Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

Enkrat sem na tank od CBR - ke dal dve kocke stiropora gor pa video kamero prlepu, pa naredu ene par krogov na Grobniku. Posneto je blo super, manj super je blo da je blo mokro, k sm pa vozt začel je pa še spet dež začel. Če bo treba na tak način lohko posnamem vse, če se za njima pelem :naughty: Samo, ne vem kam naj CBR-ko dam, če bo Beno hotu še Stalkerja za žur zravn met :? Pa še kamera ni digitalna :cry: ma pa velik zaslon :OK: da bomo kr koj lohko vse pregledal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za grobnik ne nuca nevem koko upicanjenga imet :rolleyes: mau silverbanda pa gremo rozi :naughty:

hm hm :hmm: pomoje ga je on mal zanalšč razbov :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest pa vem, da bomo šli dol novembra. Mislim, da 3. oz 4. vikend v novembru. Če bo sonce je čist dovolj toplo za vozit. Prišel bo tudi en moj kolega z sidecarom, ter moja malenkost z mojo hondo.

A se je že kdo zanimov če je frej vikend :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh iz tega pa se nekej bo ocitno... no k boste datum mel povejte, jest skor zihr pridem dol k sva se s fotrm nekej menila. tko da se vidmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo nima prevoza, peljem jaz štiri dol(rabite osebno oz. passport, bencin si delimo)

Vprašanje za sidewinderja: Ne zanima me koliko tvoj runer leti in koliko ima pospešek na 150 metrov, bolj me zanima koliko imaš čas na Grobniku s skuterjem (oziroma z RS 250 če še nisi bil s skutrejem na Grobniku)in koliko si star. Sam vem za benotovega sam ti ga ne zaupam.

Glede na to da je tudi benotov sponzor(profi) potrdil udeležbo, bi bilo res lepo da se sidewinder zmeni za termin na grobniku. Upam da bo še letos, ker do druge pomladi bomo to temo vsi pozabili. Predlagam da povabimo Ljubljansko runerco 180 (speedruneer?) na Grobnik. pred kakim mescem je bil kar precej glasen.

Glede snemanja: Rabimo vsaj tri kamere, da pokrijemo celo progo, jaz je nimam lahko pa naredim cca 300 slikc z digitalcem.

Pijačo plača poraženec vsem prisotnim na Grobniku ki so tja prišli z namenom te dirke. cene pijače so zelo podobne našim , imajo tudi Uniona :P

Na svidenje na Grobniku, letos že četrtič :OK:

Hanzi jest si lahko sposodim digitalno kamero, v kartkem pa jo bom tudi kupil :) tko da, 1 snemalec je ze, če bo pa Profi naredu nosilc za on board kamero, pa posneu dogajanje iz ozadja pa še tok bolš :) Pol pa mormo obvezno narest en hud page namene samo skuterjem (npr. hrvaški svijetskutera.com) lahko so nam za vzgled, samo da zravn delamo poročila dirk izzivalcev itd. :)

Sam škoda k nimam kšnga mal bl upedenanga motorja, ker bi se jest tut rd mal pelu po grobniku oz. po bilo kakršnem dirkališču :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je to kilometrov do Grobnika???

tam okrog 130 kilometrov od Ljubljane, ne glede na to po keri strani gres.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam okrog 130 kilometrov od Ljubljane, ne glede na to po keri strani gres.

h h :D , mi2 s fotrm sva sla MS gledat zadnjo dirko DP v Mursko Soboto, pa je od Žirovnice do MS do une steze blo 241km :) seprav mamva s fotrm koj 180km do grobnika? hehe mala sala :) pridem, idin ce naujo zapleti s šolo, kje ze 2much snovi! (gimnazija dela svoj probleme!!) :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogl bi se zment cim prej dokler je se dost toplo pa lepo vreme ... SW je tam bliz doma tko da je tanajbol da on datum pove k bo bols vedu za dobro vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam okrog 130 kilometrov od Ljubljane, ne glede na to po keri strani gres.

damn.... jaz pa mam okrog 170 km =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte zdej povedat kdo pride, da prblizno oba vesta kolk morta denarja sabo vzet za pjaco :D. seveda ce bo tekma sploh letos.. btw. kolk krogov mislta vozt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte zdej povedat kdo pride, da prblizno oba vesta kolk morta denarja sabo vzet za pjaco :D. seveda ce bo tekma sploh letos.. btw. kolk krogov mislta vozt?

Tolk da nebo men bencina zmankal :)

Profi kolk ste vi vozil krogov k so ble Alpe Adria dirke???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje bi bilo takrat ko bo spidi dol. če bo un dol s sidecarom bi laho mogoče tudi on snemal ali ne? :hmm:

sicer pa je iz lj. dol cca dve uri vožnje

Zmente se za datum pa speedrunerja sponite na izziv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk da nebo men bencina zmankal :)

Profi kolk ste vi vozil krogov k so ble Alpe Adria dirke???

Če se prav spomnim so bli štirje krogi + ogrevalni krog :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... mogoce bi se splacal z mopedom pridt, pa kaksen krog odpelat... (v casu ko se ne dirka, jasno)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... mogoce bi se splacal z mopedom pridt, pa kaksen krog odpelat... (v casu ko se ne dirka, jasno)?

Ja pomoje, da bom jest tud Hondo prpelov, sej drgač bom še pozabu koko grobnik od znotrej zgleda :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomoje, da bom jest tud Hondo prpelov,  sej drgač bom še pozabu koko grobnik od znotrej zgleda :rolleyes:

Matr, tale debata je pa ratala hudo resna - seveda sm jest tud zravn (pa če Finci do drugga leta na fitnes mašine čakajo):D ..Bradr no problem za Hondo - se jest lohko z njo dol prpelem, al pa Katrašniko za prkolo rečem, pa jo prulečem <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, tale debata je pa ratala hudo resna - seveda sm jest tud zravn (pa če Finci do drugga leta na fitnes mašine čakajo):D ..Bradr no problem za Hondo - se jest lohko z njo dol prpelem, al pa Katrašniko za prkolo rečem, pa jo prulečem <_< .

Ja res je huda, smo bli u nedelo en cajt brez neta :cry: pa je blo že kr ene 5 strani popisanh :naughty: Kul za Hondo :OK: sm reku, če gremo na grobnik, bom pa ja novm gumam ta bol asfalt pokazov :naughty: Drgač sm pa mislu da stalkerja neb sabo vzel :hmm: sej veš koko je blo poj u Murski :cry: Beno nej se dirk drži :OK: show bo pa SW naredu :yea2: sej zna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!