Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

pa druga stvar bi bila če bi se dirkali na karting stazi.... onda bi to bil zanimljiv happenng... :yea2:

ja najprej eno pol pa še karting :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena inforamcja....

jaz trenutno mam okrog 35 hp..... beno pa... ne ven 19.20, 21?!

morda 22...

in grobnik ima preveč predogih ravnic,... tako da cel da jaz dan nekemu klincu skuterja ko brez propblema okine na 170 kmh opet beno ne bi imal šanse....

pa druga stvar bi bila če bi se dirkali na karting stazi.... onda bi to bil zanimljiv happenng... :yea2:

beno mislm da ma 24KM :hmm: sam vseen če je dirkov z prot dirkalnam runerjam 180 pa je štartov iz zadnga mesta zato k je biv izven konkurence pa nakonc gladko zmagov... :notworthy:

jest nebi šu prot nemu dirkat pa če bi mu 100KM v skuterju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst povem sam to, da CE bo race grem dol z avtom, in lohk se koga s sabo uzamem, ce nima prevoza.......ceprov bi rajs motor.........grobnik :wub: :wub:

Ce nebo lino mel avta al pa da nebi tomaz dol sel racunaj da grem jaz z tabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bomo na koncu mogli cel avtobus najet!! :lol1: :lol1:

drgač pa definitivno stavim na BENOTA!!!!čeprav še ga nisn vido ampak vseeno vrjamem v njega!!! :OK: :OK:

BTW:Šparaj za pijačo!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm tut 99 % da bo beno zmagu, ;) kr če je zmagu proti mednarodni konkurenci profesionalnih dirkačev z Runnerji 180 za cel krog, bo pa premagov tudi nasprotnika, z hitrim motorjem, ampak brez kakršnih koli dirkaških izkušenj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena inforamcja....

jaz trenutno mam okrog 35 hp..... beno pa... ne ven  19.20, 21?!

morda 22...

in grobnik ima preveč predogih ravnic,... tako da  cel da jaz dan nekemu klincu skuterja ko brez propblema okine na 170 kmh opet beno ne bi imal šanse....

1. reku si, da ti gre 140, 170 je blo z vetrom v hrbet + rolling downhill... :D

2. benotov ZIP ma (kolk js vem - nism pa 100%) krepko cez 25 konjev... ...pa 60 kil tehta... :yea2: pa SRove bremze so - sorrčy - za en kurac... :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek da SPET ne bo nič iz takšnih dogovarjanj za kakšno prijateljsko dirko. Če pa bo (fajn bi blo med kakšnimi počitnicami) , pa obljubim da pride iz MB celotna delegacija forumcev :kva1: vsak juraj za bencin pa smo že doli :) ampak to mislim resno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa bo (fajn bi blo med kakšnimi počitnicami) , pa obljubim da pride iz MB celotna delegacija forumcev :kva1:

Itaq celi CREW Maribor pride dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D ja sej prišlo nas bo gledat samo ene 10. ;) drugače bo pa tale dvoboj zelo zanimiv. ;)

btw: sidewinder, skuter ti gre 170, a mogoče veš kakšn pospešek imaš (0-100 km/h) pa katere gume boš imel za dirko, pa katere diske. Ker z običnimi diski je nemogoče bremzat pri 170 kmh.

kakšen je pospešek? na 150 m mi pa ninja 9 ne može ništa :yea2:

gume? sava racing soft... katere druge? =)

disk? TJT oversize

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ... en dan mi net ne dela pa se zmente za 100 strani :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Grobnik??? men se zdi supeeerrr :yea2: :OK: se sploh zato k tut slucajn ne vrjamem da gre od SideWinder SR zracnohlajena aprilia 170kmh :D Ce pa po čudezu gre tolk pa tok bol zanga ... bo saj bl zanimiva dirka :yea2: :yea2:

ps: pjaca se placa tistim k bodo prsli gledat pa navijat ... zej ce ratas dovzen pjaco cevmu motosvetu si za cev life dobr :wacko: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ni treba pretiravat, če bo iz vsega tega kaj ratalo bomo imel en dober žur za zaključek sezone a-ne :010 :beer2: Zdej se je samo za zment, kdaj se dobimo na grobniku, če dobr skoz okn pogledam se mi zdi da bi bil današni dan prov dober :doze: :D pa upajmo da bo še kakšen tak :D da se bomo fajn mel.

Z Benotom vsekakor prideva, pa ce Zip dušo spusti (čeprov upam da jo ne bo) na grobniških ravninah :wacko:

SideWinder če si kaj bolj domač na Grobniku se probaj zmenit za kakšen dober dan, ko bo steza prosta in lepo vreme :OK:

Za revanš se pa pol lohko v Ljubečni zmenmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo nima prevoza, peljem jaz štiri dol(rabite osebno oz. passport, bencin si delimo)

Vprašanje za sidewinderja: Ne zanima me koliko tvoj runer leti in koliko ima pospešek na 150 metrov, bolj me zanima koliko imaš čas na Grobniku s skuterjem (oziroma z RS 250 če še nisi bil s skutrejem na Grobniku)in koliko si star. Sam vem za benotovega sam ti ga ne zaupam.

Glede na to da je tudi benotov sponzor(profi) potrdil udeležbo, bi bilo res lepo da se sidewinder zmeni za termin na grobniku. Upam da bo še letos, ker do druge pomladi bomo to temo vsi pozabili. Predlagam da povabimo Ljubljansko runerco 180 (speedruneer?) na Grobnik. pred kakim mescem je bil kar precej glasen.

Glede snemanja: Rabimo vsaj tri kamere, da pokrijemo celo progo, jaz je nimam lahko pa naredim cca 300 slikc z digitalcem.

Pijačo plača poraženec vsem prisotnim na Grobniku ki so tja prišli z namenom te dirke. cene pijače so zelo podobne našim , imajo tudi Uniona :P

Na svidenje na Grobniku, letos že četrtič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo potem morata obe strani bit resni. Da se nebo npr. zgodlo, da bo prišel beno s kombijem pa zipom ter vso potrebno opremo v grobnik SideWindaera pa nebo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, treba se je resno zment, da bo beno pa sidewinder tid tam pa da bo steza prosta. pol bomo pa vidl kdo je boljši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut speedrunerju nebi blo slabo omenit da se bo dogajalo na grobniku saj bi on tut rad nekaj svojega dokazal... upam da se vidmo na grobniku in da se ne bo useskupaj koncalo z goro izgovorov <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da povabimo Ljubljansko runerco 180 (speedruneer?) na Grobnik.

Glede snemanja: Rabimo vsaj tri kamere, da pokrijemo celo progo, jaz je nimam lahko pa naredim cca 300 slikc z digitalcem.

Da vi se speedrunner priso bi blo pravo :) :OK:

Kamero mam jaz sicer ni digitalna ampak snema se :) Pa digitalca se bom vzel zraven :)

Ce pa bi se to blo letos pa se bom z enim od vas za prevoz zmeno da me od lj do grobnika cukne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest pa vem, da bomo šli dol novembra. Mislim, da 3. oz 4. vikend v novembru. Če bo sonce je čist dovolj toplo za vozit. Prišel bo tudi en moj kolega z sidecarom, ter moja malenkost z mojo hondo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!