Skoči na vsebino

Beno... wanna race?!


SideWinder SR

Priporočene objave

ma nemore bit na sredini tedna no. to itak ni fore pol...vsaj za nsne :BUA:

Od tistih, ki pravijo, da bodo prišli gledat, jih tudi za vikend ne bo prav veliko - torej je najbolj pomembno kdaj je Grobnik prost, pa da imata dirkača čas, kdor hoče pa gledat, naj si pa čas vzame :devil: .

P.S. Speedrunner, pridi še ti - samo po Grobniku se ne boš mogel brez čelade vozit <_< :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je sploh zakup steze za tistih 20, 30min kr bosta vozila? vsaj okvirno me zanima, ker sploh nimam obcutka kolk to stane?

Sej midva nava steze zakupla ... takt k bova midva race udarla bodo tut drugi na prog ... sej zato se pa menmo tko da bo cim mn folka da bova cim bl neovirano loh vozila an ... zakup proge košta cev tamav premozene drgac :wacko: Bova pa kupla karto ... nvm ... a poldnevno al celodnevno ... to pa se nvm ... sej prej bova se mal potrenirala k ne jes pa ne on nisva se z skutrjm na grobniku vozila pa tut jes morm mal zipa nastavt na tak prog an ... nmorm kr gor pa gasa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO FOLKKK!!!!!!!! a kdo pozna speedrunerja???? ce ga kdo pozna nej mu pove za tole dirko pa nej se pride dokazat... sej je reku da bi na grobnik prsu :devil:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj čas na grobniku z skuterjem 2,05,?? leta 99 če se ne motim, pa še kakšno sekundo bolje bi lahko bilo, pa sem imel malo smole z nastavitvijo, pred dvemi leti sem z 600 CBR ko naredil 1,41,7 ali 8 če se prav spomnim, z Superbikom leta 91 pa 1,38,3 :hmm: Danes pa SS600 letijo že 1,34,?? če ne še bolje Superbiki so pa zelo blizu 1,30,?? :blink:

Glede na to da ima SW na grobniku čas 1.46 z RS 250 (dvomim pa da je to bila res serijska RS)sklepam da ni ravno vaški posebnež ki misli da vse zna. nekaj že mora znat :rolleyes: Takega časa marsikdo s 600 (1000) ne postavi na Grobniku pa se na cesti kar dobor peljejo verjemite.

Večina nas (90%) ki sedajle tukajle nakladamo ne dosežemo časa na Grobniku pod 1.50 pa ni važno s kakšnim motorjem.

Sicer pa ne bom preveč pameten, ker mi ni bilo usojeno da bi se kdaj zapeljal po Grobniku :( . Upam da mi bo kdaj :doze: :) če ne drugače pa z benotovim stalkerjem prav na izi (čas >4 minut :P )

@Profi: kdor danes leti s SS 600 1.34 dam kapo dol pred njim. Ne rečem da ni nemogoče samo slovence lahko prešteješ na prste ene roke mislim.Sem bil avgusta na hapeningu in septembra ko je imel AMD TAM iz maribora zakupljeno progo pa lahko na prste preštejem tiste ki so se peljali pod 1.40. Vi Profiji ki ste vozili GP seveda niste šteti, to velja za nas rajo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je sploh zakup steze za tistih 20, 30min kr bosta vozila? vsaj okvirno me zanima, ker sploh nimam obcutka kolk to stane?

Cene so približno takele <_< ura 8 jurjov, 2ure 11 in pol dneva 14 jurjov, za cel dan pa ne vem, a znalo bi bit kakšnih 20 -22 jurjov :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa...

kolk majo pa 600ccm+ case?

