Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

Uglavnm: še noben ki se je tako na veliko hvalu, ni nikoli pokazal, kaj zna.

Prav tako je bilo z našim fotrom, ko so se kot vaški fantje s frčoti podili po Trzinu in ko je fotr reku da bo tut dirku (tako kot Janko Štefe in ostala trzinska kompanija, ki so se v preteklosti pojavljali na republiškem prvenstvu...) so se mu vsi posmehovali. Ko pa jih je na Grobniku puščal za sabo tudi po tri in več sekund na krog so vsi utihnili. Ko je postal 3x prvak Yugoslavije in se kasneje redno uvrščal na tekme svetovnega prvenstva v razredu do 500ccm pa so dokončno utihnili.

Govoriti in kritizirati je najlažje!

Mislim da se tudi Speedruner boji, da če bi prišel na Grobnik, bi mu potem zmanjkalo besed za hvaljenje samega sebe.....

Škoda besed za take bumbarčke :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOKAŽI :P

Tako je!

Kužner mi bo sedaj naredil plastike v obliki in repliki Daniel Pedrosa za GP hondico. Ko bo gotova sma se zmenila, da ko bo lepo vreme ( to bo po novem letu) prideva na Grobnik mal sprobat kako se motor s temi plastikami obnaša. Po 2h letih se bom znova usedel na GP... Pridejo baje tudi drugi dirkači in lahko tudi speedruner ter seveda Lipniki!

I am looking forward too!

Samo itaq vemo kaj bo: Lipnik bo pršu, 3x pa lahko ugibamo koga ne bo.... No ja, pa sej smo že navajen ;)

PS: speedrunner vem glede opazk o vožnji, jaz sem samo pokomentiral tisto kar sem prebral nazaj, ker nekaj časa te teme nisem prebiral.... NIKOL NISEM REKEL DA SE NE ZNAŠ PELJATI! VSE KAR HOČEMO JE, DA NAM TO DOKAŽEŠ! Mogoče bomo potem vsi utihnili ko miške, če res tako razturaš kot sam praviš. Jaz (in vabim še Benota) se ti bom osebno :notworthy:

Lipnik je svoje na državnem prvenstvu že dokazal, jaz tudi, zdej si ti na vrsti!

post-18-1070481495.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam razloge zakaj sm takoj napisal da nebom prišel.

Lahko sam samo tri razloge zakaj ti nebi sel na grobnik:

1.Nimas prevoza do Grobnika,in skoda ti je denarja za to

2.Nimas kombinizona celada tak za tebe sploh ne obstaja za rokavice nevem...

3.Starsi te ne pustijo

Zdaj pa povej ti kak je na stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov, in pošteno. Ampak ne maram pa v tej temi izpadt kot da se izmigam, ker se NE! imam razloge zakaj sm takoj napisal da nebom prišel. SW pa je dal v tej temi pobudo, in na koncu utihnil. KDO JE POL P.... izpadu!? Jz ne!

Drugo pa je tudi to, da ne vrjamem da bom s skuterjem lezel na grobnik samo na dirko, če bom imel kako sproti pot pa še nevem. - in še enkrat, s tem se ne izmikam! JZ sm iz NOVIH JARŠ, če kdo hoče tekmovt nej pride sm, jzd se ne precenjujem, tako da vem kaj že ves čas zagovarjam! :devil:

Sej ne bo samo dirka na grobniku ... najprej se bomo vozil po pisti in nakonc dirko naredil. Na grobniku si ponavad cev dan in ne vzames grobnika kot nekaj "sproti" (če se nisi vedu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to zadevo na Grobniku bo treba res sprobati.Jaz bom sabo pripeljal zip-a in hondo pa bom kakšnemu dal za probati.izkoristite priložnost :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to zadevo na Grobniku bo treba res sprobati.Jaz bom sabo pripeljal zip-a in hondo pa bom kakšnemu dal za probati.izkoristite priložnost :yea2:

Pa fantje, če to ni za izkoristit :rolleyes: po pa res ne vem :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pred par dni je došel brand new malossi 172 AC kit... in neke sitne reči..

kako pa napredujem lahko vidite na linku

http://forum.aprilialand.com/viewtopic.php?t=10

stari cilinder malossi ki mi je zaribal je poslan da ga modificirajo na 190.... sem pa želel 209 cc :OK: ampak to ni mogoče z AC cilindrom :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomet, pomet, poje metla.

Ce vas vse pocasi vrnem na temo, ki je namenjena vsem, ki mislijo dirkat na Grobniku ali drugem dirkaliscu z benotom in usklajevanju terminov.

Prepotentno nabijanje o tem kako dobr stritrejsate prihranite za najblizji sank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomet, pomet, poje metla.

Ce vas vse pocasi vrnem na temo, ki je namenjena vsem, ki mislijo dirkat na Grobniku ali drugem dirkaliscu z benotom in usklajevanju terminov.

Prepotentno nabijanje o tem kako dobr stritrejsate prihranite za najblizji sank.

Nič tako zelo prepotentnega nisem napisal, nič tako nekoristnega, kar bi sodilo samo za šank, pa tudi ne tako off topic, da bi bilo prav da zbrišeš.

Pravzaprav je to samo razlaga zakaj na dirkališču in ne drugje ( na cesti).

Kar se mene tiče lahko temo sedaj mirno zakleneš, skenclaš, ali karkoli že narediš s temami ki niso več aktualne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič tako zelo prepotentnega nisem napisal, nič tako nekoristnega, kar bi sodilo samo za šank, pa tudi ne tako off topic, da bi bilo prav da zbrišeš.

