Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

Oj!

Mene pa zanima kaj je sedaj z dirko Beno : SideWinder SR??

Ker imamo ta vikend od 28.-29.02.2004 v Poreču organizirane treninge in ker je Side Hrvat.... ni lažjega kot da se udarita kar v Poreču :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Mene pa zanima kaj je sedaj z dirko Beno : SideWinder SR??

Ker imamo ta vikend od 28.-29.02.2004 v Poreču organizirane treninge in ker je Side Hrvat.... ni lažjega kot da se udarita kar v Poreču :yea2:

A obadva dneva mate organizirane treninge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Mene pa zanima kaj je sedaj z dirko Beno : SideWinder SR??

Ker imamo ta vikend od 28.-29.02.2004 v Poreču organizirane treninge in ker je Side Hrvat.... ni lažjega kot da se udarita kar v Poreču :yea2:

:hmm: od SWja je precej malo glasa ...... poleg tega pa jes nebom mogu pridt ker ma oče v Kranski Gori oba dneva obveznosti ker je svetovni pokal (smučanje) :( :cry: :(

A mate namen se kdaj kej podobnga organizirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: od SWja je precej malo glasa ...... poleg tega pa jes nebom mogu pridt ker ma oče v Kranski Gori oba dneva obveznosti ker je svetovni pokal (smučanje) :( :cry: :(

A mate namen se kdaj kej podobnga organizirat?

Beno, ubistvu ne vem kdo to sploh organizira - verjetno hrvati, bo pa tako za minimoto, skuter in Supermoto. Ja, baje da je sobota in nedelja.

Škoda da vas ne bo :( Pa drugič!

No ja sej se je s5 pokazal: najbolj glasni slej ko prej obmolknejo ( SW ) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiii sprememba plana :OK: po vsej verjetnosti pridemo :yea2: :OK:

Jure prosu bi te ce mi loh poves ket je ta steza k mene se ni blo tm :? pa prblizn kolk bo kostov trening.

upam da se vidimo na pisti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiii sprememba plana :OK: po vsej verjetnosti pridemo :yea2: :OK:

Jure prosu bi te ce mi loh poves ket je ta steza k mene se ni blo tm :? pa prblizn kolk bo kostov trening.

upam da se vidimo na pisti :kva2:

Ti povem, ko vprašam Boštjana- tega k šraufa nam - najkasnej u sredo ali četrtek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre vse dol??? Jaz bi tudi sel to dol pogledat .....samo dol prit je problem...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga bom jes probov kontaktirat ... Jure ko se rece teli stezi???

Stezi ne vem kako se reče, je pa ta steza točno med Lanterno in Porečom tako da mislim da ni težko najdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zgleda :OK:

A ma mogoce kdo kaksne informacije glede vremena za soboto in nedeljo?

Na hrvaskem forumu je en reku da "kiša če prit" ampak se je koj en oglasu:"Nebi reko frend mi ide u Porec u skolu sunce przi ko blesavo ,a sta ce biti do subote"

Upamo na najbolse :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007 a mogoce ves kdo to organizira???

Vreme za soboto pa nedeljo zlo slabo kaze :( :(

A se v primeru slabega vremena to prestavi al pa kej???

Ja takole je:

Sem se pozanimal kako je v primeru slabega vremena in je baje padla odločitev, da tokratni trening ODPADE in je prestavljen za čez 14 dni. Več inf. sledi, ko bo zopet kaj novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da sem leta 2001 vozil bencinske gokarte katere so rentali na omenjeni pisti. Če me spomin ne zapušča, so v izletnih conah postavljeni tiste luknjaste vrtne betonske plošče ki bi znale drseči skuter precej uničiti. :hmm: Gokart pa se je kar dobro držal piste :OK: Če primerjam gokart iz Lj. BTC in tiste tam dol (Hondin 9-12 KM agregat) so Lj :BUA: Na tistem so me po 15 minutah tako roke bolele :kva2:

Ne me držat za besedo ker je tega že tri leta, pa še takrat sem se zamudil samo kake pol ure na pisti ker sem se slučajno mimo peljal z motorjem pa vidim tablo renta.... :OK:

mislim da bi o omenjeni pisti kaj več vedel tudi SPIDI in SF. A niso oni enkrat imeli zaključek sezone že na tej pisti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po stari pisti smo se večkrat peljal... zgleda da je možakar kupil še mal zemlje. Sam tole se men zdi zelo natlačeno če gledam kako je na stari pisti en ovink blizu druge strani... Tale zgleda dost hitrejša proga... Mogoče se pa tud motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takole je:

Sem se pozanimal kako je v primeru slabega vremena in je baje padla odločitev, da tokratni trening ODPADE in je prestavljen za čez 14 dni. Več inf. sledi, ko bo zopet kaj novega

Sej nerad morim, samo sm pršu do zaključka, da se trening v Poreču (če je prestavljen za dva tedna) pokriva z Motoboom-om.

Sicer je trening v Poreču v soboto in nedeljo, dirke v Celju pa samo v soboto, tako da se da tudi skombinirat, ampak malo nerodno je pa vseeno, tako da bo verjetno (če ostane pri tem urniku) udeležba na obeh straneh nekoliko okrnjena, kar ni dobro za gledalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nerad morim, samo sm pršu do zaključka, da se trening v Poreču (če je prestavljen za dva tedna) pokriva z Motoboom-om.

Sicer je trening v Poreču v soboto in nedeljo, dirke v Celju pa samo v soboto, tako da se da tudi skombinirat, ampak malo nerodno je pa vseeno, tako da bo verjetno (če ostane pri tem urniku) udeležba na obeh straneh nekoliko okrnjena, kar ni dobro za gledalce.

Ups :huh: pa še ni rečeno, da je Beno edini, ki bo moral verjetno skuter postaviti na kakšen štant :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

glede ttle proge v porecu...proga je fajna, lepo urejena, js sm se poleti tam z gokardi furu, ko smo bli na morju... sam a vas bojo spustil s skuterji gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!