Preber si o temi o grobniku pod sportnim motociklizmom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ima SW na grobniku čas 1.46 z RS 250 (dvomim pa da je to bila res serijska RS)

full sewrijska...

edina zamenjava su sportski oklopi...

pa opni ki so slali RS-ke v slovenijo na undercover tuning (ker je to bil kup za serijke RS-ke) su imali kakšna 2-3 konaj več kot jaz..in daleko boljši dirkalci.... naprimjer Perkušić... (v hrvaško osvajalez zlatne kacige v scooter 70 klasi) je imal vreme 1: 42....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprimjer Perkušić... (v hrvaško osvajalez zlatne kacige v scooter 70 klasi) je imal vreme 1: 42....

ja, to je pisalo tud v MotoPulsu - sm kr usta odpru, ko sm slisu da ti en s prakticno serijsko 250ko postavi tak tajming na grobniku!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z RSko se da na Grobniku res fino peljat. Proti "velikim motorjem" izgublja le na dveh daljših ravninah. Mislim pa, da so za takšne čase potrebni vsaj drugi izpuhi, ne serijski s katalizatorjem. S serijskimi izpuhi ne gre mofa "nikamor". ;) Pa malce spremenjeno prestavno razmerje pride tudi prav. :ph34r: Je pa to v bistvu res serijski motor v Italiji, kjer serijsko, mislim, katalizatorjev, kot so za Nemčijo (in SLO), niso nikoli vgrajevali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO FOLKKK!!!!!!!! a kdo pozna speedrunerja???? ce ga kdo pozna nej mu pove za tole dirko pa nej se pride dokazat... sej je reku da bi na grobnik prsu :devil:

A ga izivaš?? :hmm: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk zaradi piste name ne čakat, sidecar vejretno v novembru še ne bo šel na grobnik. Jaz pa pridem svojo hondo v vsakem primeru na pisto. Obveščajte o datumih.

BTW A je SW ze povedal svoj čas na grobniku z aprilio?

1.47 aprilia RS 250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zato pa smo vsi zakurjeni, ker nihče ne pozna SW in ne ve kako dobro se pelje po grobniku :rolleyes:

SW se sigurno dobr pele :OK: zato bo pa zanimiv :yea2: ne pa tko kot speedrunner, k ga zdejle k se resno menmo ni nč za slišat :hmm: pa nočem rečt da mnogi k se po cest vozjo niso dobri vozniki :hmm: ampak še NOBEDEN ni s ceste pršu pa na dirkališču takoj razturat začel :hmm: čez čas mogoče, takoj pa ne in noben NORC ni bil nikoli dober dirkač :hmm: vsi dobri dirkači so pametni :yea2: ker za zmage na dirkah je treba znati še veliko več, kot pa smo brusiti tačke, plastiko, nasvaljkati gume do roba ali poverslajdati iz ovinka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prov ja, sam ce bosta one2 za to

Ja beno je tolk zagret d bi naraj dele letu na Grobnik SW pa tud nč slabš :P

No pa sej onadva dirkata tko d k bosta ona 2 rekla da gremo,gremo...če bo kje kšn zic zame mi povejte če ne bom pa posnetke gledu...pa sej mislm d če se bo res kšna dirka zgodila še letos bo sigurno kšn revanš še drugo leto pol pa tud jst skor 100%no pridm če bom le lahko! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja beno je tolk zagret d bi naraj dele letu na Grobnik SW pa tud nč slabš :P

No pa sej onadva dirkata tko d k bosta ona 2 rekla da gremo,gremo...če bo kje kšn zic zame mi povejte če ne bom pa posnetke gledu...pa sej mislm d če se bo res kšna dirka zgodila še letos bo sigurno kšn revanš še drugo leto pol pa tud jst skor 100%no pridm če bom le lahko! :OK:

viš zdaj si mi dal idejo...

bilo bi pa močno če bi vsako leto imali dirko... B)

ali vsakih 6 mesec......

kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, padec je sestavni clen dirke. ne mores nic, ce pades pades...navadno se pol poberes in gres dalje:)

kolega mi je razlago ko je enrkat benota vido v celju na nekem parkingu. beno prehiti vse za en krog, pade. beno vse dobi, jih prehiti, pade itd... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš zdaj si mi dal idejo...

bilo bi pa močno če bi vsako leto imali dirko... B)

ali vsakih 6 mesec......

kaj mislite?

Dobra ideja :OK: :OK: :OK: jes sm kr za :OK:

Pa se kksn se nama loh prdruz ... kksni podobni speedrunerju k bi se radi dokazal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!