pa se na vse človek navadi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst bi pa tole zadevo mel....... in volan ni grd, ce _poznas_ volan od XMa. in ce vemo, da PSA pripravlja V6 2,7 hdi masino...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ce vemo, da PSA pripravlja V6 2,7 hdi masino...... :naughty:

do zdej nisem vedel, ampak se mi pa kar sline cedijo, le 2 deci preveč cc, draga cestnina u pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem, ampak ko se 2,5 tako lepo sliši..še posebej v kakem CX trd turbo2, preprosto najlepši avto na svetu :wub:

sicer pa, V6 je le V6, mali tovornjak po navoru, le še kak 4x4 bi mogli spet vpeljat v igro

nothing moves you like a citro - pravjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je offtopic, ampak enostavno ne morem, da ne bi napisal ...

Sodelavec ima C3. Je velik Citroen fan ... je pisal po forumu Citroen Bilten da dela super, samo od casa do casa mora odklopit akumulator, da se zresetira vse skupaj :D Kasneje je zacel pisati se vse kaj drugega; bog ne daj da se ti vklopi na kriziscu ventilator - takat ti masina crkne. No in ko si na kriziscu in imas jasno vklopljen smerokaz, ti masina "v taktu" s smerokazom povecuje vrtljaje :lol1:

Na servisu so mu rekli, da ima presvoh masino (1.1?). Jaz bi se s tem sicer strinjal, ampak kdo hudica pa prodaja take avtomobile, jih skonstruira .... :naughty:

No, bom pobrskal po unem forumu in dal linke, magari v kako bolj ustrezno temo, ne v tole o C6, ce jo najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveva me nekakšen občutek, da se citro pri avtih višjega razreda ali pri bolje opremljenih avtih nižjega razreda (npr ax 1.4 4x4) bolj potrudi

nekako isto bi moglo veljati za C6, kakršenkoli že bo, ker to ne bo avto za rajo, ampak za ljudi z okusom

na kršavijo novitet PSA sem pa opozoril že v neki drugi temi

vir sem dobil iz ankete izvedene med lastniki nove serije teh avtomobilov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!