Pravzaprav je to samo razlaga zakaj na dirkališču in ne drugje ( na cesti).

Kar se mene tiče lahko temo sedaj mirno zakleneš, skenclaš, ali karkoli že narediš s temami ki niso več aktualne.

Spostovani,

moj post se sploh ni nanasal na vas post. Se vec, vas post se mi je zdel dober odgovor na provokacijo. Zato sem tudi napisal da naj mulcki o stritrejsanju nabijajo za sankom. Ker vas post ni bil namenjen opisu vasih sposobnosti pri cestnem dirkanju, sem upal, da boste razumeli, da se sploh ne nanasam na vas. Zakaj pa sem vseeno zradiral tudi vas post? Ce zbrisem provokacijo, potem verjetno ni vec potrebe po tem, da ostane odgovor nanjo?

Ne glede na to, da je odgovor dober, pa vseeno nima mesta v tej rubriki. Kot ste opazili sem zradiral osem strani postov, ne pa zgolj vasega.

Ker bi za nove obiskovalce foruma in te teme rad ohranil produktivno in praznicno vzdusje, poskusam ostati on-topic, ter tako zmanjsati zbeganost na obrazih tistih, ki te teme berejo prvic.

Upam, da boste se naprej ostali nas gost, kljub temu, da se z naso politiko ne strinjate vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Nič nebi bilo narobe, če bi nas informiral kdaj bo gotov tvoj skuter :naughty:

evo ga...

uglaovm je gotov

180 kmh po brzinomjeru... :kva2:

samo još radilica (cranckshaft) in to je to.... ampak ta reč košta 3000 kn :cry:

soon..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga...

uglaovm je gotov

180 kmh po brzinomjeru... :kva2:

samo još radilica (cranckshaft) in to je to.... ampak ta reč košta 3000 kn :cry:

soon..... ;)

Ne vem ce si dojel, ampak benotov glavni sponzor in menedzer je ze povedal, da ne bo casa za take hece med sezono, tako da je vse skupaj ze bolj kot ne ad-acta. Razen ce nameravas dirkat naslednjo zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce si dojel, ampak benotov glavni sponzor in menedzer je ze povedal, da ne bo casa za take hece med sezono, tako da je vse skupaj ze bolj kot ne ad-acta. Razen ce nameravas dirkat naslednjo zimo.

vsaki dan poslje 17h je grobnik slobodan... večkrat smo onda imali trening na rs 250... se dogovorimo s ljudima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaki dan poslje 17h je grobnik slobodan...  večkrat smo onda imali trening na rs 250... se dogovorimo s ljudima ;)

Morda se pa splača razmišljati malo racionalno :hmm: Spomladi bo kar nekaj potreb po testiranju skuterja, pa kakšen trening na hitri stezi tudi ne bo odveč :hmm:

SW če se boš lahko zmenil da bi lahko popoldne malo testirali, za konec pa udarimo dirko, potem bi bilo to kar v redu, da nebi hodili na grobnik samo za tistih par krogov dirke.

Saj ni treba da je steza prazna, pa tudi na stezi ne bi bili veliko, saj veš kako je s skuterjem :naughty: na stezo greš za 4- 5 krogov potem pa pol ure ali pa še več šravbaš pa spet 4-5 krogov in tako naprej :rolleyes:

Po moje bi se menili za tam nekje konec marca :)

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi se menili za tam nekje konec marca :)

ah če se niste mogli zment za čez zimo bi bilo bolš da se zmenite za takrat ko bo imel kakšen Ms že registriran motor in bomo lahko naredili en velik piknik iz tega...pa še navijačev bo več....predlagam drugo polovico Aprila.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

09.05.2004 je prva dirka ... torej maj 100% odpade, april pa :? ! Saj je Profi napisov nekje konec marca to je ze skorej april ...

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče prvomajske počitnice :naughty:

Za prvomajske počitnice me lahko pridete v Mičevac gledat ... mogoce bo tam SW z sonikom vozu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah če se niste mogli zment za čez zimo bi bilo bolš da se zmenite za takrat ko bo imel kakšen Ms že registriran motor in bomo lahko naredili en velik piknik iz tega...pa še navijačev bo več....predlagam drugo polovico Aprila.... :D

Saj noben ne tišči ravno konec marca :) samo da je v času priprav na dirke B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah če se niste mogli zment za čez zimo bi bilo bolš da se zmenite za takrat ko bo imel kakšen Ms že registriran motor in bomo lahko naredili en velik piknik iz tega...pa še navijačev bo več....predlagam drugo polovico Aprila.... :D

P.S. Pa menda ja ne registrirate motorjev pri vas šele konec aprila :wacko: moj je danes registriran, pa je zunaj sneg :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pa menda ja ne registrirate motorjev pri vas šele konec aprila :wacko: moj je danes registriran, pa je zunaj sneg :yea2:

pri nas je marca še sneg...torej z mojim motorjem nimam kaj iskat na cesti...

kadarkoli bo dirka bom skušal pridt pogledat...lepše bi bilo da bi lahko čim več ms prišlo....sej vam 14 dni ne pomeni nič...nekaterim pa pomeni mnogo...sicer pa kakor vam paše...sam da bo dirka :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec marca bi bil po moje kar v redu,vreme bo tud že kar dober takrat tko,da sporočte kdaj bo dirka :OK: :OK: pa,da nas čimveč gre navijat dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!