Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

Primil sam informacijo da bi ti rad na grobniku sa svojim zipom 70 virkal protiv mojega srja 180?

na grobniku? =)

mislm..če si še vedno za....

gimme a call =)

+38598453288 :yea2:

may tha best men (scoota?!) win :OK:

tko izgubi plača pijačo za vse! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SideWinder SR sam neki me zanima :hmm:

a si že kdaj vidu koko beno voz s svojmu zipam po dirkališu :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SideWinder... ...le opozorilo... ...Beno je s svojim 70 cc ZIPom v nemciji zmagal proti dirkalnim Runnerjem 180 cc - startal zadnji, zmagal brez vsake konkurence... ...still wanna race?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. če bo race magari med poletnimi počitnicami alpa prvomajskimi, pa če me bota Beno in nejgov oče vzela, si sposodim digitalno kamero pa posnamem race :D ceu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vsi stavl na benota, sam en na sidewinderja, pol bo pa sidewinder zmagu, bo pa beno reku "js sm pa na sidewinderja stavu"... :lol1: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se neki o Cerkljah ko so se neki preganjal... :D best lap time je mel Hercigonja (mislim, da ma GSXRa 1000?!?!? :blink) - minuta 6, Beno z ZIPom 70 SP minuta 12... :kva2:

SW, still wanna race?? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sidewinder SR, mislim da ni važno kakšn skuter maš in kolko hiter je, važno je kako dobro voziš ;) in če ti še vedno misliš da lahk zmagaš si poglej mal te slikce ;)

LINK 1

SLIKA 1

SLIKA 2

sicer pa če tale dirka bo bom pa mogoče še pršu mal pogledat ;) ;) ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ja koncno en ko resno misli to mam rad :) :OK: :OK: Vi samo povejte kdaj bo to pa se jaz dol vtrgam pa ce se gre jrk0 pa pero zraven ker to nena smem zamudit :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SideWinder... ...le opozorilo... ...Beno je s svojim 70 cc ZIPom v nemciji zmagal proti dirkalnim Runnerjem 180 cc - startal zadnji, zmagal brez vsake konkurence... ...still wanna race?? :lol1:

i jaz sem prva iskustava uzimal s kroserjem... zadnje moje pa pevenstvo je bilo aprilia cup na rs 250 po grobniku....

im samo ena stvar...grobnik je pravo dirkališče in ne karting stazaa... zip bi tamo dušu podal =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

walda da pridemo, se bom izpit mel ze takrat menda.

res je da mi ne poznamo kako vozijo hrvati, pa grobnik pomoje kar pozna, ce je od tam...ampak v benota pa tudi verujemo in vemo kako vozi :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se neki o Cerkljah ko so se neki preganjal... :D best lap time je mel Hercigonja (mislim, da ma GSXRa 1000?!?!? :blink) - minuta 6, Beno z ZIPom 70 SP minuta 12... :kva2:

SW, still wanna race?? :lol1: :lol1: :lol1:

dj nehite mu govort kok dobr je beno k se bo na koncu premislu pa nau su tekmovat!! :xx:

:OK: ce bo pa race pa usi na benota stavmo pa velik zasluzmo :OK: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

im samo ena stvar...grobnik je pravo dirkališče in ne karting stazaa... zip bi tamo dušu podal =)

Cuj da nebos ti pol dugega pesa mel......Ce beno zmaga nam vsem kaj pridemo z motosveta placas rundo :naughty: :) Si za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena inforamcja....

jaz trenutno mam okrog 35 hp..... beno pa... ne ven 19.20, 21?!

morda 22...

in grobnik ima preveč predogih ravnic,... tako da cel da jaz dan nekemu klincu skuterja ko brez propblema okine na 170 kmh opet beno ne bi imal šanse....

pa druga stvar bi bila če bi se dirkali na karting stazi.... onda bi to bil zanimljiv happenng... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst povem sam to, da CE bo race grem dol z avtom, in lohk se koga s sabo uzamem, ce nima prevoza.......ceprov bi rajs motor.........grobnik :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj da nebos ti pol dugega pesa mel......Ce beno zmaga nam vsem kaj pridemo z motosveta placas rundo :naughty: :) Si za?

ye.... mate pa 1200 članov =)

sem mislil da se runda plača onma ki so na dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D ja sej prišlo nas bo gledat samo ene 10. ;) drugače bo pa tale dvoboj zelo zanimiv. ;)

btw: sidewinder, skuter ti gre 170, a mogoče veš kakšn pospešek imaš (0-100 km/h) pa katere gume boš imel za dirko, pa katere diske. Ker z običnimi diski je nemogoče bremzat pri 170 kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!